Pitanje stan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.02.2023
0
0
1
31
Pozdrav, novi sam ovde na forumu i vec dugo vremena razmisljam da uzgajam svoje biljke jer ova ulicna vutra mi je dojadila.
Da li bi mogao to izvesti da iznajmim stan i tu da uzgajam, ali da ne zivim tu, nego povremeno da posjetim zato sto u kuci ne mogu od roditelja, punoljetan sam naravno.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
@havkins

Da. A jesi razmišljao ujedno da Se i odselis? Ako ćeš iznajmit stan, znaci da imas primanja. Tako da ima i logike da se osamostalis. Ako planiraš od uzgoja plaćati stan onda se Nadam da si čitao pravilnik foruma.

 

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.326
9.851
256
Problem je što i vlasnik tj stanodavac isto tako povremeno dođe da pokupi račune, obiđe komšije, i da se uveri da ne praviš haos i da je sve ok. Teško da možeš držati zaključanu sobu gde je šator i da imaš dobar izgovor zašto ga ne puštaš unutra, i to pod uslovom da imaš odvojenu sobu za tu akciju.
Ne daj Bože pukne vodovodna cev, ili nešto slično se desi, komšijama treba pristup - ti nisi tu, još ti haos napravi po stanu..
To 'povremeno'... ljudi su danas osetljivi na takve stvari, svi gledaju tuđa posla, znam da bi mojim komšijama sigurno bilo sumnjivo što je neko iznajmio stan i dolazi povremeno...
Pri tom, bez automatizacije growa, teško izvodljivo zbog sijaset stvari - trening, zalivanje, ispratiti streč.. može, ali za početnika je to muka živa iskreno
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
...ma...vidio baja da je vutra skupa, pa bi i on u biznis...lock!