Pitanje od početnika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
02.06.2018
1
1
3
25
Par pitanja da se uvjerim da nije toliko strašno uzeti sjemenke.
Prvo, za narucovanje. Mislio sam uzeti AK 48 iz Nirvane i poslati novce. Kakva su vasa misljenja o Nirvani? Novce cu poslati u kutiji CD-a, a vidio sam da je bolje ne uzimati stealth package.
Drugo, sto mislite je li kasno za outdoor sađenje pogotovo jer jos nisam ni narucio? Vidio sam na njihovoj stranici da je AK malo izdržljiviji ali nisam siguran jer je vec i dosta vruce. Temperature su najvise oko 30 vec pa nisam siguran.
Ako je nesto vec odgovoreno nemojte se ljutiti i samo ostavite link.
Hvala svima koji odgovore!
 
Poslednja izmena:

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ti doso ni prolisto forum nisi vec hrpa pitanja za svako tvoje pitanje postoji odgovor pa ljepo izvoli i trazi evo haz ti je zaljepio temu za neznalice i njihova pitanja :D ali kao sto rekoh imas sve malo treba citat a ne na pladnju sve trazit prvo ti procitaj pravilnik pa pomalo nađes sto ti treba ima forum i pretrazivac ....
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Bit ce:thumb:...hebiga,ekipa se ne snalazi..samo ih treba usmjeriti i tko hoce prilagoditi ce se..ko nece...:wave::whato::

Zato napravit 200x200 grafiku i postavit u sidbar ispod donacija sa natpisom "Početnička Pitanja" il tako nešto, i prelinkat to na
https://www.vutra.org/threads/ako-imate-problem-ovdje-možete-pitati-iskusnije-članove-za-pomoć.11083/
i mirna Bosna.. U neku ruku se takvi ni ne mogu krivit jer je forum pretrpan i veoma se teško snalaziš kao početnik.. pogotovo ako nisi nikad bio aktivan na forumima..

@Stipe @Vutragenjo
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.