Pitanja za profesionalce!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
:icon_eek:Herbs,kontam da si urban boj,al to nije razlog da vredjas postene seljake,nisu oni bas tako glupi.:eek:hno:Ako cemo tako pricat onda evo moje misljenje:
Glupi ljudi su oni koji puse reklamne fore,a jos gluplji oni koji te iste(zabadava?)prodaju okolo.(turbofolk :eek:hno:)
nadam se da se niko nije prepoznao.tj. uvredio:costumed-smiley-027

pozzzzzzz
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Hehe,ma nije on vrijeđao poštene ljude seljake :)
Ima pravo,ovdje kod nas (tu smo si blizu,mada,ne poznamo se,al nebitno) u poljo apotekama stvarno tulci rade-čast iznimkama kojih baš i nije puno :)
Bio sam u jednoj di likovi zbilja znaju posao,a bome su i skontali s čime se bavim hehe,đubrad jedna :) Al to je samo jedna,od pun qrac i osamsto kolko ih ima xD

Al dobro,odosmo mi u off :) Pozz
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Ima jos bolja solucija od pepela....posipaj vapnom isto tako...krug oko biljke debljine kojih 2cm....to definitivno stoji i puz nece ni preko toga,a sto se tice kise..to je jbg,ako kisa ispere onda nema zastite...ali posipas opet kad obilazis sajt i bices siguran sto se tice puzeva
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
zlo&naopako je napisao(la):
Hehe,ma nije on vrijeđao poštene ljude seljake :)
Ima pravo,ovdje kod nas (tu smo si blizu,mada,ne poznamo se,al nebitno) u poljo apotekama stvarno tulci rade-čast iznimkama kojih baš i nije puno :)
Bio sam u jednoj di likovi zbilja znaju posao,a bome su i skontali s čime se bavim hehe,đubrad jedna :) Al to je samo jedna,od pun qrac i osamsto kolko ih ima xD

Al dobro,odosmo mi u off :) Pozz

Evo lijepo vam je dečko reko,ne vrijeđam ja seljake...ja sam seljak ako te baš zanima :) mislim iz seljačkog sam kraja i negovorim o ljudima običnim nego o poljoprivrednoj industriji lijepe naše i proizvodima koje se kod nas mogu kupiti...to je sve hrpa govana što se tiče našeg hobija,apsolutno nijedan proizvod nije vrijedan novca nit daje približno dobre rezultate,mislim ono večina naše industrije se sastoji od npk,urea,kana i zato govorim da seljačine trebaju malo više mislit o tom šta špricaju po biljkama a ne da teške metale i otpade,derivate i ostala govna špricaju po proizvodima i onda mi to jedemo i zapravo nemožeš nigdje ni kupit čistu hranu...80 posto proizvoda u svim trgovinama nisu uopče zdravi...sve se tretira s kemijom da bi duže bilo svježe i imalo bolji okus a pola tih supstanci je jaaaaako štetno opčenito,da ne govorim o gmo proizvodima...mislim ono kukuruz koji sam proizvodi pesticid da ga nebi napadale štetočine...ako neče insekti na kukuruz jer poumiru,šta mislite šta če se nama desit kad to jedemo...da neduljim bzvz ljudi nemaju pojma šta jedu i piju i to je žalosno kako hrana i piće odlazi u k.
I zlo...otkud znaš da ja tebe neznam,jako smo mi blizu i bliže neg što misliš hehehe :)
 
05.10.2009
9
1
3
41
Ej narode jel zna neko kojim slucajem kako se pravi "hasis"? Ili ako neko ima neki link za to .
Ja sam dosao do nekih verzija ali im nesto ne verujem, pa reko aj da pitam ovde mozda neko zna.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Po meni je najbolje raditi charas jer ti ne treba ništa osim 2 ruke. Može i jedna :D. Samo što ne izvučeš baš svu smolu iz vutre.
Osim toga je dobra i gumby hash metoda s kojom sam do sad uvijek radio hash i dobro je ispao http://www.youtube.com/watch?v=rhGNxUgFHcc

A ovo kupovanje ovih vreća odnosno sita i sličnih gluposti je bezze bacanje love jer može bez toga puno bolje i još k tome besplatno.

Btw tajna dobrog hasha (bar je kod mene tako iz osobnog iskustva) je mješanje više vrsta vutre... tipa 5 minimalno. E onda to bude bombastic :)
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Te biljke iz svojih plodova ispustaju otrove u zemlju...tako da ostale biljke ne mogu rasti u njihovoj blizini...zato ti je uvijek ispod borova sve suho, bez bilja...
 
15.05.2010
40
1
8
34
Sajt na kojem ja mislim saditi ima u blizini borova i najvise smreki, ali ne mislim sada odma uz smreku saditi, mislim odmaknuti barem par metara od toga.. a ja sam prijetio da ima niskog rastinja, i nekih biljaka nemam pojma kojih..
nadam se da nece prestavljati problem