Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

devil

Banned
Banovan
04.07.2009
32
0
0
30
ma znam ja to sve ali bas sam gledo na forumu da su neki od samog pocetka stavljali 12/12 da im biljka nebi prerasla pc grow box....zato me zanima....imam skunk pa sad neznam kak da stavim????
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
imam 4 biljke i sve su zdrave, napreduju itd... samo sto im se svima listovi zavrcu prema dole..

negdje na forumu sam procitao da je to nedostatak ili visak neceg, al sad nemogu nac taj post..

zna li netko?
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
kazu visak dusika, al ja im osim vode nisam dao nista, nikakvo gnojivo.... jedino sto nemam ph metar pa neznam ph vode.... sta da radim?
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
JESAM PRVI KOJI JE ISPUNIO OVAJ UPITNIK?

1.Uzgajate li svoje biljke iz sjemenki ili klonova(reznica) ? NE.
2.Koliko su stare vaše biljke ? 9 DANA.
3.Koliko su visoke vaše biljke ? 4-4.5 CM
4.Kolike su tegle ili posude u kojima su vaše biljke ? OKO 3 dcl, VISINA 10.5 CM
5.Kakva je vaša zemlja (Sa čime ste ju mješali , jel zagnojena, ) NIJE GNOJENA, A JEBIGA PISE NA SPANJOLSKOM NA VRECI AL PREPORUCIO MI JE JEDAN GROWER.. EVO STA PISE: TURBA, PERLITA, VERMICULITA, FIBRA DE COCO, ARENA DE SILICE, HUMUS DE LOMBARIZ Y ABONO DE FLORACION...
6.Kako često zaljevate i kakvu vodu koristite ? VODA IZ PIPE, KAD SE OSUSI NALIJEM TAK DA PROCURI ISPOD NA RUPICE, SVAKA 2-3 DANA
7.Kakav je ph vaše vode (bar približno ako imate lakmus ph tester) ? NEMAM, NEZNAM
8.Kakva gnojiva koristite i kakav je omjer N:p:K (odnosno dušika,fosfora i kalija) ? NISTA
9.Kakva svjetla koristite (koliko wata koliko lumena,HPS,MH,fluo,halogen,običnu) ? AGROLITE CFL 105 WATT, 70-75 LUMENA PO WATU
10.Koliko su lampe blizu biljki (udaljenost od vrha biljki) ? 7-8CM
11.Koliki je vaš prostor u kojem gajite (u metrima kvadratnim ) ?U ORMARU SU AL JE OTVOREN, I PROZOR JE OTVOREN, I VENTILATOR PUSE U ORMAR
12.Kolika je temperatura i vlaga u vašem prostoru za uzgoj ? VLAGA NEZNAM, A TEMPERATURA JEEEEE UGODNA, NEZNAM AL ZIHER NIJE PROBLEM
13.Koliki je ph zemlje ? NEZNAM
14.Dali ste uočili nekakve insekte u vašem prostoru za uzgajanje ? NE
15.Koliko imate iskustva u uzgajanju ? ETO NISTA, MOZES VIDJET MOJ DNEVNIK


ZASTO SE LISTOVI ZAVRCU PREMA DOLJE, (KO KANDZE) KAK RIJESITI PROBLEM?
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
problem cesh reshiti tako shto editujesh svoj post a ne postujesh 3 jedan za drugim i mislish da si ti jedini koji je ikada popunio "upitnik"... ne popunjava se upitnik da bi tebe muchili da ga popunjavash vech ako nam ne dash sve podatke tako sredjene ne mozhe ti se pristojno odgovoriti... uz upitnik isto tako i sliku... pa ne gleda niko u pasulj ovde...

ok, lekcija zavrshena... zvonilo... :D




e sad... mene interesuje da li neko mozhe da elaborira zashto biljke NE prskati vodom ili folijarno hraniti na direktnom svetlu... znam za efekat sochiva koji kapljice prave ali postoje li josh neki razlozi?
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
ne mrzi me popunjavat upitnik, popunit cu ih jos 6 ak treba sam da dobijem odgovor, nije da mi se neda trazit i citat, cijeli dan sam na tom forumu i stalno citam i sve sto sam skuzio da mi fali dosta stvari, ph metar....itd. zato postavljam pitanja, da mi netko kaze moglo bi bit ono, ovo, probaj ovak, onak... bez ph metra..

sliku nemogu postat, maca mi popapala fotoaparat.. da mogu stavio bi.
oprostite sto sam postao 3 posta zaredom, sad znam da nije lijepo, necu vise..

i molim vas ako nemate odgovor koji bi mi stvarno pomogao, radije preskocite ovo pitanje neg da pasulj mijesate u raspravu
 

devil

Banned
Banovan
04.07.2009
32
0
0
30
e ljudi malo me strah....neznam sta je....pogledajte moje biljke!!!!!!!rastu nenormalno!!!!
slika022m.jpg
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
devil je napisao(la):
molim komentare!!!!!
ba bato imačeš dvoje dece zdravo jedno muško jedna žensko
dugačka ti linija života
imao si neku ljubav vidim ranije ali je prekinuta kod palca
linija zdravlja nikad bolja daj 5 jevreja odma
 

devil

Banned
Banovan
04.07.2009
32
0
0
30
vec imam dvoje djece...vidi se na slici...samo se nadam da ce obadvije biti zesko!!!
 
27.02.2009
41
7
8
40
Hesi komplet gnojiva vs. Plantela List/Cvet

planiram Lemon Skunk ili LR staviti u pogon.. isplati li se dati novac za Hesi komplet gnojiva ili ce i Plantelino List, odnosno Cvet gnojiva biti dovoljni za uzgoj?
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
ok, znaci od nedjelje mi se suse kifovi... podosta su suhi vec ali brijem da josh treba... nego, pistili kako su mi se osusili mi stoje rastrkano jedno od drugih.. sta je to normalno i dali tek curringom postizem da kifovi budu onako zbijeni i masni ili sta? jer bas o ovom procesu nisam nasao nista... :( i pomogucnosti da napokon i dobijem odgovor :))
 

punoglavac

Aktivan Član
04.08.2009
51
0
0
41
citaj malo forum.neko susi i 10 dana.obrnes hedove naopako i okacis na zicu.valjda gravitacija spusti pistile i sve se fino sabije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.