Pitanje u vezi pušačke "tolerancije"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ovako, imam pitanje.

Pušim nekih 5 i neš godina od toga zadnju godinu baš ono aktivno pod što se podrazumjeva 6 od 7 dana u tjednu svaki dan po 2 đoksa minimum....

I sad, javlja mi se nešto čudno odkad pušim aktivno.

Prije par godina bi me high lovio tek jedno 10-15-20 minuta nakon gašenja ćike, a sad!!!

Sad me lovi onaj tlak u glavi ODMAH nakon povlačenja prva 3-4 dima, nemogu vjerovat....šta nebi trebalo bit da ako duže pušiš da ti više treba (il je to samo slučaj sa onim glupim alkoholom....tolerancija)... i nije da se bunim, meni je drago radi toga da me lovi odma, i da, high mi traje dost duže nego prije a kad high prođe sam "sjebaniji" nego prije (znači, više zaboravljam, bezveze se počinjem keljit [čak i ako sam solo xD] i tkao te sitnice, koje ustvari volim...)

Mene zanima jel i vama tako ili obrnuto, dali vas odma lovi ili nakon više godina pušenja da vam treba više da se napušite
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
U mom slucaju je bas obrnuto.Kad je period kad se vari svakog dana po 5-6 buksne,posle odredjenog vremena,buksna me samo opusti i prestane da deluje posle pola sata.
Dok sada,kada varim 1-2 na dan druga prica...buksna drzi dugo a hvata dok varim,negde na pola buksne.
Zavisi od marihuane takodje.Neka jednostavno ne pase mom organizmu i to utice na kvalitet i duzinu high-a,a kvalitet iste marihuane je odlican.
Mozda si naisao na dobru stvar sada,jednostavno :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Da al baš sam to primjetio, nije do stvari jer sam od par dilera uzimo i isto, a roba ista koju sam prije pušio, kužiš?

Baš neke promjene, al, pašu mi, znači,brzo me lovi, duže me drži, a nemam nikakve mučnine i ta sranja ko u početničkim danima....
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
meni je isto tak :D

moja osobna pretpostavka je da se THC vec nastanio u nasem sistemu, frajer je "the guy on the couch", nigger kojeg se nemremo rjesit xD

tak da, mislim, jednostavno je organizam skuzio o cem se tu radi, a i nakon 5 godina pusenja ti je brija drukcija, i po meni, imas puno veci respect za sve to :D tako da ti marihuana uzvraca taj respect podarivanjem brzeg i kvalitetnijeg napusavanja xD

meni je isto ta spika s tolerancijom nepoznata... al fkt, sad neznam dal je do staffa, jer pusim fkt jebene staffove, al ono, svaka pljuga zavalja i previse.. ak pusim solo obicno ostavljam pola pljuge za kasnije jer fkt nemrem vise, al drito to kaj kazes, 2-3 dima i vec te nema :D

ma sve to... mora da bude :D

marihuana nas voli kolko i mi nju xD
 
29.01.2009
43
1
8
33
Jedina vrsta tolerancije koja postoji u mom slucaju je vezana za neki trip Mind Expansiona-a.
Kada purnjam par dana zaredom ili svaki drugi dan trip pochinje da jenjava.Ideja skoro da i nema i nema onog tripa shvatanja stvari nego samo blenem.Tada znam da treba da iskuliram najmanje 5-7 dana,sto vishe to bolje zarad boljeg tripa.
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
kod mene je isto tako u zadnju god i pol intenzivnog pusenja,svaki dan 4,5 frula(normalno neki dan bude jedna ili dvije)ugl. smotam frulu i krecem pusit vec nakon 3 4 dima me perja koda sam popusio 5 fruli,dok s druge strane jedne subote u gradu u veceri smotam 8 fruli i zapalim s par ljudi i totalno drugacije djeluje na sve strane.Sve je to do psihe i sta taj tren razmisljas dok pusis i jel te muce kaki problemi i milijun sranja...ako ste u bed times-u i pusite frulu necete se sigurno smijat...
 

Midnight Toker

Banned
Banovan
11.11.2009
16
1
0
31
što se tiče mene, imam nešto manje iskustvo sam pušenjem, tj. vremenski ne pušim jako dugo. prvi puta sam zapalio prije dvije godine, i pušio onak s vremena na vrijeme ništa posebno, ali od ovoga ljeta, dosta često, svaki tjedan par puta, nekad se zareda i po dva tjedna svakodnevno, a u tom slučaju high mi je slab, treba mi jako puno da me pošteno obrije, onda iskuliram tjedan, dva i sve dođe na mjesto :)

prije kad sam počimao, imao sam mučnine nekoliko puta, nisam mogao kao sada recimo, u pol bijela dana naduvan otić u trgovinu, izaći u kafić i slično, sad bez beda. primjetio sam da sam naučio stvarno uživati kada pušim, više se uopće ne javljaju mučnine i slično, radim svašta, učim, spremam kuću, kreativno se izražavam i nije mi problem uopće :)

prije mi je također bilo da me ponekad paranoja uhvati, sada više nikad, imam dobru stvar sada, puca bez problema na pola/pri kraju pljuge i tako :)

nemam problema, i super mi je :)