Pitanje u vezi semenki SRB

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.02.2018
0
0
1
Pozdrav, niste me videli na ovom forumu, napravio sam nalog pa ga nisam nesto koristio. Nego kako vreme protice evo nam ga 3./4. mesec i vreme je za posaditi nesto. Imam sajt daleko od ljudi bar 4/5 km u radiusu, dobra zemlja, djubrivo, sve imam, samo mi je problem semenka, sta sam skupljao od lokalnih lerdia propalo je vecinom musko i nacisto sam se razocarao, imam 3/4 kod sebe isto sumnjam da su muska ali i to cu da proverim i zasadim na sajtu.
Ne bih po ovim sajtovima da se bakcem, jer nemam iskustava sa njima i idalje se bojim na samu promisao da ce pismance da ide vamo/onamo. Pokrecem temu radi nekog kontakta, ako ima neko 2/3 autoflower seeda da je spreman da podeli, naravno spreman sam da platim ;) Ako sta admine pogresim ispravi me, premestaj temu radi sa mnom sta ti je volja :confused:
 
08.02.2018
0
0
1
Got anything for me? Sto se tice kriticnosti ako neko zeli ostati anoniman nece mi smetati i payload solucija: pare na jednom mestu, roba na drugom pa kad uzmes pare javis mi gde je proizvod
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.195
258
Preskocio si procitati pravilnik foruma.

14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda
Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.
Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu ili semenke) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.

Za kupovinu kako legalnih tako i ilegalnih sredstava se možete obratiti našim sponzorima (pogledajte reklame na sajtu i forumu) i to jedino na sopstvenu odgovornost.