Pitanje i upomoc ( listovi se smlohave i objese te otpadnu)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mojizbor

Aktivan Član
29.01.2017
102
386
63
ovako slike neznam stavljat ali cu probat opisat situaciju.
Jardin sator 60x60x140
400w mars led
Ventilacija filter sve sve kako treba i unutra dvi diamont lady od 16.04 u rezimu 12/12
Zemlja compo sana gnojivo takodjer compo(stavljam pola od preporucenod i tek sam dva puta gnojio prije pet dana i prije tog 15 dana vlaga je 40-50%
Problem je sto je jedna biljka normalna a druga ko da sama radi lolipop jednostavno se listovi smlohave i objese te otpadnu.
Znaci iste vreste isto sve izto zalijevano isti prostor jedna zdrava drga ima problem s listovima odozdol gore oko cvica su super boje i izgledaju zdravo
 

Mojizbor

Aktivan Član
29.01.2017
102
386
63
Ma izvinite sa slikama mi je problem
ako nemozete otprilike bez slike probat me uputit sta mi je cinit ok
Ali je jos gore bas ima puno mlohavih listova kkji kasnije otpadaju dok na drugoj nista normalno

Bas propada

Star sam ja za ta tehnoloska sranja
Jbg
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
u koliko litara zemlje su te biljke. i trebalo bi fotkati kad led ne radi, ovako odose sve boje, ne vidim sta je zeleno, sta zuto, sta braon... koji rezim zalivanja, koja temperatura u boxu... da li si kontrolisao ph...
 

Mojizbor

Aktivan Član
29.01.2017
102
386
63
U posudama 28 litara temperatura je 26 po noci 20-21
Zalio sam prvi put prije 20 dana s gnojivom isto compo sana za cvjet ali s pola kolicine koja je propisana zalijevam jednom tjedno s normal vodom koja je podesen ph na 6,5-6,7
Oko 1,5 litra po biljci
Dosta dugo je zemlja vlazna tako da nepretjerujem s zaljevanjem
Neznam u cemu je problem jer sve radim isto s obadvije

Zeleno je sve sto je gore ali nekako mlohavo i onda dan dva prije otpadanja malo pozuti i otpadne
 
Poslednja izmena od urednika:

Mojizbor

Aktivan Član
29.01.2017
102
386
63
Meni lici na previse vode i djubriva, kad se osusi isprati samo vodom, bar bih ja tako uradio. A i koliko vidim nisi je trimovao, moguce da je i do toga.

Ma falilo joj hrane problem je bio sto mojom nepaznjom jedna je dobila malo vise zemlje i ava s manje ostajala je bez hrane aki compo sana gnojivo je popravilo stvar
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Biljke sretno izgledaju koliko se moze vidjeti,kako ti je power gore reko kad slikas biljke onda je to najbolje bez ikakvog svjetla ;)
Po meni nema tu nikakvog trovanja sa gnojivom vec je problem oko zalijevanja,nikad ne zalijevaj kad je zemlja vlazna i to lisce sto ti je na zemlji pobacaj van
Furaj dalje

Edit
ubaci neki posteni vent za mjesanje zraka
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mojizbor

Mojizbor

Aktivan Član
29.01.2017
102
386
63
Biljke sretno izgledaju koliko se moze vidjeti,kako ti je power gore reko kad slikas biljke onda je to najbolje bez ikakvog svjetla ;)
Po meni nema tu nikakvog trovanja sa gnojivom vec je problem oko zalijevanja,nikad ne zalijevaj kad je zemlja vlazna i to lisce sto ti je na zemlji pobacaj van
Furaj dalje

Edit
ubaci neki posteni vent za mjesanje zraka