Pitanje u vezi cvetanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
Dragi prijatelji!
Danas je 23.1.2012. od mog zadnjeg posta na ovu temu i vasih odgovora kod mojih biljcica nista se nije previse promenilo.Danas je 65 dan njihovog cvetanja i jos uvek na nekim biljkama nemam 70% braon pistila.Na nekim biljkama topovi su tvrdi i kompaktni kao kamen ali su braon kao cokolada :)
Juce sam zadnji put dao cistu vodu (2 put ukupno) i vodim se mislju da ih stavim od prekosutra na 2 dana punog mraka nebi li dobio neki veci efekat kod pistila i njihovog sazrevanja.Da li mi je to dobar ili los potez?
Koliki mi je rizik da mi ove vec zrele stabljike dodju u neki stadium prezrevanja sto je kako sma zakljucio jako lose ?I na kraju kako da prepoznam prezrelelu biljku jer se sa tim nisma nikad suocio ranije?!
POkusao sam i sa zalivanjem sa pojacanom dozom PK+ ali nista senzacionalno nisma dobio.
Sta je za mene najbolja solucija u ovoj situaciji.Da napomenem da sam posle tog planiranog mraka od 48h hteo i da uradim branje.Sta mi je ciniti?

Pozdrav i hvala!
 

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
Hvala na reakciji ali iskren da budem jako se plasim da se odlucim na tako nesto jer mogu sebi da izazovem neke probleme.Plasim se da se nedesi nesto slicno kao sto se vec desilo jednom u holandiji da su bukvalno preko 40 ljudi pohapsili jer su sebe kompromitovali slikama .Mada je ovde dozvoljeno da se ima 5 sadnica (ja ih imam 12) i samim tim dovescu sebe u neprijatnost.Nadam se da me razumes a i shvaticu da nemoze da mi pomognes jer nemas relevantne pokazatelje.
Hvala u svakom slucaju!
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
mislim da nemas nikakvog straha
opali koju sliku biljaka pred zidom, npr ovako

da se ne vide detalji stana ili kuce,
a to u holandiji, sumnjam da je bila rijec o stavljanju slika par biljaka na forum,
vjerojatnije je bila rijec o slikama nekog grow room-a sa 8 lampi od 600W i sto biljaka (govorim figurativno)
a sta se tice sigurnosti,
manje bi se komromitirao sa par slika pojedinacne biljke
(da svi vidimo te pistile)
nego izjavom da imas 12 biljaka
p.s. ovu sliku sam stavio da vidis kakvi su pistili kod mene prije harvesta
 
29.04.2015
7
2
3
35
Pozarevac
Pozdrav kolege... Imam pitanje u vezi biljcice. Ona je u cvetanju mesec dana,ali se hedovi sporo razvijaju ili se ja previse tripujem. Da li su hedovi mali za mesec dana cvetanja i cime je da je djubrim ovih preostalih mesec dana sto ce biti u cvetanju? Molim za pomoc od iskusnih... Evo slike. image.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
gdje si iskopao ovu temu :)
Dobro izgleda biljka i daj joj nesta za cvjetanje. Plantela crvena bi bila dobra.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Ma sve 5 tema odgovara ;)
Daj ti Plantelu nabavi pa lagano kreni sa prehranjivanjem :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
To je luk a sada dodaj uz to i cevape ;) Pola preporucene
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
11.06.2015
6
1
3
36
Pozdrav, molim iskusnije da mi pomognu dali su ovo zenke???
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    287,1 KB · Pregleda: 36
  • image.jpg
    image.jpg
    238,8 KB · Pregleda: 35