Pitanje u vezi testa na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.03.2014
4
1
0
Molim sve ljude za pomoc i savet,vidite o cemu se radi (ne osudjujte).Otvorio se konkurs MUP-a za policajca,konkurisacu Aprila meseca sada ali imam problem,prvi put sam probao 2012 godine Aprila meseca samo 2-3 dima marihuane (mesane sa duvanom) i onda Januara 2014 godine sam samo JEDAN dim kratak probao marihuane isto ,a eto sad se pojavio konkurs u kom kazu da ce biti test na drogu (MUP-ov). Molim vas za savet i misljenje,hocu li biti Pozitivan sta mislite i takodje sta da uradim da se nekako ocistim i preuzmem sve da test bude negativan??? Znam da ima tema dosta o ovome,ali jako mi je bitno i HITNO! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ne... ovo je tuzno da ovo vrijeme koje si potrosio pisajuci post, u pol tog vremena mogo si nac i procitat vec na forumu koliko zapravo thc ostaje u krvi, mokraci, kosi i kakvi su inace testovi i sta se radi da se ocisti, ali lakse pitat jel :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CIKABAJA75 and Z&N
26.03.2014
4
1
0
Prijatelju znam da iritira ovo pitanje,ali razumi me,jako mi je bitno,zbog posla (ekonomska kriza pa ne biras).Citao sve postove ali mi opet nije bas jasno skroz.Moze ukratko kakvi su testovi,koliko ostaje u krvi,kosi,kako se cisti? Nadam se da ce jos nekom pomoci. Hvala u svakom slucaju,puno mi znaci :)
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Daj bre fredy iskuliraj malo jeb*te..
Uzeo 2-3 dima prosle god i dim ove godine, meni mesto krvi ide THC pa za 15 dana da ne duvam ne bi mi nasli..
Idi ti i obuci uniformu i zaradjuj leb al ne na nasem drustvu ( vutrasi ) nego one sto deci heroin valjaju, a sto se tice testa mogao si ga sutradan raditi posla ta 2-3 dima i ne bi ti nasli, toliko samo..
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
No sikiriki,ionako je to samo konkurs :D
Treba proći par krugova do konačnog odabira najpodobnijih,daleko si ti još od policajca.
A i reci im,hebeš policajca koji nije probao travu :D ,kako bi inače lovio po parkovima a neznaš kako miriše marihuana.
Ustvari ,ti imaš prednost kad malo bolje razmislim.
 

RolamPoKraju

Aktivan Član
10.07.2013
66
72
18
Šiškićeš u flašicu, apsolutno sam siguran da ti tu količinu neće naći i ako nisi posle januara pljugao siguno ti neće naći. Veruj mi da oni ne rade neki profesionalni skupi test tamo, tako da opušteno. Bilo je ljudi koji su ne znam šta sve uzimali pa išli na testove, priča se pre šiškenja su se znojili u hodniku :rofl: pa su ipak na kraju prošli kako valja. Nema potrebe da se pravdaš zašto si otišao da se prijaviš na konkurs u Kamenicu jer kako je Arčibald Rajs rekao o policiji: ''Vi se u policiji nećete obogatiti, ali ćete ipak zato imati to zadovoljstvo da ste radili za vašu zemlju i da pripadate eliti vaše nacije''. Eto ti iskoristi ovu rečenicu kada budeš pisao tamo onaj sastav (pošto bez uvrede većina onih sastava naježim se šta pišu oni kandidati :D pošto 99% njih nije elokventno pa se baš zapitam kakve su reakcije onih psihologa što čitaju te sastave, budi što elokventnijii bez rečenice da bi voleo nešto da promeniš u policiji ili da nešto ne valja u vezi sadašnje policije kao korupcija i tako, jer sve u svemu imaj na umu da treba da ti bude sastav puritanske policijske čistoće :rofl: i sve u svemu dobićeš visoku ocenu ako budeš kroz sastav stvorio utisak da si rođen da budeš poslušni sluga režima)ako prođeš sve ostalo zašto želiš biti policajac, ako se budeš vodio ovim citatom onda trebaš da budeš ponosan što ćeš biti policajac, jer treba ceniti kad ljudi rade pošteno svoj posao.. Peace bro
 
  • Sviđa mi se
Reactions: freddybrate

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
RolamPoKraju je napisao(la):
.. jer kako je Arčibald Rajs rekao o policiji: ''Vi se u policiji nećete obogatiti, ali ćete ipak zato imati to zadovoljstvo da ste radili za vašu zemlju i da pripadate eliti vaše nacije''...
ma gotovo sam siguran da je arcibald mislio na srpsku policiju kada je to izjavio ;)

@fredi, procitaj ovu temu https://vutra.org/topic/888-koliko-dugo-thc-ostaje-u-telu/
 
26.03.2014
4
1
0
Naravno,ovo ne mogu da zaboravim nikako! Ako postanem ,,elita nacije" pravicu se da ne vidim vutrase. ;) Inace cuo sam da ce se raditi u Beogradu lekarski pregled (3 dana).Nadam se da Beogradjani nece da me zarube. :D Javljam se kako sam prosao kada prodje ovo testiranje. :) Pozic :)
 
01.08.2014
6
1
0
pozz svima i molio bih vas da mi odgovorite sto kracem roku i sto efikasnije jako mi je bitno sekiram se... ako nisam potrefio temu izvinite ne snalazim se baš najbolje po forumima..

Ovako pušio sam svaki dan neki period 5-6 mjeseci znaci radi posla sa presto danas tacno 7 dana kako nikako al nikako ne pušim niti vise ikad namjeravam(radi gluposti i kratkog uzitka da sjebem zivotni posao) znaci u perijodu ovih 7 dana apstinencije od marihuane pijo sam dosta tekucine cak sam i kutiju aktivnog ugljena popio bavio se fizickim aktivnostima(dosta se znojio) urološki caj ,sokovi prirodni i td... zanimaju me 2 stvari

1 zanima me za koliko jos otprilike vremena bi mogao biti cist od THC i tih supstanci marihuanne to ??
2 radim ljekarski pregled nigdje nije navedeno da ce raditi test na drogu (znaci obicni ljekarski pregled) urin , krv ,psihijataro i ostalo.. dali na tako obicnom pregledu mogu ustanoviti prisustvo THC-a u krvi mokraci da bi mi pravilo problem ??

ja se izvinjavam sto pitam mozda pitano 100% al nisam nigdje našao tacno da je neko ovako pitao sto mene zanima...HVALA SVIMA UNAPRJED.
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
pozitivan si jos to je sigurno,a ako je obican predled kad sto kaes ne beri brigu,ovo bi bio tvoj posljednji post kad kaes da si pusio i vise nikada ne namjeravas hehe

nikad ne reci nikad,ako ce ti jos tko odgovoriti neg izvoli.

ovdje svi uzivaju u vutri a ti mi pises pogdne rijevi o vutri,aj bok ;)
 
01.08.2014
6
1
0
ja nisam balvac i trave sam u zivotu ispusio koliko mozda neko sa 40 godina cigara....naravno da volim travu fali mi sve to stoji ja govorim radi posla da necu da pusim ..a tebi ako je bitnije da se našikaš i ne znas gdje ti je glava meni je bitnij poso a ti kad si pameta i ako radis idi pa im reci da se drogiraš pa cu vidjet jel ti ok il nije... samo sam pito dali se mogu ocistiti za 20 tak dana ovom rezimom mojim pušenja to me samo zanima
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Hemisfera je napisao(la):
...Ovako pušio sam svaki dan neki period 5-6 mjeseci znaci radi posla sa presto danas tacno 7 dana...
ja nisam balvac i trave sam u zivotu ispusio koliko mozda neko sa 40 godina cigara....
ne kontam bas ovu tvoju komparaciju, a na forumu ima par tema o ciscenju i tome koliko thc ostaje u telu, na tebi je kako ces dalje a da li ces proci ili ne na testu zavisi od vise faktora i oni su uglavnom spomenuti, treba samo citati a ne postaviti isto pitanje na tri mesta na forumu. ja pusim cetvrt veka i to ne remeti posao kojim se bavim niti nacin na koji ga izvrsavam, tako da sumnjam da cu prestati "radi gluposti i kratkog uzitka da sjebem zivotni posao". takodje ne smatram da je kontrolisana upotreba vutre drogiranje niti da od toga "ne znas gdje ti je glava", a sto se tice ovog "tebi ako je bitnije da se našikaš", u mom kraju kazu da je neko nasikan ako je pijan, i to momacki, a ne ako je dunuo dzokavac. al ajd, razlikuju se i posao i terminologija pa ako ti rade provere na poslu jednom mesecno svakako je bolje da prestanes, ili sa vutrom ili sa tim poslom, za mene to uz toliku kontrolu ne bi bio "zivotni posao", pritisak je to velik u glavi :) sretno
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Hemisfera je napisao(la):
ja nisam balvac ...
Možda, ali se ponašaš kao balavac. Kaže stara narodna: "Do godina doš'o, do pameti nikako"...

..a tebi ako je bitnije da se našikaš i ne znas gdje ti je glava meni je bitnij poso a ti kad si pameta i ako radis idi pa im reci da se drogiraš
Lepo znaš! 4 posta, dve opomene, a sa ovakvim stavom, ne gine ti i 3.

Odgovor na pitanje si dobio, a ja ti potvrđujem da na standardnom pregledu ne testiraju na droge. Ako testiraju, morali bi ti reći prvo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
01.08.2014
6
1
0
ko vas jebe pa me sad i banuj te bol me *****,.Hvala pojedinim sto su ljepo odgovorili a vama ostalim sto ste pametni i pricate gluposti nagadzate sta kako pozzz za najblize