Pitanje: Ako se maslinovo ulje pravi od maslina...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
pa da... to bas nebi bilo dobro, jer bi bili stalno napuseni, ali zapravo to bi bilo jebeno :mrgreen: hheehehehehhe... ali pre brzo bi ošla ta vutra... ma jebes èips, bolje to popusit...
 
19.06.2006
1
0
0
eeeee
evo jedan vic pravi je za vas zelembaci

otisla srpska ekspedicija u afriku i zaluta u putu i na znaju sta ce da rade.lutaju tako i naidju na jednog crnca ali ne znaju kako da se sporazumiju sanjim.pocnu na engleskom i natucaju nekako ali crnac cuo u pozadini srpski i pocnu oni konverzaciju .posto im je obijasnio kako da dodju do glavnog puta upita ga srbin iz ekspedicije odkud zna srpski a crnac mu kaze da je studirao u bg.pitaju ga oni pa je li zavrsio a on im rece pitaju ga srbi a sto? a crnac njima

:shock: xxexexe pa jeste li i vi upali u neko lose drustvo


p.s.

kako da nadjem seme tatule :)
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
Frendica je bila na sunsplashu u Italijii donijela je lizalice od treve,a kaže da je bilo svega od pive,kolaèa...i kaže da više nije znala što ju puca...ja ju pitam i kak pucaju ti kolaèi pošto ih ja nikad nisam jela???a tamo se kampiralo nekih 7 dana i kaže ona da nema pojma jel je to bilo trave,shita,skunka na sve strane i u svim oblicima pa više i nije znala kaj ju puca... :bong: :banana_rasta: :afroman: :leaf_blunt:
 
31.12.2006
36
5
8
trebate vidit èuda ...amsterdamskog...

htio sam kupit par sjemenki al ...bokte, 40 ojro neki dobar, kvalitetan skank... a škart sjemenke prodaju po "samo" 15€

ima èaja, kolaèa, keksi, èokolade, ulja, lizalica, napitaka, mirisa.. parfema... svijeæa...

svega što poželiš...

uglavnom, klasicne trave teško naæ, svi su na skanku.
mene uništio jedan joint... rekao bih da je bio natripan... al to je bilo FINO, nije onak odvratno ko kod nas.... ima baš OKUS neki slatkasti....
nisam rekao, joint , 2g trave(skank) [i jako malo duhana, jer trava sama po sebi jako dobro gori što je na ovim krajevima nepoznanica] cca. 3 do 5€ .... na grame je malo skuplje... èak gram nekog ful predobrog haša zna biti do 30€ pa èak i više ovisi o reputaciji coffee shopa

fora je upast u coffee shop ili u marihuana tematski ducan i vidit ogromnu maricu u tegli... umjesto fikusa...

a kad ti izvadi prospekt i pita te koju travu oces.... pa ti izvadi posude sa milion razlicitih vrsta trave... onak. buseni unutra... jebote, komadina samo sa vrhovima ti ne stane u šaku ... pre pre pre dobro ... hehe, tocno se vide razlike tamo i ovdje... ovi nasi lokalni dileri prodaju origano prokleti...

i, da, zaboravih rec... po ulicama cekaju crnje sa "rili gud trips" ....hehe bas se pitam dal bi ga itko od vas imo muda kupit

:D
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
imam ja da ti preporucim mnogo dobro seme za 15-20 eura...a to sto je neko seme 40 ne znaci da je dobro....u vecini slucajeva se ispostavi da za to seme od 40 era je tacna ona narodna ...

"zasto VUK nece da pase ?? Pa zato sto ima OVACA !! "
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
neznalica je napisao(la):
imam ja da ti preporucim mnogo dobro seme za 15-20 eura...a to sto je neko seme 40 ne znaci da je dobro....u vecini slucajeva se ispostavi da za to seme od 40 era je tacna ona narodna ...

"zasto VUK nece da pase ?? Pa zato sto ima OVACA !! "

brate ne kužim ovu s vukom, al stvarno
ja sam mislio da æeš reæ nešt poput
nemaju pare veze s muzikom il tak nešt he he
de me prosvjetli
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Redeemer je napisao(la):
ovi nasi lokalni dileri prodaju origano prokleti...
Tu bi se još bolje dala primjeniti
"zasto VUK nece da pase ?? Pa zato sto ima OVACA !! "


po ulicama cekaju crnje sa "rili gud trips" ....hehe bas se pitam dal bi ga itko od vas imo muda kupit
Ne kupovati ništa od crnja po ulicama!Uvaliæe vam sranje!Oni i vrebaju lakovjerne turiste.Naprimjer ako tražite koku uvaliæe vam prašak za veš pomješan sa mrvicom speeda i sjebati vam nos.Umjesto provoda dobiæete bolove u nosu + uticaj speeda(teško sranje) i upropastiæete si trip.Raèunajte i to da æe vas danima nakon toga jebati nos zbog praška-sve to naravno ne želite.


ps:Nemam ništa protiv crnja dapaèe baš ih gotivim ali ovo je živa istina.
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
"kanehbosem" je napisao(la):
neznalica je napisao(la):
imam ja da ti preporucim mnogo dobro seme za 15-20 eura...a to sto je neko seme 40 ne znaci da je dobro....u vecini slucajeva se ispostavi da za to seme od 40 era je tacna ona narodna ...

"zasto VUK nece da pase ?? Pa zato sto ima OVACA !! "

e jbg ako nisi razumeo :? :D

jeste stvar "koliko para toliko muzike" ali zavisi kako za koje seme....
recimo...onaj ko da vise od 20 eura za WW je ovca(cene su od 15-45 eura)
ili recimo ... onaj ko da vise od 40 eura za Santa Maria je isto ovca (cene su od 40-75 eura)

a recimo ,po meni,Santa Maria je ZMAJ za WW iako nema mnogo prasine oko nje ...razumes

ode ja u off topic samo tako...prekidam o semenu :p