Pitanje u vezi testa na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.04.2017
6
0
1
24
Help, vutraši, help!
Za cca dva tjedna imam liječnički za posao i rade laboratorijski test urina na droge. Pušim svakodnevno već tri god, ali jednu laganu (cca 0,3 g) navečer prije spavanja :D zadnju sam zapalilo u nedjelju, a od ponedjeljka (kad sam saznao za test) sam na čišćenju (ugljen-cca 15 tableta dnevno+ cca 5l vode i zelenog čaja, šparoge, jabuke, đumbir i sve što je kao dobro za detoksikaciju)...

Ne znam hoću li se uspjet očistit do pregleda, pa sam u panici. Kupio test u apoteci pa ga planiram napravit par dana prije liječničkog. Ukoliko budem pozitivan, plan je uzet urin od frenda dan prije, stavit ga u frižider preko noći i ujutro kad idem strpat ga u gaće, ponijet handwarmer za slučaj da ću ga trebat zagrijat (ili će imat dovoljnu temperaturu ako ga nosim u gaćama?).. e sad, zanima me iskustvo ljudi koji su prolazili te testove u klinikama/poliklinikama (nisam nikad bio na sličnom testiranju) - koja je mogućnost da će me netko pratit u wc i da neću moć podvalit frendov urin?

Baš me pere panika, ne vjerujem da ću se uspjet očistit do tad i još ako uzmemo u obzir da se radi o laboratorijskom testu koji je vjerojatno precizniji nego ovaj iz ljekarne... :/ kakva su vaša iskustva s tim pišanjem? svaki savjet je dobrodošao :)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ugalj ne pomaze kod problema sa thc :D a verovatno ces moci da uvalih tudju urin, nece te niko tamo pratiti da te kontrolise, nije to policijsko/sudski nalog za kontrolu. cak mislim da ga mozes doneti od kuce, kupi u apoteci onu casicu.
 
07.04.2017
6
0
1
24
a pročitao sam sve postove ovdje vezano uz testove, vidim da su mišljenja oko ugljena podijeljena, ni meni to baš ne drži vodu, ali moram sve probat :D
zvat će me iz poliklinike oko dogovora točnog termina pa ću ih pitat jel da donesem urin ili kako to funkcionira :D čašica je spremna, frend je spreman, sve je spremno hehe
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Koliko ja znam ne prati te niko u wc. Kupi negdje malu bočicu sa čepom i u wc-u prespi u posudu u koju ti budu dali. A jesi li razmišljao da će ti možda vaditi krv? Šta onda?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Ma za dva tjedna se mozes ocistit ko bog ali udri po vodi cajevima i pivi...ovo ti je vazno - prije testiranja odi popit par pivi i popisaj se sto više puta da ti mokraca bude vodenasta skroz i odi nakon pivica odmah na testiranje...Ako vade krv a neces pusit kak kazes vise od 2 tjedna i jos se cistis mislim da nema frke..:thumb:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.583
2.598
Ja koliko znam,samo što ti u Pišu negleda :lol:

A slika :) Negdje je u bespućima interneta ,plovi ... a ja evo začaran pa ju nemogu pronaći :D
 
07.04.2017
6
0
1
24
Šta fakat nadziru? :mad: Pa jebote, nije da idem pišat jer me murja ulovila o_O
Krv ne vade, rade testove samo iz urina. A i šta nije da se u krvi vidi kraće nego u mokraći?

Da, nadajmo se da ću bit clean:fuck:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.460
2.598
oko dogovora točnog termina
Da te hoce shebati i da su nabrijani na tebe nebi ti zakazivali termin.U mojoj firmi samo dode sef,pokze prstom i pet,sest ih ode na alko test i pisanje u casicu.
laboratorijski test urina na droge
To rade bas u iznimnim situacijama i poslovima.To je obicno testiranje sa testerom od 5 eura iz ljekarne.
Opusteno,pij vode,ne pusi,pij vode i pomalo..pij vode;)
Ajd pomalo:)
Edit
preko krvi te sigurno nece testirati
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lazarus Led
07.04.2017
6
0
1
24
jojo, ne vidis smajlike u nasim postovima ;)

nadao sam se da je sarkazam, al uvijek treba provjerit. :D

e, a koliko je razlika u pouzdanosti testa iz ljekarne i tog njihovog laboratorijskog? bit ce zajeb kad doma budem negativan, odem tamo pišat - kao ono surprise :upiii::lol:

@hazeri to je liječnički prije početka rada, prije potpisa ugovora jel...

i znam da testiraju jer eto znam zensku koja je dobila posao prije mjesec dana u toj istoj firmi pa mi je rekla koje pretrage rade
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.460
2.598
Dobrodosao na :vutra:
Edit:vidi,oni bi trebali potrositi preko 1 500 eura na labaratorijski test urina i on se radi samo u iznimnim slucajevima kod dopinga i sl kada testirana osoba tvrdi da nije kriva,a tester pokazuje suprotno.Tada se salje uzorak na dodatno testiranje u lab i ako je stranka kriva sam snosi troskove i sankcije inace u suprotnom firma u kojoj radis.Ti ces proci obicno testiranje sa testerom
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.583
2.598
Ja opisa šoranje u centru za liječenje od ovisnosti :upiii:
Neznam dal' ovdje prate al' ima u temi Dnevnik nekonzumacije ... pad na testu. Tu je negdje bilo vremena za 'čišćenje' kao i kod tebe.
Sretno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin
07.04.2017
6
0
1
24
krenuo od početka s temom, al nikak da naiđem... znači pad a? a frende, baš znaš ohrabrit čovjeka :lol:
a ništa frendov urin sa sobom, pa kak bude.. :confused:
 
Poslednja izmena od urednika:

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.632
13.690
358
Aj da jednu stvar napisem koja je pomalo extremna al za koju znam da se radila a i radi se jos uvjek samo puno rjede a vezana je prolazenja doping testa kad se daje uzorak urina a to je da se dan prije testiranja dehidriralo tjelo sto vise kako na dan testiranja nebi bilo potrebe za odlazenjem na pisanje, e tu stupa najzezutniji dio jedno pol sata ili jos manje prije pisanja se uvodenjem katetera napuni vlasiti mjehur sa tudom mokracom (ili sintetickom zamjenom iste) i onda se manje vise test prolazi bez problema bez obzira sto vas netko nadgleda. Riskantno je ali kako se kaze sve za medalju :thumb:
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.632
13.690
358
A vecina nas bi se slozila sa time sto kazes, ali gle kad je puno toga na kocki onda je covjek svasta sposoban napraviti, neko vise neko manje!