Pitanje garica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.08.2015
2
16
3
33
Pozdrav ekipa,

cvijet iz garice, cdb 10%, thc < 0.2%, pise da je purple haze
na ambalazi pise mirisno bilje, prvi put sam to vidio (iz garice) kod prijatelja maloprije
dali konzumira tko / puši? s obzirom da piše na vrečici da nije za konzumaciju (naravno valjda jer to moraju napisati)
nisam stavio sliku kako je fino upakirano zbog reklamiranja..
inace jako lijepo izgleda head

p.s. nisam znao u koji podforum da pisem, pa eto, napisao sam tu
20191214_181759.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
cdb 10%, thc < 0.2%, pise da je purple haze
ma 100% je purple haze

THC Content – Highest Test
The highest recorded THC level in a Purple Haze sample is believed to have been a staggering 21.75%. The more typical THC range for this strain is approximately between 15-20%.
CBD Content – Highest Test
The highest recorded CBD content in a Purple Haze strain is believed to have been a relatively modest 1.57%. The Purple Haze strain generally has a reasonably low CBD content, which typically ranges between 0.55% to 1%.
 

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Pusio sam, normalan cbd cvijet koji nije psihoaktivan. nemas brige

E da zaboravio sam rec da mi je svaka sorta mirisala isto tako da ne znam jel to ista biljke pod razlicitim imenima ili svaka cbd sorta ima slican miris jer prije njih nisam imo iskustva sa cbd sortama
 

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
585
3.173
203
oni ispod svakog proizvoda napisu da ima (do) <10% CBD-a , treba se tocno napisati kolika je zastupljenost CBD-a u pojedinim strainovima, osim hasha on ima 10 ili 25% ovisi koja je vrsta u pitanju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
Koliko ja to pratim niti jedna reklamirana sorta nije na deklaraciji navedena niti se nalazi na sortnoj listi EU tako da je po meni to jos uvijek valjanje muda pod bubrege. Par vrsta koje sam probao su baš očito parfumirane bile, hash je vise manje ok bio i tako kod svih prodavaca čije sam cbd proizvode kupio bez obzira u hr ili eu.
 

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
227
242
43
Meni je glupo što koriste imena sorti koja već postoje, kad već izmišljaju imena i prodaju tu kod nas trebali bi smislit i naša imena sorti, ustvari fenotipova.. Carmagnola npr. sorta industrijske konoplje ima sedam različitih fenotipova i sad ljubičasti feno je odmah purple haze...
 

mester

Zelena za ljubav nekad bila si
Poznanik Foruma
15.09.2018
544
3.367
163
Sve je to marketing. Ljudima je cbd cvijet nova stvar i zato je potraznja veca, a vjerojatno ce i rasti sljedecih godina. Naravno da je to par uzgojenih vrsti i naravno da ce prodavat ko kush, haze i sl., pa nece valjda kao domacica, albanusa i sl.

Ugl. fora biznis, samo treba para puna vreca za marketing.
 

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163

Stvar je u tome da se sorte koje oni nazivaju kakonnazivaju su ustvari krossevi genetika tj. Sorti sa EU sortne liste da bi dobili veću potenciju CBDa posto na sortnoj postotak cbda ne ide preko cca6% ako sam dobro zapamtio... A ovo za parfeme sam i sam okusio od jednog distributera iz zg koji mi je idalje prvi izbor zbog usluge i cijene ali aroma je ponekad overly frutty I slično...
 

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
Ma lažu ovaj napaćeni narod (svi skupa ne samo jedan prodavač, to je belosvetska zavjera u biti), kakvi krosevi genetika, kupuju kanabinoide i terpene i špricaju (doslovce možeš danas pušiti špricanu travu) neku industrijalku ili se bave prodajom ilegalnih proizvoda, nema treće opcije. Kako god bilo nisu iskreni prema potrošačima i to me jako žulja. Isto kao i sa THC ako mi se puši ja ću posaditi pa znam što imam. A ako ikad ponovo bacim lovu na neki CBD cvijet to će biti kad im deklaracije budu potpune.
 
Poslednja izmena:

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Evo i ja probao po prvi put, cisto iz interesa, u garici uzeo "strawberry kush".

Odmah nakon otvaranja vrecice, zabio nos unutra i mirisi kao jagoda, ali ne i kao trava, neznam, neki sumnjiv miris, previse mi se cini umjetan.
Smotao cistaka jednu dobru pljugu, fino za pusiti onako, nije lose kao neka albanusa ali opet nema veze sa okusom trave sto sam pusio po amsterdamu, znaci ni blizu.

Feeling, eh, pa sad, dok sam pusio kao malo nesto da sam osjetio da ima tu nesto ali nakon par minuta sve je to proslo, ja iskreno ne osjetim nista, samo znam da sam jako cvrsto spavao sinoc.


Ali nikako ne mogu pregrmiti taj miris, kao da je netko parfem uzeo i spricao po vrhovima, kad pomirisim u staklenku sad, toliko mirisi da mi cak i smeta.


Uglavnom, uzeo jednom i nikad vise. Eto to je moje iskustvo.
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Evo i mog iskustva. Uzeo CBD gorilla glue.
Inače, nisam zapalio ništa već 3-4 tjedna, al imam malih problema sa nesanicom pa sam odlučio čisto iz znatiželje probat.
Ja sam zapravo iznenađen sa učinkom. Opustila me full, čak se osjeća i lagan pritisak u glavi. Nije to naravno kao kad ima thc-a, ali za ono što meni trenutno treba a to je opuštanje i lakši san, to je to. Ne znam ako je itko kad uzeo apaurin 5mg, e pa ovo je kao da si ih uzeo 3 odjednom, jedna frulica.
Nisam htjeo uzimat nikakve voćne, i gorilla mi ima skroz ugodan miris borovine i fino ju je za pušit.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi