Pitanje u vezi testa na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
E nocs cu da trpam ugljik u sebe i da se nacugam :D u petak moram test da radim pa bi ja to sutra sam sebe testiro na urin da se ja uvjerim :D.
Hvala raja jos jednom na pomoci eto drago mi je da je stavito sve na jedno mjesto nego onako da raja marihuana, a ono tamo je sve rekla kazala.

Sutra javim rezultate da potvrdim jos jednom sve ovo.

Pozz
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
probaj...
ako budes pozitivan i dalje...ja ti preporucam da prije testa vode pijes svejedno..cak i ako budes cist....nitko ti nemre srat zasto ti je vodena pisalina...nitko tijelo nemoze kontrolirat :)
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
E probao sam ali nakon testa jer nisam stigo sve da to odradim malo su me pozurili sa njim na testu sam podvalio cist urin od kolege a kasnije sam experimentisao i pokazalo se uspjesnim medicinski ugljik.

Eto da zakljucimo temu pozz!
 
12.07.2005
41
9
0
44
www.erowid.org
Ako mozete nabavit prirodni bijeli ili zeleni caj - to ce vam takodjer pomoci pri detoxikaciji.
Mozete koristiti i lose (obicne) bijele ili zelene cajeve koje kupite u bilokojoj trgovini, ali je efekt detoxikacije nesto slabiji.

Bijeli je bolji, ali ni zeleni nije los.
Vise informacija potrazite na netu.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Vi u blizini obale i toplijim krajevima-raste vam artičoke u izobilju-topit če nasičene masnoče,oporavit če vam jetru i očistiti telo.
malo je več kasno za šparuge ali i one nisu loše

to vam je na dohvat ruke-a funkcionira
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
Articoke se mogu na pijaci kupiti u svako doba, bar sam ih ja gledao dok sam hodao po pijaci. A toga u dalmaciji ima u izobilju :D
 

prolaps_rektuma

Aktivan Član
19.04.2007
154
8
0
36
možeš i popit 4 piva od pola litre...znaći
1popiješ prvo pivo i ispišaš se
2popiješ ostatak bez pišanja i ispišaš se za test...
pivo ti prikrije...provjereno
 
05.09.2007
3
0
0
35
Pozdrav!

krajem ovoga tjedna idem na thc test jer sam konzumirao vutru.

pa bih vas molio da mi kazete koliko dugo vremenski thc ostaje u krvi i u urinu?
nisam siguran hocu li vaditi krv ili dati urin, pa mi mozete reci na koji nacin da uspijem da mi test bude negativan u urinu i u krvi.

unaprijed hvala!
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
mislim da ti nitko nece odgovoriti a ni nebi trebao.. pa zar je tesko pogledati stranicu dvije prije?? cemu postavljati pitanja na koja su odgovori dani milijon puta?
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
prolaps_rektuma je napisao(la):
možeš i popit 4 piva od pola litre...znaći
1popiješ prvo pivo i ispišaš se
2popiješ ostatak bez pišanja i ispišaš se za test...
pivo ti prikrije...provjereno


a i bit ces pijan ko guzica pa ce mislit kako si alkos a ne narkoman :)))
 
05.09.2007
3
0
0
35
bok!

danas mi je frend objasnio da je nedavno bio na testu za thc, dao je urin.
prije toga je kupio pola kile kiseloga krastavca. dan prije nego sto je isao dati mokracu, pojeo je pola od pola kile krastavca.sljedeci dan tj. na dan testa je pojeo ostatak krastavaca sto je ostalo, te je odmah popio sav ocat koji je bio u staklenoj boci krastavaca. za par sati je isao dati mokracu te je test na thc bio negativan!

sto mislite o tome postupku, da li je moguce thc prekriti na ovaj opisani nacin?

molim vas da mi odgovorite cim ranije jer sutra idem na test..
 
05.09.2007
3
0
0
35
...al posto sam prije 2 tjedna i tri dana pusio skunk (bio je nesto slabiji:icon_lol:) postoji li mogućnost da mi uopće nađu thc u urinu?

- tj. koliko uopće vremenski ostaje thc u urinu?

-pozz svima. Hvala!
 
29.08.2007
40
1
0
32
Weed Killah je napisao(la):
mislim da ti nitko nece odgovoriti a ni nebi trebao.. pa zar je tesko pogledati stranicu dvije prije?? cemu postavljati pitanja na koja su odgovori dani milijon puta?
Bas tako kako ti je receno,trebo si malo pogledati sta vec ima a ne odma pisati i cekati da ti neko odgovori na sta je vec odgovoreno...!!!