pitanje u vezi hermafrodita

  • Začetnik teme silikolor banda
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden
S

silikolor banda

Guest
imam pitanje u vezi hermafrodita. naime svi koji su pratili moje ranije teme znaju da sam imao problema sa cvetanjem. pomogao je savet hazeseekera 36h tame. procvetala je prva biljka, ona koja je od pocetka bila najbolja najgusca i najjaca, ali je hermic. ostale jos nisu pokazale pol i nadam se da vise nece biti mudonja i hermica.
e sad, moje pitanje je mozda glupo ali me svejedno zanima da pitam iskusnije od sebe. da li moze da se kod hermafrodita uklone muski cvetovi a ostave samo zenski? kakav bi to imalo uticaj na biljku i dali moze da funkcionise?
 
S

silikolor banda

Guest
hvala teglice ali i dalje ne znam da li moze da uspe na hermicu da mu se skidaju jaja dok ne iscveta zenske cvetove do kraja. seme me ne zanima jer je u pitanju domaja. i ne znam u kolikoj meri hermic moze da ugrozi ceo grow od oprasivanja ako mu secem mu.a redovno?
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
pa ako je pravi herdza dizi ruke,a ako je zenka sa bananom pobijes govna i gotova stvar:icon_lol:


:sadbanana::mrtva_banana::sadbanana::violent018:
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
citao sam negdje o tome ili je cak mozda bilo na nekom grow dvd-u, da bi se moglo uklonit muske dijelove od biljke ako je hemafrodit ali da je jako tesko i u 90% slucaja se ne uspije ukloniti sve, pa ti na kraju ispadne kao uzaludan trud :/
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ako je hermy čupan i ako to činiš redovno-može se uraditi..akonemas previse biljki...
 

Samo oči

Aktivan Član
06.02.2010
66
13
0
39
vodenichar je napisao(la):
hvala teglice ali i dalje ne znam da li moze da uspe na hermicu da mu se skidaju jaja dok ne iscveta zenske cvetove do kraja. seme me ne zanima jer je u pitanju domaja. i ne znam u kolikoj meri hermic moze da ugrozi ceo grow od oprasivanja ako mu secem mu.a redovno?

Ja imam trenutno jednog hermića i ćupam mu jaja. U početku sam mu skidao dnevno 20-tak jaja a sada bogami i više. da sam znao ne bi se zajebavao al, jebiga sad kad sam počeo da i završim.
 
S

silikolor banda

Guest
ljudi sta je tu je ubio sam cudoviste i 2 mudonje. ostaje mi jos 9 biljaka i da se molim bogu da ne bude vise hermica i mudonjica
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Ako si!
Od 12 biljoza neka 6 budu zenke,pa budi zadovoljan.Sve dok odnos nije gori od 50/50 je ocekivano...Zavisi koliki ti je box,ali 6 biljoza moze poveci prostor lepo da popuni...
 
S

silikolor banda

Guest
box je u bas velikom ormanu, ne znam dimenzije napamet ali bas veliki, svetlo hps 250w agro. od starta su 12/12 uz 36 sati mraka kao stimulans da procvetaju. stare 35dana. zanima me koliko otprilike mogu da rode po komadu?