Pitanje u vezi testa na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.11.2013
90
92
18
nije bilo sarkasticno! Nebi preporucio da nisam siguran, i da-to je primarna namjena aktivnog ugljena, ali procitaj upute pa ces vidjet da pise da također cisti organizam od kokaina..
ne znam na koj nacin djeluje ali znam da sam 2 godine pišanja na vrapcu prolazio s tim ugljenom, a vjeruj mi, pušio sam gro i probao sve nacine! :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Za Powerov post sam rekao da je sarkastican, posto je rekao da ce si dobro zeludac ocistit, sto je i istina.
Di to pise da cisti od kokaina?
Aktivni ugljen je apsorbens, sto znaci da fizicki upija iliti veze na sebe toksine iz zeluca i crijeva.

Tablete aktivnog ugljena uzimaju se protiv proljeva i nadutosti, kod akutnog trovanja oralno unesenog lijeka ili otrova i trovanja hranom. Djeluju tako da apsorbiraju toksine mikroorganizama i plinove u probavnom sustavu, ali pritom ne neutraliziraju želučanu kiselinu.
Naime, medicinski ugljen apsorbira gotovo sve što ste unijeli u želudac i crijeva (no ne djeluje na ono što je tijelo već apsorbiralo iz probavnog trakta)


ali znam da sam 2 godine pišanja na vrapcu prolazio s tim ugljenom
jesi li ikada probao bez ugljena i prosao ?

Kanabinoid koji se ciljano traži u testovima urina i sline je THC-COOH, on se zadržava u tijelu dva-tri tjedna kada se koristi ulje... Nije ga moguće ubrzano izbaciti iz organizma jer nije topiv u vodi i zadržava se duže od svih u organizmu...

Da rezimiramo. Aktivni ugljen nece pomoci da se tijelo ocisti od thc-a. Mos ga ti pit kolko oces....i proci na testu, al tu zaslugu ne mozes pripisati ugljenu.
 
17.11.2013
90
92
18
@Stipe ne, nisi u pravu! jesi li ikada pio ugljen zbog testova? jesi kad isao na test?

kao prvo piše na listiću kojem dobis u kutijici što sve cisti. kupi pa vidi

kao drugo ovo je dio c/p teksta, ja ti mogu c/p masu tog gdje pise da ce ocistit organizam i napravit detoksikaciju.
i evo ti c/p sa wiki. Djelatno adsorbira velik broj organskih i anorganskih otrova, boja, mikroorganizme i njihove toksine te mnoge lijekove. - jerbo thc je toksin ako se ne varam?!
samo ne znam zasto si se ti uhvatio tog ciscenja crijeva,

on ima veliki kapacitet vezanja toksina i plinova, smanjuje sistemsku apsorpciju tih spojeva i povećava eliminaciju putem probavnoga sustava.

kao treće, pusim jako dugo tako da se stvarno ima materijala za izbacit tj ocistit. prvi testovi koje sam dobivao su bili THC abu ghnost (tak nekak su se zvali), koji izgledaju poput malih testera za trudnocu s crticama.. prvi test sam pao jer je bio na prepad, drugi put sam se napol izvukao jer sam stavio prstohvat soli (jer sam i taj trik cuo) i prosao..s time da sam sve to pusio dan ranije, svaki dan. nakon tog sam cuo za ugljen, testove doma sam imao petkom-pusio bi do utorka i onda poceo pit uugljene i prolazio. kad nisam imao za ugljen sam pao bez obzira koliko dana ne pusio.

kao četvrto: kada sam isao u vrapce, na lab.test..(2-3 godine nakon ovih prvih testova),pusio sam svaki dan i pošto mi je bila tlaka pit te tablete, isao sam na nacin da se napijem vode ko stoka taj dan, dodjem na test: rezultat 350> (to je najveća moguća granica koju mjeri lab.tester,a ako je ispod 50 onda si negativan), sljedeci put bi imao npr. test u utorak- u srijedu bi zapalio zadnji gens i pio ugljen i u utorak se popišao i bio negativan. i tako sam odradio preko 10ak testova u vrapcu samo...

i da rezimiramo: da, uz ugljen se mozes ubrzano ocistit od thc-a. :)

i da se ispravim, na uputama o ljeku ne pise o kokainu.. ali kad sam ja kupovao je pisalo,vjeorjatno se nesmije sugerirat da cisti od takvih stvari.
kao sto ni za cfl zarulje ne pise za sto sluze a znamo za sto ih koristimo- isto je s ugljenom! ;)
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
kao prvo piše na listiću kojem dobis u kutijici što sve cisti. kupi pa vidi
Imam taj papir i znam sto pise. Ne pise nigdje da cisti bilo sto iz krvi ili masnih stanica....gdje se thc nalazi. Cisti sve iz zeluca i crijeva, ali ne iz krvi, urina...itd.
ja ti mogu c/p masu tog gdje pise da ce ocistit organizam i napravit detoksikaciju.
Ja bih te zamolio da nadjes

Neda mi se prepirat sa tobom. Problem je sto ne razumijes sto je i kako djeluje aktivni ugljen.
Ebe se meni....ti se i dalje cisti sa ugljenom, samo nebi htio da drugi to procitaju pa budu uvjereni kako je ugljen taj koji pomaze.
 
Poslednja izmena:
17.11.2013
90
92
18
Ja sam to barem odradio pa znam i znam kako djeluje ali mi se neda tvom egu objašnjavati metbolizam..
kako znas da ne cisti iz urina ili i krvi?! ynas da ne cisti zato sto si se posrao a ne prokrvario ili popisao se?! :D
A ti samo čitaj i budi pametan sa c/p tekstovima,a nek svatko odluči za sebe.
Možda imaš nekog iskustva u growu,ali nisi zato najpametniji i u pravu


edit: i nisi odgovorio dali si ikad isao na test i dali si pokusavao ista napravit da se rijesis thc-a iz organizma!?
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/

9. Pazite koga ispravljate i kome govorite kako nije u pravu
Šta god da radite, ne pokušavajte da ispravite bilo koga, osim ako ste 100% sigurni da ste u pravu, a da druga osoba greši. Protiv takvih postupaka, koji su čest uzrok besmislenih svađa po forumima, moraju se boriti moderatori, ali i sami korisnici foruma moraju biti obazrivi prilikom svog izražavanja! Ukoliko niste potpuno sigurni da li neko greši, bolje zatražite od te osobe da objasni svoje mišljenje ili rešenje problema. Zbog prazne priče je moguće da će ljudi sa foruma početi da Vas gledaju sa podozrenjem i da ignorišu Vaša pitanja, ukoliko ne budete delovali dovoljno ozbiljno. Ne volimo šarlatane!
  • Zabranjen je svaki vid diskriminacije članova i omalovažavanje njihove inteligencije ili sposobnosti, kao i uznemiravanje, pretnja, uvreda, kleveta ili sramoćenje drugih članova foruma!

  • Poštujte druge članove foruma barem onoliko koliko želite da drugi poštuju vas!

  • Izbegavajte svađe i prepirke, to nigde ne vodi sem isključivanju učesnika sa foruma!

Vrijedjanje na ovom forumu nije dozvoljeno. C/P koristim jer mi se neda tipkat po 100ti put....zajedno sa svim drugim koji su probali ugljen i pali na testu. Da si procitao ovu temu i jos xy slicnih ovoj, shvatio bi da nemas pojma o cemu govoris. Metabolizam nema veze za ugljenom, ali ima veze sa brzinom kojom ce tijelo izbacit thc (bez ugljena).
Ovo ne pisem da bi tebi objasnio, jer ti se ocito ne moze objasnit. Pisem zbog drugih koji ce citat ovo.

Alotrop ugljika, kojeg mi zovemo ugljen zbog svoje atomske strukture rešetke i zbog svoje ogromne povrsine prima na sebe toksine i ostale nepozeljne atome i molekule. Znaci, funkcionira na principu adsorpcije tvari u njegovoj okolini.
Ugljik kojeg pojedes ne ulazi u krvotok niti urin. Nakon zeluca nastavlja put prema guzici dok thc i dalje uziva u ostatku tijela.
Ako pojedes cannabis ili kokain....moze ti pomoc. Ako udje u krvotok.....mos pojest vagon ugljena, bez uspjeha.
I ne, ovo nisam c/p, vec tipkam rijec po rijec.

Nisam nikada isao na test, niti ce me itko natjerat da ga radim. Ne trebaju mi testovi da bi znao ono sto znam i sto su cinjenice.
Mislis da svaki doktor mora imati sve te bolesti da bi ih znao lijecit?

Sad ti tu tupis da tablete ugljena djeluju zato sto si ih pio prije testa i prosao. Kaj da si pio Aspirine, bi li isto tvrdio da pomaze?
Kaj onda sa svom ostalom ekipom kaj je jela ugljen i nije prosla? uhhhhh
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.460
2.598
Imam druga iz kvarta koji sudski mora ici na to pisanje.Cuo je za aktivni ugljen i preporuku kako mora par dana piti odredenu kolicinu tableta kako bi bio cist na testu.Pao je.Nakon 1000 isprobanih stvari je shvatio "recept"da prode na testu.Jednostavno prije odlaska na testiranje popije dvije,tri pive,popisa se tri,cetri puta za redom i kada mu je pisalina vec bijela onda rijesi pisanje i prolazi uspjesno.Uglavnom,bitno je da u trenutku testiranja ti pisas cistu vodu,a to ces dobiti tako sto ces je prije testa piti puno,pisati nekoliko puta dok ne pocnes pisati cistu vodu.Ali i tu postoji caka,naime mora biti kontinuitet jer ako stanes na sat vremena tijelo opet pocne izbacivati urin sa tragovima thc-a.Ovo pisem iz iskustva covjeka koji je obavio preko 25 testiranja.Aktivni ugljen ce pomoci da ti je probava bolja ali je voda ta koja napravi posao(ili piva bezalkoholna jer tjera na pisanje).
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.411
258
Tamo iza ugla
D bi bili negativni na THC treba proci mjesec dana od zadnje konzumacije trave.

Ovo su inace glupi testovi jer recimo da bi bio negativan na heroin treba proci tjedan dana, a kod trave, koja je full bezopasna, treba mjesec dana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vutricaboy

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
"Problem" je THC-a da se zadržava u masnom tkivu a ne krvi i jedini je pravi "lijek" vrijeme, i (u mom slućaju) znojenje (bicikl, trčanjje) i velike količine tekučine, imao sam jedan jedini (zadnji) test na THC za vozačku prije par godina i nekih 15 dana neduvanja bio sam negativan nakon žesčeg perioda duvanja (ne ulja)...na kraju nije tolk'i problem kako prevariti test nego sama činjenica da postoji test za ganju i da smo još u hebenom srednjem vijeku na ovim prostorima...
 
09.09.2016
2
1
1
34
vec 45 min trazim odgovore i prikladno mjesto gdje bi mogla ubacit svoj kostur iz ormara! pa evo da ne spamam okolo,probat cu ovako! Ako sam zajebala odma me sterajte u …..

prije dvije godine frendicu i mene copili decki u plavom, ja zaradila prekrsajnu,ona kaznenu!

next: ja odradila sud,izvrsenje kazne testiranje urina,ona apsolutno nista,ni poziv na sud! netko jebe susjedove kokosi! :O

next: odlazak na prvo testiranje proso je tako da mi je teta u osijeku rekla neka odem u zagreb,blize mi je i jednostavnije, gospoda sutkinja se slozila i oni su to kao prebacili u zg! Tak sam jako to sve htjela rijesit da sam cak zvala sud u zagrebu i javljala se jer nemojte me ***** ajmo to sredit! Tamo mi je ljubazna teta rekla da to nije plac nego sud i da cekam sluzbeni poziv!

next: cekala sam poziv iz zg,sada vec dvije famozne godine, da bi mi jucer stigao ponovni poziv iz osijeka! fak me dizs and call me whore :O mogu li ja promijenit datum testiranja izvuc se na obaveze, studiranje, poso bilo sta ili trebam otrcat tamo pa kud puklo?

next: koliko mi treba da se ocistim, da se razumijemo jako volim pljugat! Kad kazem jako mislim, prije posla uz jutarnju kavu, poslije posla bar jos 5,6,7 pljuga dok ne padnem u nesvjest! Po nekim svojim saznanjima imam osjecaj da cu prije pocet pisat svetu vodu nego urin bez thca! ne planiram svercat tudi urin da se u startu razumijemo, zanima me onaj dio funkcionira li aktivni ugljen ili da se predam pivu i cajevima i ubijanju u trcanju? I sta ako se padne to testiranje? Sta onda? Jel me pale na lomaci u ime boga i domovine ?!

and again sorry ljudi vjerovatno se vec postavljalo ovo isto pitanje, al suznih očiju, na 4 salici kave i drugoj kutiji cigara fakat vise ne vidim sta gdje pise! nikad mi oci nisu bile crvenije iz glupljih razloga,pas mater panicarsku! Do ***** povikase obala! over&out
 
  • Haha
Reactions: vutricaboy

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.460
2.598
li aktivni ugljen
Ne.
da se predam pivu i
Puno vode,pa opet vode i jos malo vode...znoj,pisanje...pa bi trebalo biti ok.
jos 5,6,7 pljuga
Naravno sve to bez pljuganja.
I sta ako se padne to testiranje
Zuti karton prvi put,drugi put opet zuti budes li imala srece,a treci put opoziv uvjetne ili sankcije koje odredi sudac.Ovisi koja je kazna.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tinntalley1377
09.09.2016
2
1
1
34
Hvala ljudovi! Sluzbeno objavljujem da sam jedan dio vec vjerovatno isplakala, sad cu se bazirat na pisanje ! hvala jos jednom! dimite i za mene! i ja cu za vas cim ova sapunica prode! pusa,pok!