Pitanje u vezi testa na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.826
163
Zeolit je dobra stvar. Ja osobno koristim bentonite Sonne's #7. Inače mi dobro dođe i kad popijem malo previše jer ne podnosim baš alkohol.
Aj pa javi jel to bila samo privremena crtica
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blejaz1998

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Mi o aktivnom ugljenu a sav Balkan a mi smi ipak isti
narod, opljackan -privatiziran-bezanija iz Balkana prema zapadu se nastavlja-
Jebes drzavu koja to dozvoljhava a notorne alkoholicare drze na poslu-
Ne mogu to opisati tocno ali kada sam u Francuskoj ziveo nije tih spika bilo a nema ni danas eventuano kod prometne.

U americi redovito cujes tipa the secretary or the aide or the worker was fired for smoking pot-
Serem se na onaj film Reefer Madness koji je Big Pharma platila i koji je uzrok da se u USA mos nac u buksi na 6 mjeseci ako imas malo vise od 25 ice tojest uncu a ja frndu 30 ku na poklon nosim a i on meni kada njemu cvijeta-imamo super simbiozu ja i komsija jer smo ispanirali da nam se skrati za pola cekanje na harvest jer ili njegova pprije ili moja izraste-potrosimo njegovu i hop moja onda taman za branje.

FIGHT THE REPRESSION AGAINST THE MAGICAL PLANT:whato:::rasta::rasta::rasta::rolleyes:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.826
163
Ipak postoje i poslovi visokog rizika gdje poslodavac ima nultu toleranciju na alkohol i bilo kakva opojna sredstva. I za takve poslove će takva pravila bit za vijeke vijekova zbog sigurnosti radnika i imovine, bez obzira na legalizaciju.