Pitanja oko LST-a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.05.2020
33
128
33
Dosipaj jos zemlje u potove. Na ovim nekim mozes skinut najdoljnje listove i dosipat zemlje. Ova najmanja, ak je presadjenja prije dan dva, vadi je van, dosipaj zemlje i vrati nazad. Samo je fino siroko i duboko zagrabi rukama izvadi van. Pazi da ti korijen ne pukne.
Slazem se sa @VenloNL , bolje je radit 2-3 topiranja nego LST. LST mozes i kasnije ako vidis da su ti idu preko balkona. ( a sad su ti i premale za LST). Mozes topirat 3-4 kat, al i 4-5. Kako ti pase. Uzmi skare i samo capni vrh biljke, samo pazi da ne odrezes ona dva izdanka novih grana (vidi prije u nekom tutorijalu, ima hrpa toga na netu). Kad se malo razraste opet odrezes vrhove glavnih grana i po potrebi savijas grane (LST) ako vidis da treba. Sa gnojivom si mirna sigurno 2 tjedna. U vegetaciji, kad vidis da biljka treba, ides sa gnojivom za vegetaciju pa tablici koja pise na gnojivu, kad krene cvjetat gnojivo za cvjetanje. Za gnojiva si izguglaj, oces organic oces mineralno.
Pazi samo da na vrijeme skuzis muske (izbacit ce ti banane) i onda te momke drito u smece.:D

Sretno u uzgoju!:thumb:
Definitivno još zemlje ide unutra, kako rekoh, rahlo sam ju stavila pa ju kiša nabila :D ova najmanja je posađena prije 2 tjedna, bila je jako mala i presadila ju čisto da vidim hoću li ju nekak spasit. Ali možda ju uspijem sa korijenom nekak izvadit za dodat zemlje Gnojiva sam već kupila, za vegetaciju i za cvjetanje. Razmišljala sam te donje listove počupat, al nisam bila ziher :) Obzirom na današnje savjete, budem ih topirala pa kaj bude, jednom moram probat :D
Puno ti hvala na odgovoru i savjetima :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Ja bi ovako ovu malu smot'o.
Vecu posudu bi napunio zemljom do vrha, onda bih sakom zagrabio u sredini i napravio rupu. Ako treba i 2 sake.
Onda bi fino otisnuo konturu posude u tu rupu,da dobijem oblik.
Onda bi napravio pauzu i zapalio joint :D
Zatim,lagano pritisnuti zemlju u maloj posudi,da bude malo kompaktnija,mada ju je vec korijen povezao. Stabljiku izmedju kaziprsta i srednjeg prsta,opala...izvrnes naopako,skines malu posudicu i oprezno stavis u pripremljenu rupu.
Ako je zemlja friska, uglavnom bude vlazna, ne bih zalijevao.
Tek sutra,prekosutra. ::volimj::

Samo da pozdravim svog druga :) e Sensi,esi mi dobar ;)
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ja ne bi sa tim gnojio. Kupi gnojiva za gandzu tipa Plagron, BioBizz, Hesi, Canna, Guanokalong kad vec sadis 3-4 biljke. Ta gnojiva su skupa, al razmisljaj malo i o tome da ces kasnije pusit te cvjetove, a gnojila si ih nekim smecem od gnojiva. Kakav ce to okus imati??!! I pocni citati forum, dnevnike uzgoja, tutorijale o gnojivima, zemlji. Imas ovdje sve zapisano.
 
Poslednja izmena:
28.05.2020
33
128
33
Ja ne bi sa tim gnojio. Kupi gnojiva za gandzu tipa Plagron, BioBizz, Hesi, Canna, Guanokalong kad vec sadis 3-4 biljke. Ta gnojiva su skupa, al razmisljaj malo i o tome da ces kasnije pusit te cvjetove, a gnojila si ih nekim smecem od gnojiva. Kakav ce to okus imati??!! I pocni citati forum, dnevnike uzgoja, tutorijale o gnojivima, zemlji. Imas ovdje sve zapisano.
Jbg, neki koji su uzgajali i uzgajaju, rekli da može i ovo gnojivo pa ja uzela :fuck:. A niš, bumo opet u shopping :D Eto da ja vas više ne davim, ne morate više pisati jer neke očito jako živcira pa eto da završimo i ovu sagu. Hitit temu u smeće i bok, ko da je nije ni bilo. A naravno da ću čitati sve kaj ima i kaj me zanima. Fala lepa, pusa, bok :joint2:
 
28.05.2020
33
128
33
Ja ne bi sa tim gnojio. Kupi gnojiva za gandzu tipa Plagron, BioBizz, Hesi, Canna, Guanokalong kad vec sadis 3-4 biljke. Ta gnojiva su skupa, al razmisljaj malo i o tome da ces kasnije pusit te cvjetove, a gnojila si ih nekim smecem od gnojiva. Kakav ce to okus imati??!! I pocni citati forum, dnevnike uzgoja, tutorijale o gnojivima, zemlji. Imas ovdje sve zapisano.

Da ne uzimam baš 20L za skoro 800kn, valjda bi i ovaj bio dobar :D
 
  • Haha
Reactions: serviser