pitanjce? odma van ili indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Marker

Aktivan Član
03.02.2010
85
3
8
Ovako da otvorim svoju 1. temu ovdje u vanjskom uzgoju.Imao sam 2 biljke posađene u boxu D:1m,Š:25cm,V:90cm 1 ventilator koji je samo izvlacio.Prije 5dana sam biljke 2 stavio van.1 su izgleda napali termiti tj. otpao joj jedan list i drugom imaju 2 rupica,a druga je sasvim ok.Sad moje pitanje ovdje je.Imam jos 8 sjemenja sve zenke neka trava bez mirisa od kolege koji mi ju i dao.Dali da ju stavljam u box jer sam mislio sutra novi napraviti pa ju drzat na 18/6 i nakon tjedan dana na 12/12 tj. van ili odmah van sa njom?temperature su ovdje preko noci oko 5-6,a danu preko 24 ili ju drzat u boxu neko vrijeme?Procitao sam teme sve vezane i koliko sam sve pohvatao najblje bi bilo da buud unutra dok nezatopli tj neka 2-3tj,a problem mi je ph metar i za vlagu:sick:,svaki komentar je dobrodosao,ukoliko sutra nedobijem kuciste napraviti cu box i slike ovdje okačiti da vidite :icon_lol:
 
13.04.2009
30
0
0
33
meni biljke stoje vani jos od pocetka 3.miseca, je da sporo rastu jer je hladno vani al ide to...
sad neznam di ti zivis i kakva je situacija kod tebe al mislim da mozes pocet vani sadit
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Ma brate nikakav ph metar ti nije problem stari moj ja sam se isto bojo tako za svoje kod prvog growa,ali poslije svatis da je to ebena korov ,precvrste su to biljke ,ja prosle godine u drugi mjesec sam ih presadio vani :)
Zakljucak: ako ti sada nije snijeg stavi ih odma vani:) stavi preko njih onu finu mrezicu protiv insekata ili insekticid sto ti draze:)
Ph metar ti nije problem,samo stavi neku dobru zemlju po mogucnosti iz cvjecarnih:)
I malo strpljenja, volje, rada i ljubavi i one ce ti se velikodušno odužit za sve:)
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Ma brate nikakav ph metar ti nije problem stari moj ja sam se isto bojo tako za svoje kod prvog growa,ali poslije svatis da je to ebena korov ,precvrste su to biljke ,ja prosle godine u drugi mjesec sam ih presadio vani :)
Zakljucak: ako ti sada nije snijeg stavi ih odma vani:) stavi preko njih onu finu mrezicu protiv insekata ili insekticid sto ti draze:)
Ph metar ti nije problem,samo stavi neku dobru zemlju po mogucnosti iz cvjecarnih:)
I malo strpljenja, volje, rada i ljubavi i one ce ti se velikodušno odužit za sve:)