Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
ako je biljka vani i kad pada kisa,kisa ce ju zaljevat.Kad je suša ti ces ju s obicnom vodom zalit i gotovo
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
vrtlar je napisao(la):
uglavnom bio sam u chipoteci i nemaju samo neko cudo od 200 kn a to je malo puno too much.. a i to od 28 kn brijem da nije dobro jer kolko sam skuzio treba bit povecanje najmanje 30% a ono je 3... tako da ako tko ima josh kakvu informaciju di bi to mogo naci slobodno...

drugo pitanje, kaze mi frend da biljku prije nego je budem sjeko zalijem sa vrucom vodom da joj napravim stres jer kao onda ona usljed toga kao svoj obrambeni mehanizam izbaci josh dodatno trihinoma, istinito ili ne?

kako to vrtlar kada sam otiso potraziti na njihovoj stranici pisalo je da je roba dostupna i da se moze naruciti,imaju u skladistu ali nemaju u trgovini :) sjecam se da je negdje bila tema o tome povecalima i mikroskopu pa malo potrazi ako ti se bude dalo...
 

devil

Banned
Banovan
04.07.2009
32
0
0
30
e ljudi biljka mi se stvarno susi a posadio sam jos 3 biljke...stvarno neznam sta da radim bojim se da mi se i ove 3 ne pocnu tako susit...mozda trebam i crveni spektar zarulje,imam samo jednu zarulju plavog spektra i mislim da je to dosta za pc box...ako jedna zarulja osvijetli jednu cijelu sobu valjda moze i pc box...molim vas pomozite...
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
Flegy je napisao(la):
kako to vrtlar kada sam otiso potraziti na njihovoj stranici pisalo je da je roba dostupna i da se moze naruciti,imaju u skladistu ali nemaju u trgovini :) sjecam se da je negdje bila tema o tome povecalima i mikroskopu pa malo potrazi ako ti se bude dalo...

nisi vidio da mi treba povecalo X30 a ne X3... ovo drugo mogu kupit i na poslu, nece mi nin ***** pomoc
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
ma nije to tolko do svijetla ili si sjebo nesta sa zemljom i ti vlaga nije il temp,nesto mora bit nece ona bit takva ako njoj sve valja...provjeri sve uvjete
 

SeedUzgajač

Banned
Banovan
25.07.2009
9
0
0
47
stvarno oprostite zbog ovoga ali nisam znao di da postavim ovo pitanje.... znaci zasto nemogu vidjeti avatar? pokusam s linkom i uploadanjem i nece nikako... pise mi neki vbulletin.... i bijela pozadina... mozete vidjeti sami.... stvarno sorryte zbog ovog pitanja i ako moze odg.... tnx....
 
27.02.2009
41
7
8
40
dzokos je napisao(la):
pozzdrav

imam problem sa beeljkama, sada su u 50 danu cvetanja, pre toga bile su 30 dana u vegetaciji, semenke no name, gnojeno Plantella List (u vegetaciji) i Plantella Cvet (u cvetanju).. gnojeno svaki drugi put kada sam zalevao u omeru napisanom na uputstvu (15ml u 2l vode)... izgleda da sam trebao pola te doze (7.5ml na 2l vode) meshati sa vodom?!? cini mi se da je ovo znak pregnojenosti?!

evo slike:



za svaki slucaj isprao sam juce saxije sa puuuuuno vode i vise ne planiram gnojiti jer je 50 dan cvetanja...

ovo njesra sa listovima imam na 2 od 4 biljke.. znaci druge dve beeljke su ok...
evo i slika zdravijih kuja u boxu:



sekira me sto hedovi nisu bas onak veliki i ima dosta listova.. jel tripujem ili su ok za 50 dan cvetanja?

planiram ih jos dve sedmice ostaviti a onda harvest..


zar nitko da mi odgovori? :icon_frown:
evo i 7 dana nakon ispiranja lische i dalje zuti i izgleda bolesno..

jucer probao jedan hedich i apsolutno nista... bice da je do genetike kad hedich nema ama bas nikakav rad... kmeeeeeeee... :watchplant:
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
Nemoj da pusisi tek ubran cvet da bi imao rad mora da odstoji nemoze to bas tako sinovac
i pazi da se ne presusi onda ce da dismr na balegu
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
brate to ti izgleda kao deficit phospora,vjerojatno zbog neispravnog ph ili nečeg,nebi reko da si ju spržio,ali nisam siguran moguće je svašta!pozz
 

devil

Banned
Banovan
04.07.2009
32
0
0
30
slika032k.jpg
 

devil

Banned
Banovan
04.07.2009
32
0
0
30
ali ova biljka koju vidite je iscupana jer je strunula cijela a uopce neznam zbog cega...sad sam posadio jos jedno sijeme umjesto ove biljke...nadam se da ce uspjet i da ce biti zenske!!!
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Bog!

Vidio sam na nekim dokumentarcima da prskaju lišće, tj. peru, ali nisam shvatio zasto i kada to treba radit? Frend mi je reka da to ne radim jer moze spaliti biljku pod svijetlom.Moze li mi tko malo bolje pojasnit taj postupak.

Hvala,poz
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Nezam zasto nemogu editat moj prijašni post,pa moram novi stavit.Još par bitnih pitanje se stvorilo.

1. Box mi je obložen alufolijom bio koju sam danas zamijenio bijelim papirom ali mi je vlaga pala sa oko 50 na 30,da li je to zbog papira(U BOXU SU MI TRI MALA TANJURIČA SA VODOM KOJE DOLIJEVAM I BOCE DA HLAPI I KRPA MOKRA :D)?

2.Imam zarulju hps 150 w na prigusnici od 250 wata,da li postoji mogučnost da zarulja vise grije zbog toga?
 

VladTheInhaler

Aktivan Član
22.08.2006
64
4
8
1. moguće da papir upija vlagu
2. ne vjerujem, prije bih rekao da se prigušnica manje grije, ali nisam električar.
Što se tiče prskanja biljke to se radi jer: a)folijarna prihrana biljke, b)sa mineralnom vodom radi dodavanja CO2 i c)zaštita biljke od nametnika (npr. tripsa). Ako koristiš hps onda ne prskaš dok su lampe upaljene jer to hoće spaliti lišće na kojem su kapljice. Ako imaš neonsku rasvjetu onda fakat nema veze.
 

devil

Banned
Banovan
04.07.2009
32
0
0
30
imam jedno pitanje....u grow box-u imam 3 biljke skunka i sad me zanima dali da stavim odma na 12/12 ili nekoliko dana 18/6???????neko pametan nek se javi
 
26.07.2009
3
0
0
54
Zelim da probam unutrasnje uzgajanje biljke pa me ineresuju par stvari.
Dali postoje neke posebne vrste ili mogu i one koje se sade inace spolja i za koji vremenski period biljka stize za berbu kod unutrasnjeg uzgoja?
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
baronb je napisao(la):
Zelim da probam unutrasnje uzgajanje biljke pa me ineresuju par stvari.
Dali postoje neke posebne vrste ili mogu i one koje se sade inace spolja i za koji vremenski period biljka stize za berbu kod unutrasnjeg uzgoja?

ako nemas uvjete il ti se neda narucivati vrhunsko sjemenje uzmi neko sjeme iz neke dobre vutre i posadi ga i rast ce ko i svako drugo..e to ti je tesko reci jer sve ti ovisi o vrsti biljke,uvjetima za biljku i svjetla...znaci to ovisi o tebi koliko joj posvetis paznje :sun2:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.