Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
ok.Hvala.Cini mi se da cu te onda testere kupit za sada ali kad pocme faks ce mi frend donit sa kemijskog faksa nekih tih čuda.

a kakav je ovaj ph metar

 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Ovo ti je tzv. "pen-type" ph metar, digitalan, veoma točan- +/- 0.01PH te 0.1 C(jer mjeri i temperaturu)
One dve male flase su ti za kalibrovku.
Snalazit ćeš se i sa obićnim testerom za akvarijske vode, al svakoko je super da možeš stići do jedne ovakve "igračke".
I pazi što ćeš reći frendu za što ti je taj ph metar ;)
 
24.08.2009
7
0
0
41
pozdrav ljudi zanima me kako da rješim da mi svjetlost ne ulazi u box kroz otvor za ventilatore kada treba biti mrak znam da mogu nešto stavit preko toga ali mi onda ventilatori slabo vuku i izbacuju zrak
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Zrakovod sa uglom 90 stupnjeva ili "S"-forme. Unutar ili van boksa.
Kad je van boksa liči na dimnjak i nije stealth :D.
Moraš se malo igrat, al lakše će ti biti kasnije ak se odlučiš za filter iz aktivnog ugljena.
 
24.08.2009
7
0
0
41
dal uopće šteti tolko svjetlosti kolko može ući kroz 12cm vent i 8 cm vent...jer je ovaj od 12cm skroz do zida i malo svjetla ulazi..a ovaj skroz gore.. :) :)
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
kupi bolji vent i kupi jedan pravi a ne 5 ili 6 nikakvih to ti je moje misljenje i sa jednim rjesi svu ventilaciju . ukratko napravi podtlak sa jednim jakim ventom i ostavi pasivne ulaze . ne samo da ti ventovi su losi nego pocnu zujati nakon nekog vremena i bucni su kad ih je 4-5 ili više mozda cak i bucniji od jednog pravog venta a da ne spominjem da gotovo nikako nemozes na svoj grow setup staviti filter od aktivnog ugljena jer ni jedan pc vent nece to podnjeti ...
 
24.08.2009
12
0
0
35
Prvi mi je grow,sve sto sam uradio po prvi je put tako da sam imao mnostvo problema na pocetku,ali sam uspio nekako sredit i ugodit biljci :)
Primjenio sam low stress training i biljka je krenula u pravo gotivan razvoj. LST je bas onakav kakvog ga je SLOera opisao...Medjutim interesuje me da li bi bilo dobro da je prebacim sada na 12/12 ili da je ostavim jos u vegetaciji...sta vi mislite? THX i sve pohvale operaterima!
dsc01678q.jpg
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
komotno je na 12-12 turi.. samo neznam dal bi bilo
dobro je prebacit je u veču posudu iz ovog čoška
ne ahtam kolo je velika..
..ako češ je presadit ostavi još koji dan u veg. da
se oporavi od eventualnog stresa!!
ZDRAVOOOOO...
...i još dal si ziher da je kuja ili je lutrija???
 
24.08.2009
12
0
0
35
:icon_lol::icon_lol::icon_lol:Ne znam ni koja je sorta uopste, i to bi volio znati...kad bi neko mogao naslutit barem bio bi mu zahvalan...mada mislim da je rijec o nekoj domacici...jer sjeme sam izvadio iz nekog paketa,moze biti bilo sta...Bro cim pocne cvijetat znat cu da li je kuja ili je jajator! :icon_lol:
 
23.03.2009
2
0
0
38
planiram ici u Amsterdam pa ma zanima dali znate gdje ima za kupiti sjemenki i ako ima mozda kakva internet stranica.u naprijed hvala
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
u centru amsterdama na svakom uglu u smart shopovima, fakat nemres fulat, i na pazarima ih prodaju na ulici, bar je tak bilo prije 3 god
 

Vrh

06.04.2009
3
0
0
48
Pozdrav ljudi.
Nakon prvog grow-a, koji je bio sve super, narasla viša od mene... ili bolje reć naraso... :(
Nakon mudonje - ne predajem se!
Zanima me kupnja preko alien shopa i da li sjemenke stvarno samo tako dolaze na kućnu adresu. I naravno, koliko je to sigurno?
Pretpostavljam da se plaća karticom, može samo par kratkih savjeta kako ide procedura od shopa pa do mojih vrata.
Naime spremam se na unutrašnji uzgoj i svaka korisna informacija je dobrodošla.

Hvala
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
imaš za kupit folijarno gnojivo koje se upotrebljava tako da ga prskaš po listovima biljke. takav način prihranjivanja biljke se naziva folijarno
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Growy je napisao(la):
Prvi mi je grow,sve sto sam uradio po prvi je put tako da sam imao mnostvo problema na pocetku,ali sam uspio nekako sredit i ugodit biljci :)
Primjenio sam low stress training i biljka je krenula u pravo gotivan razvoj. LST je bas onakav kakvog ga je SLOera opisao...Medjutim interesuje me da li bi bilo dobro da je prebacim sada na 12/12 ili da je ostavim jos u vegetaciji...sta vi mislite? THX i sve pohvale operaterima!
dsc01678q.jpg

za vrstu ti nemogu pomoci, ali za musko - zensko ti je jos prerano, pricekaj koji tjedan, stavi slike ili sam vidi, ako dobije neke cudne male bobice primi ju za vrat i slomi joj kicmu, ako ne dobije i vrhovi lijepo rastu onda ju mazi i pazi :sun2:

P.S. ja mislim da bi trebo stavljat manje slike, thumbnailove ili samo link jer ovo je malo preveliko
 
23.06.2009
14
0
1
45
Petar Pan je napisao(la):
imaš za kupit folijarno gnojivo koje se upotrebljava tako da ga prskaš po listovima biljke. takav način prihranjivanja biljke se naziva folijarno

Hvala petre na odgovoru, evo josh koje pitanje:

kako se zove vrsta lima za pravljenje reflektora, pravio bih reflektor da odgovara velicini boxa, evo slike:

http://www.bozic.com/img/a701ea0bf612d473b90c68c57eb12746

i gde u beogradu mogu kupiti HPS od 125W ili 150W? U *********** imaju 250W ili jache.
 
31.08.2009
2
0
0
30
sta je ono po liskama zuti kruzici,po mojoj biljci swe neki zuti kruzici.i kolko ce biti trave sa jedne biljke
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.