Pitanje u vezi testa na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Napravio sam svoj topic izbrisali su ga i poslali me ovdje , ja ovdje nevidim nikakvo rijesenje .... jedni kazu jedno drugi drgo... sta je ovo plac jbt ? nitko nema normalnog odgovora ili ?

moji starci znaju i okej su s time mene za posao muci ja sam iznenada dobio poziv za posao i ljecnicki prekosutra idem.... kako da se ocistim BRZO !

i plz ak niste sigurni nemojte pisati jer je ovo nekim ljudima vazno a to sto ce se neko pokusati praviti pametan radi zajebancije moze ljude kostati posla. HVALA i nemojte me pitati zasto onda uopce pusim ili nesto da sam mogao ne pusiti i dobiti posao jer sam mogao ali nisa zato ako zelite pomoci hvala vam ako ne molim bez suvisnih komentara.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ako se ocistis, normalno da si cist do sljedeceg pusenja... kad zapalis, nisi vise cist xD
nista to ne traje duze nego ti organizam ocistis od thc-a i bit ces cist dok ne zapalis... to je to ja mislim :)

@smajli : zao mi je xD ja neznam kako da se ocistis u 2 dana... u 5-6-7 da, ali u 2... nemam pojma :)

peace out !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: AwsomeSmiley
01.06.2013
1
1
0
Meni ce raditi onaj kucni test s vremena na vreme, i to ne znam kada, iznenadice me, radio sam jednom bio je 5 dana posle pusenje ali sam zaredjao 4 dana pre toga :D i ispao sam pozitivan, od tad je proslo nesto vise od 20 dana, mislim da sam se ocistio, ali bi ja zeleo da nastavim da duvam :D pa sad jel moze nesto da se stavi u urin, citao sam negde da moze da se stavi so, ili izbeljivac.. Ili da li je neko imao iskustva sa onim aktivnim ugljenom koliko dana treba da se procistim?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
13.11.2013
1
1
0
Ljudi znam da je pisano sto puta i to, ja studiram i to, ali volim da koristim marihuanu kolicinama ( 1 cigara na dan - za mene samo ) , moji me teraju svaki put kad dodjem kuci da se testiram ono za mokracu .... Vise puta sam pokusao da podmetnem tudju mokracu , ali uhvatili su me nekoliko puta i vise to ne ide .... Provalili su pomocu toga da konzumiram , ali msm da mogu jos da se izvucem nekom drugom metodom, jer sam obecao njima da ostavim to, a meni ne pada napamet .... Pa ako mozete mi pomoci , ali da bude provereno i neprovidno ? UNAPRED HVALA DRUGARI !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa student, nije lepo davati lazna obecanja, bolje to razjasni sa njima pa si miran, koliko kontam oni znaju, a ti vise nisi u osnovnoj il srednjoj...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L
09.01.2014
3
0
0
Pozdrav ljudi!

Dogodilo mi se sranjčeko i moram na obavezno liječenje (zvuči odvratno). Za 2 tjedna idem na prvi razgovor (pretpostavljam da neću morat pišati taj prvi put), pa me zanima iz Vaših iskustva i mišljenja hoću li se očistiti. Naime, pročitao sam na netu gro o tome, ali jednostavno previše različitih odgovora ima (od par dana pa do 90 dana)

Dakle, moji statovi su: cca 65 kg, relativno nizak bf(~13%), pijem beskonačno vode i sukladno tome pišam beskonačno puta dnevno tak da mi je pišalina manje više uvijek kristalno čista, prehrana mi je poprilično dobra (podosta vitamina, uglavnom izbjegavam masno i slatko), treniram 2 put tjedno jako jako intenzivno s veoma mnogo znojenja i pušim u prosjeku 4 puta tjedno zadnje 3 godine.

Hoću li se očistiti do tad? Zadnji put zapalio prije 2 dana, al mislio sam danas opet kao zadnji put. Molim savjete i mišljenja.
 
09.01.2014
3
0
0
Ma morat ću onda na redovita testiranja, valjda jednom tjedno i tako sljedeća 3 mjeseca. Zbog smiješne količine (0,3g)
No da, primljeno na znanje i zahvaljujem na odgovoru!
 
18.02.2014
8
2
0
E ovako ljudi ja sam studiozno prostudirao sve metode na netu ( aktivni ugalj-tanka prica, 4 aspirina pre testa-neprovereno....) cak sam imao test skoro i sipao sam tecni izbeljivac sa malo vode ( temperatura tela ) u mokracu i pao sam, to ne pomaze!
govorim o kucnom testu na razne gudre. koliko sam shvatio najbolji nacin je a i manje vise proveren je to da taj dan ( ako znate da ce biti test ) radite na svom telu u smislu sto vise tecnosti i pisanja pre testa. a ako ne znate kad ce biti test ( kao sto ni ja sam nisam znao ) onda je to - da mozete pomesati urin sa vodom skoro pola pola - samo ne znam dal ce se test pokazati nevazecim. ne preostaje mi nista drugo (posto mi je dosadilo da pitam i da slusam dezinformacije) je to da kupim test i da probam sam to sa vodom.
javljam vam sta sam uradio i veliki pozdrav za sve!
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
djunta ako si vec dosao do toga da moras na testiranje ..onda budi faca i izdrzi taj period sto moras bez nje ...to je jedino sigurno rijesenje .
nece vutra nigdje pobjeci , kad se smiri situacija ,ako jos zelis ,nastavis ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
31.07.2013
22
73
13
Tupatam
Ako svaki dan imaš fumare party onda treba i do 20-30 dana da se tijelo skroz očisti. Provjerena informacija. Znam po sebi osobno.Thc ostaje dugo,npr. netko ko ne konzumira i zapali jedan u petak bit če pozitivan nekoliko dana... sve ovisi od osobe do osobe..
 
18.02.2014
8
2
0
Creative je napisao(la):
djunta ako si vec dosao do toga da moras na testiranje ..onda budi faca i izdrzi taj period sto moras bez nje ...to je jedino sigurno rijesenje .
nece vutra nigdje pobjeci , kad se smiri situacija ,ako jos zelis ,nastavis ;)

Creative kapiram ja sve to ( i hvala na podrsci ) imam ja poduzu istoriju sto se tice svega, ne samo thc-a...
Da ne duzim mnogo pre sam bio hc korisnik sada sam ok jednom u nedelju dana i mogu reci da je tako mnogo bolje.
Nego moji su iscimani zbog moje proslosti vezano za razne gudre i sad zentaju, plus ceka me moguci posao gde isto trebam biti cist.
Jbga uhatim sebe nekad spojim sa cirkom po par dana i bas mi ne bude dobro!
Zato sam odlucio da se pozabavim sa testovima, a i da podelim to sa drugima.

Veliki pozdrav od Dj



p.s. nisam skupio djunte da kupim test danas, ali sutra ga imam pa javljam rezultat.
 
18.02.2014
8
2
0
Znaci kupio sam test i nije djubre uspelo!
Odnos je bio pola-pola + sto sam dodao za svaki slucaj deterdzent.
Test nije bio ne vazeci sve regularno, cist sam na sve samo ne na thc.
Sad nesto razmisljam jedino da napravim totalni laznjak od urina, znaci vruca voda plus zuta boja ( tipa ona za kolace itd )
p.s. nisam "uzivao" 7 dana
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ima uvjek fenomena koji se teško očiste i nema boga da im išta pomogne. Znam jednog koji je nakon mjesec dana pao na testiranju a niti je duvao niti se kretao u blizini gdje se duva. Riješio je problem na način da je uzeo urin od stare i stavio ga u staklenu bočicu od nekih antibiotika i svaki put ga malo ugrije upaljačem i to je to. Evo još jedno testiranje mu ostalo u 4-tom mjesecu i gotovo.
 
09.01.2014
3
0
0
Fumare je napisao(la):
Ako svaki dan imaš fumare party onda treba i do 20-30 dana da se tijelo skroz očisti. Provjerena informacija. Znam po sebi osobno.Thc ostaje dugo,npr. netko ko ne konzumira i zapali jedan u petak bit če pozitivan nekoliko dana... sve ovisi od osobe do osobe..
Mislim da je ovo previše individualno da bi se moglo utvrditi neko pravilo. Ja sam imao manje-više fumare party svaki dan, ili svaki drugi dosta dugo. Pa pauza od 10 dana i negativno pišanje na kućnom testu.