Pitanjce

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
12.12.2008
1
0
0
34
p0z momci, zheleo sam da vas pitam 1 stvar.
Dakle u vezi sam sa devojkom vec par meseci, i polako planiramo bebu... E sad ja marihuanu konzumiram ponekad, i plashim se da li moze dovesti do sterilnosti...Chitao sam na par mesta, i procitao sam da mozhe posle 10 god konzumiranja dovesti do sterilnosti...Pa ako znate neshto vishe o tome.
p0zdraF

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.945
311
0
35
Pekiiii3 je napisao(la):
Dakle u vezi sam sa devojkom vec par meseci, i polako planiramo bebu...
Zašto već planirate bebu? to ti je malo prebrzo, prvo se upoznajte malo bolje.

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.796
70
73
Ćista glupost
Pod utjecajem marihuane spermići su navodno "usporeni" no to je samo akutni efekt znači neposredno nakon konzumacije a trajno nema nikakve promjene a sve ostalo je propaganda

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
20
0
41
:signs046:SAMO TI UDRI pekiii3 NEMA STRAHA AL DOBRO weeDRAN KAZE ČEMU ŽURBA:baby:
ČUO I JA DAVNO TAKE PRIČE TIPA "nemoj pušit semenke one uzrokuju inpotenciju itd..." al pomnim :read: uvidjeh da je to sve :shit2:!!! SRETNO

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.796
70
73
Da sjemenke uzrokuju impotenciju a izrazito su zdrava prehrana, to ima puno smisla još opnda kad mi netko "iskusan" uglavnom stariji od mene se počne pravit pametan s takom spikom a ništa nezna onda stvarno

Samo trpaj:rofl: