Pitanje u vezi testa na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.04.2017
6
0
1
24
Evo me s novostima. Znači 7 dana čišćenja, danas napravio test i guess what? negativan :banana123:
imam jos 7-9 dana do liječničkog pa nastavljam s režimom čišćenja, i imam još dva testa iz ljekarne doma, jedan za nedjelju, jedan dan prije liječničkog, za svaki slučaj :p ali sad se lakše diše :cool:
hvala svima :respect:
 
21.06.2015
18
41
28
46
SAMO DA ZNATE. Redovno dimim, mada zadnjih godina gledam da je samo to uvece kad sve poslove obavim, medjutim da vas ne smaram, isao sam da uradim lekarski I nisam znao da ce mi testirati mokracu, naravno pozitivan. Nasao sam ovde da pisu o pivu I tako to da pijes I da ces se ocistiti, ali nista to verujte mi. Evo napih se a pozitivan, mada sam I pre testa pusio. Valjace nekome :)
 

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
nikakvo pivo, nalivanje vodom, mlekom itd itd ne pomaze..jednostavno off ukoliko je poznato kada je testiranje. Ako nije onda samo tudja mokraca u bocicu i vozi :) za sportiste koji imaju doping test ovo ne vazi posto ce vam tamo stvarno gledati u pisu dok punite bocicu, ne bas direktno ali preko ogledalceta da
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and hazeri
28.02.2018
2
0
1
33
Dobra večer ekipo.
E ovako, molim vas za pomoć ili poneki savjet.
Do prije 4 mjeseca sam bio aktivan pušač (ono svaki božji dan), onda sam prestao i nisam dimio sve do nove godine, tad sam se nadimio ko krava. Nakon toga još 3 puta, zadnji put prije 3 dana.
E sad, iz ničega mi je uletila prilika za odličan posao (takvo nešto se ne propušta, pogotovo kad uzmeš u obzir gotovo dvostruko veću plaću nego na sadašnjem poslu), ali 100% će me testirat na droge na lječničkom.
Test bi trebao biti za kojih 7 do 14 dana. Još nisam siguran točno kad al bit će u tom periodu ziher.
Problem je u tome što bi morao dati otkaz na sadašnjem poslu ukoliko me na razgovoru za ovaj posao prime (90% da hoće), a tek onda ide lječnički i testiranje.
Uglavnom ako prođem, imat ću odličan posao, a ako padnem, vračam se na burzu i vjerojatno na ulicu jer će me moji zbog toga izbaciti iz kuće.
Već sam pročito valjda pola foruma i svi savjetuju piti puno tekućine i što više se znojiti.
Rado bih "posudio" mokraću od nekoga, ali nemam od koga...
Polako me hvata panika i više ni sam ne znam što ću.
 

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
nemoj purnjati i bice sve oket, 5 do 7 dana traje ciscenje, tako da mokraca nece pokazati nista, radi sigurnosti pojacaj uzimanje tecnosti i naravno bez duvke
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Točno tako kak kolega grouchy veli. Na žalost "opijat" koji ostaje naj dulje prisutan u organizmu. Zato i velim da mi se vutra uvukla pod kožu :D. Poznajem osobno par ljudi koji su bili pozitivni na testiranju i više nakon 4 mjeseca apstinencije, opet poznajem i neke koji su se očistili za svega 4 dana. Zaključak ti je da je sve to individualno i varira od osobe do osobe, počevši od tvojeg organizma, tjelesne građe, fizičke aktivnosti, unosa tekućine tokom perioda čišćenja, i još hrpu faktora. Moj savjet... povećati dnevni unos tekućine, po mogućnošću diuretičke napitke i povećati tjelesnu aktivnost, te se nadati prolazu :thumb:
 
28.02.2018
2
0
1
33
Jao si ga meni...
Možda ima nade jer počeo sam piti onaj zeleni čaj i hrpu vode. Na WC svako malo.
Što se fizičke aktivnosti tiče, na poslu sam cijelo vrijeme na nogama, prohodam kojih 5km svaki dan sa onim zaštitnim cipelama od 2 kile.
Išao bih van trčat, al nemreš se mrdnut od ovog snijega.
Daj mi recite kaj mislite o onim testerima iz ljekarna. Kolko je to pouzdano?
Mislio sam danas uzet par komada pa vidjet kakav ću bit ovih dana.
 

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
nisam bas najbolje razumeo pitanje...ali bilo sta vezano za temp tjs razliku u temp, ubaci se posuda u gace i problem resen, dok je oni testiraju najverovatnije ce biti sobne temperature
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.460
2.598
Mokraca ima jednu temp,a ove zagrijane drugu...a vjerovatnost da ces pregrijati tu staklenu posudu u kojoj drzis laznu mokracu je 99%..Inace,plasticne casice sa temp kontrolom..
nece biti dobre temeperature u gacama...proguglaj malo;)
106722-10164026.jpg clearchoice_cup1.jpg images.jpg
 

ilz

Banned
Banovan
04.09.2017
129
358
63
Mozes uvijek u termosicu stavit ;)
BTW: ne znam o kakvom se poslu/poslodavcu radi, ali ne moraš dati otkaz prije nego potpišeš za novu firmu. Drugo, ne mogu te natjerati da pišaš, tj. moraju od tebe tražiti dozvolu za testiranje na droge. Kako god, ne mogu ti nista, Zakon o radu je jasan.