Pitanje: Ako se maslinovo ulje pravi od maslina...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Z

Zelena Akcija Zagreba

Guest
Prilièno jednostavno, proteraš naramak male dece kroz flašmašinu, pa ih malo staviš u neki tijesak ili štoveæ, pa ih onda malo staviš u veliku baèvu sa malom rupicom na dnu, a na njih još i posadiš kamenèinu, pa pod onu rupicu na dnu baève staviš malu rajnglicu, pa za tjedan dana doðeš opet i ono što je u rajnglici, to nije baby ulje.
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
42
Ma ajde da kupimo 10 hektara zemlje, gajimo vutru, napravimo zadrugu i malu manufakturu. Posle mozemo da pravimo svakakve marihuana proizvode...
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
paramecium je napisao(la):
Ma ajde da kupimo 10 hektara zemlje, gajimo vutru, napravimo zadrugu i malu manufakturu. Posle mozemo da pravimo svakakve marihuana proizvode...

daj, jebote koja dobra ideja...
ajmo se skupit, ima nas dosta... i sadit cemo..... ~~ ~~ ~~ he he heeee ::histerija
 

iz0t0p

Aktivan Član
07.09.2005
141
26
0
74
Kobaja je napisao(la):
izi, 'ajde napravi chips :D

sto? to stvarno ne bi bio neki problem, doduse ne bi radilo nesto extra, ali bi se dodala aroma i malo thc-a, kad prave chips sa ukusom roshtilja, sira, paprike, pizze... sto ne bi mogao da se napravi chips sa aromom dzeje :D
 
15.04.2005
34
0
0
44
sputnik.blog.hr
P.P. je napisao(la):
paramecium je napisao(la):
Ma ajde da kupimo 10 hektara zemlje, gajimo vutru, napravimo zadrugu i malu manufakturu. Posle mozemo da pravimo svakakve marihuana proizvode...

daj, jebote koja dobra ideja...
ajmo se skupit, ima nas dosta... i sadit cemo..... ~~ ~~ ~~ he he heeee ::histerija

mislim da to i nije dobra ideja kaj se tice profita - mislim da kolko bi zasadil tolko bi i spusil prije nego bi ta trava vidla bilo kakkav chips ili nekaj drugo
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
42
Ma brate ne bi to bila profitna organizacija nego za privatne potrebe. Mozda jednom ako se razvije cela ptica izadjemo na otvoreno trziste. HE HE ..
 

iz0t0p

Aktivan Član
07.09.2005
141
26
0
74
aj sad od 10ha ce daimamo da pusimo svi sa foruma, i jos da zatrpamo skoro ceo beograd sa dzejom i to na godinu dana... mozda ne bi mogli da pokrijemo kotez i tako neke krajeve :D ~)
 
12.01.2006
10
0
0
Posto se ne razumem u uzgoj jer vam treba jedan bastovan? Treba to granje i da se okopava ja sam rado za prekopavanje, zalivanje, mazenje, pazenje, pusenje marijuane. I svi srecni i zadovoljni. :talas: :joint: