Pitanje u vezi testa na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
E ovako imam jedan problem stara mi nasla gandzu u tasni dok sam bio kuci dole sad za praznik, i radio sam jedan test pokazao se naravno pozitivan hehe zanima me, posto sad moram da radim svakih 7 jebenih dana test na thc, dali postoji mogucnost da se neutralizira thc u krvi nakon duvanja mislim sutradan i kolko taj proces neutralizacije traje dana ako postoji. Cuo sam razni metoda, sirce , sojin zacin za juhu, (hajd ovaj sojin zacin moze proc, al sirce nebi jel je otrovno u pm). Ako neko ima iskustva sa ovim molio bi ga da mi to lijepo napise ovdje. Zahvaljujem unaprijed.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Rasta_Man je napisao(la):
E ovako imam jedan problem stara mi nasla gandzu u tasni dok sam bio kuci dole sad za praznik, i radio sam jedan test pokazao se naravno pozitivan hehe zanima me, posto sad moram da radim svakih 7 jebenih dana test na thc, dali postoji mogucnost da se neutralizira thc u krvi nakon duvanja mislim sutradan i kolko taj proces neutralizacije traje dana ako postoji. Cuo sam razni metoda, sirce , sojin zacin za juhu, (hajd ovaj sojin zacin moze proc, al sirce nebi jel je otrovno u pm). Ako neko ima iskustva sa ovim molio bi ga da mi to lijepo napise ovdje. Zahvaljujem unaprijed.

e zajeb buraz..i ja isto moram na testove jer me stara s frulom ulovila...

ovo tu ti ja preporucam...ako mozes bez pusenja..nemoj uopce pusit...^^ali...ako bi ti zapalio tu i tamo...onda nakon testa...isti dan ili dan kasnije...tjedan dana ti je dovoljno da se ocistis sam od sebe...no ako mislis nastavit duvat...nabavi si Klinicki/Aktivni/Medicinski ugljen...i dan prije testa pojedi 3-4 tablete u razmaku od 4 hr...evo to ja bas danas radim jer sutra mi je test^^....

tako mozes pusit ajmo rec 5 dana....6 dan ne pusi i jedi ugljen i pij puno vode..i 7 dan test..negativan...i tako opet :)
p.s.i nemoj pit mljecne proizvode ako jedes ugljen...imat ces crna govna xDDD
meni vec pali mjesec-dva....

nego...pij puno puno vode prije testa...da ti se tijelo sforsira...i pisat ces samo vodu..kad di bude pisalina onak skroz ko voda i kad ti se bude pisalo svakih 20-ak minuta dobro je...nema sanse da ti pronadju u urinu...ja sam se tak jednom sforsiro s 4 litre vode...ujutro sam bio pozitivan...a navecer me testirali i negativan :))) [pio sam nakon ovog pozitivnog testa...poslje se ispostavilo da sam negativan jer sam samo vodu piso a to je negativa na testu xDD]

ko majka...ako imas bas neka specificna pitanja slobodno al ovo ti je uglavnom sve...

nego da...te testira na one plocice?
to ti nekad zna ne radit...dakle ako si pozitivan moguce da si zapravo negativan...i obrnuto(jest da te obrnuto nije bas ni briga) ali u slucaju....da ti je pozitivan test...
reci da te opet testiraju ako si ziher da si negativan...jer to malo sranje zna ne radit....


sretno i uzivaj :)))
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
E upravo si odgovorio i na moje pitanje kupio sam aktivni ugljen i upravo mi je u džepu i zanima me kak da to pijem jer tu u uputama svašta piše.
U biti ne treba mi za mene nego za legu jer idu na ekskurziju u petak i kao ponjet će testove na drogu i onda naslijepo neke odabrat i testirat a naravano zna se da će njega 100% jer sumljanju na nas i to mi nije jasno zašto kad nismo nikad uškoli bili naduvani ni ništ.
Pretpostasvljam da je to ono kao ko se drogirara tu u razredu?; a svi gledaju u dva metalca.
Gamad pokvarena
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martini

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Čekaj jer treba bit 1 po jednu tabletu u razmaku od 3 sata ili po 3-4 tablete u razmacima od 4 sata
Tu u uputama piše ako je trovanje hranom onda 20 tableta više puta dnevno
Za proljev i napuhnutost 4-7 tableta 4 puta na dan nakon jela
I šta sad šta štadaradim
Inače za maj smo spalili 13 fruli nas troje pa ono ima toga dosta usaftano u njemu kak si ti to pio?
 

psycho.ludjak

Aktivan Član
08.10.2006
66
2
0
32
ma nemas se sta brinut,nama je isto znala cuka tuc brzo kad su nam "dojavili" da ce bit test u skoli,papo sam tih 4 tableta svakih sat vremena..istina sereš skroz crno :) al te ocisti za 24 sata tak da se isplati
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
E ljudi hvala vam za savjete znaci aktivni uglik tuci samo i piti vode ko stoka, ma treba mi frend donjeti dobre vuve iz madjarske pa nemogu da odolim tome. Cujemo se kasnije sa rezultatima moracu to testirati :D
 

1mc

Aktivan Član
13.02.2007
42
5
0
Ja nikad nisam morao na test,ali šta traži nekoga da ti se popiša pa drži to u epruveti.. ili stavi sol u pišalinu da neutralizira thc u urinu.... Imaš i varijantu tableta- FURSEMID,mislim 12kn u svakoj ljekarni.. (stariji ljudi koriste te tablete zbog probave),jedan moj poznanik se hvalio na sva zvona kako djeluju,samo piješ dvije dnevno i piješ jako puno vode i stalno češ morati na wc-ali navodno te pročisti kroz 24h.,.

Ali najbolje ti je da kupiš neku epruveticu i tražiš nekog "čistog" da ti da urin.. I onda puši koliko te volja ! :sun2:
mir,,
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ti tesovi sto se mogu kupiti u apotekama nebi trebali biti teški za prevariti.Ne mogu znati kojeg je spola osoba koja je pisala,ne mogu skuziti dali je pisalina prekisela ako stavis limunske kiseline,ne mogu skuziti da pisas skoro cistu vodu.Mislim da s tim testovima nema problema.Niti pokzuju kolicinu THC-a tako da uvjek mozes reci sjedio pokraj frenda koji pljuga.
 

psycho.ludjak

Aktivan Član
08.10.2006
66
2
0
32
evo ovu subotu idem na test,danas u sat vremena popio 2 litre vode.
pisalo mi se svakih 10 minuta.
btw.ak ides na foru da pijes puno vode prije testa,onda se prije spisaj,jer je meni sad prvi uzorak bio ful zut,tek treci put mi je pocela izgledat ko voda..tak da ak ides ujutro na test u 7 recimo..digni se u 6 popi 2 litre vode i spisaj se obavezno bar 2 puta prije testa..
 
07.09.2006
13
1
3
44
heh sta sam nasao ;)

mrzi me da prevodim ;(

Testing for Cannabis: The Facts

The active ingredient of cannabis - in other words, the chemical within it that gets you stoned - is tetrahydracannabinol or THC. When you get high, you are saturating your blood with THC. It is this that is being tested for in cannabis tests. Tests can detect 50-60% blood saturation.

However - it's more complicated than that. Obviously you can't reach more than a 100% level of blood saturation, but your body can also store THC in fat cells. The THC is still there, although no longer getting you high. Effectively, you can reach 1000% saturation - that is, your body can store 10 times as much THC in fat cells as it can in the blood. Only about 10% of this is lost each day, and if you smoke on any given day, you "top it up" again. What this all boils down to is, unfortunately, THC can be detected in your body for anything up to a few weeks after use, if you are a heavy smoker.

What it basically comes down to is this: if you are a regular smoker of cannabis it will probably take up to six weeks of complete abstinence until you can pass a blood test. Sorry!!

If you only smoke occasionally this time is reduced. One spliff after weeks of abstinence will probably be out of your system within about a week. Here is a very crude calculator for whether or not you can pass a test:


N * 100 * (0.9S)


where N is the number of days you got high in the 10 days before stopping and S is the number of days since you stopped.
If this sum is less than 50 then you should be alright to pass a test.

Please allow me to repeat that this is a very crude sum and I can take no responsibility if you rely on it and fail a test! The basic rules remain - if you haven't smoked for six weeks you're safe: if you've smoked at all within the last week you'll probably fail.


ostatak na

http://homepages.poptel.org.uk/DrDrew/testing.html

taman mislio napraviti mali prg kad sam nasao ovo

http://www.dopeometer.com/index.php?marijuana
 
16.06.2005
7
0
0
mene zanima ako nabavim taj medicinski ugljen i to popijem i oni mi vade krv a ne mokracu jel svejedno budem negativna? stalno odgadjem prestanak pusenja a to je sljedeci tjedan i nije da me starci testiraju nego zbog posla i to je u *****...
 

psycho.ludjak

Aktivan Član
08.10.2006
66
2
0
32
u krvi ostaje jos manje nego u urinu.btw jesi ti ovo postala mozda jos negdje danas?
imam osjecaj ko da sam vec vidio ovu poruku negdje drugdje.
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
Ma drzacu se ja aktivnog ugljika i picu vode narednih par dana 3-4 l dnevno, mizlim da bi to do petka (a to je jos 6 dana ) trebalo izaci sve !. Zanima me samo jel ovo sa aktivnim ugljikom i pijenjem vode djeluje duze odnosno cist sam do sljedeceg pusenja ?