Pitanje u vezi testa na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.09.2014
1
0
0
Pozdrav,Imam jedno pitanje za vas i molim da mi odgovorite u sto kracem roku.Jutros me bolela dosta glava i matorci me sutra ujutru vode da vadim krv dajem urin i jos neke testove(ali ne na drogu,nego ovako inace)znaci traze uzrok zasto me je bolela glava pa se pitam da li mi mogu naci thc i ako mogu sta da radim?
 
09.04.2014
1
0
0
Evo imam pitanje posto me starci budu testirali dns/sutra.. nasli mi grinder i ostala sranja pa ono.. :icon_frown: htio bi znati dali se mogu ocistit s obzirom na moje tjelesne predispozicije itd.
Ovako.. imam 103 kg i 186 cm i ajmo rec otprilke dovoljno masnog tkiva, pusio sam zadnji put u petak(5g) i subotu(1g) ugl. pusim svaki vikend po 2-3g i od nedjelje navecer do srijede ujutro popio cca 9 l vode i namrvio 30 tableta ugljena, ne bavim se bas nesto sportom osim tjelesnog u skoli i ne jedem nikakva sranja samo domaca low fat sranja i to.. pa me zanima da li je moguce da sam cist jer mi je stara prijetila da ce ic od frenda do frenda pa i dilera i tak :icon_smile:

ps. frend se usro jer ako zavrsi na murji ne moze na taj neki vojni faks il nes pa mu to ovisi o meni :icon_smile:
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.667
11.915
358
Socotra Island
eelslap.com
Nisi čist baš ...
evo ovo sam nasao na jednom sajtu , koristi google ako nisi na ovoj temi nasao ono sto trazis

"kronični korisnici i pojedinci s velikom masnoćom tijela su najozbiljniji za detekciju čak i nakon nekoliko tjedana"

Mozda je krajnje vreme da pocnes da se bavis nekom sportom
;)
 

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
Zašto nebi mogao na vojni faks ako završi na murji?
Ako nije uhvačen inflagranti i nije kažnjavan po kaznenom zakonu slobodno može i u policijsku školu.
Nitko nije kriv dok mu se ne dokaže krivica.
Svašta....da niste vi momci maloljetni?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
nemoj tvrditi sa sigurnošću ništa, sve varira od osobe do osobe, pa tako i sa ventiliranom, tj zelenom glinom. netko će se očistiti s njom za dan dva, a netko opet neće ni za tjedan dva.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: josipmarihuana

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
E pa došlo vrijeme i da se Big L javi u ovu crnu temu.

Situacija je sljedeća:

Radi privatnih razloga neću otkrivati pojedinosti ali ono što se treba znati je da sam morao prestati pušiti travu radi posla kojeg sam dobio.
To s poslom se razvlačilo, ima već dosta, long story short, prije mjesec dana (znači cca 30-35 dana) sam ugasio svoju posljednju pljugu (naravno, ne posljednju ikad :D) i čekam lječnički pregled za posao koji ujedno obuhvaća i test na drogu iz urina.

E sad, ja sam pušio do prije mjesec dana SVAKI DAN, znači bez iznimke, nije to bilo cijelodnevno prepušavanje nego ajmo reć zadnjih godinu dana svaki dan pljugu navečer prije spavanja u globalu (nekad je znalo biti i 2-3 pljuge po danu, ali prosjek pljuga kad sve obuhvatimo).

Znam sva pravila čiščenja, pijem i po 4 litre vode dnevno (ne da se prisiljavam nego jednostavno oduvijek pijem barem 2,5 - 3 litre vode na dan, a sad sam i malo pojačao), pijem zeleni čaj (dokazani detoksikator), krećem se više, smanjio sam unos masne hrane, popijem tu i tamo Vitamin B3 kapsule koje sadrže niacin koji također pospješuje čiščenje bubrega.

Moj strah je taj da sam se po stranim vutra forumima načitao svakakvih svjedočanstva pa tako ispada da kod čestih korisnika (a sebe ubrajam u tu grupu) THC ostaje u urinu i do NEVJEROJATNIH 12 tjedana (dosada zabilježeno).

Predpostavljam da bih taj lječnički trebao imati za nekih 2-3 tjedna a to će onda biti sveukupno skoro 2 mjeseca da sam čist i da se trudim uz gore navedeno pospješiti to čiščenje.

Naravno, kao i svakog drugog stonera, pere me paranoja u takvim situacijama jer stvarno sve sam obavio u vezi tog posla samo to još moram proći, i želim to raditi, ne želim iznevjeriti prvo sebe a onda i sve ostale koji vjeruju u mene i želim što prije početi raditi.

Šta mislite vi, dali postoji šansa da ja budem pozitivan na tom vražjem testu i ima li netko još nekih ideja kako da se još bolje očistim, vidim gore se spominje zelena glina, pa bi volio da me netko uputi u to.

:)
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Biće OK.
Jedino dva dana pre testa pojačaj konzumaciju pića. Puno pijes tekućine,
da sto vise razrjedis urin kada pisas. Pre testa popij puno vode.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Eto narucio sam iz UK od njihovog ministarstva zdravlja odobren 98% test na THC ima ih 5 u pakiranju i treba za par dana doci pa cu sam vidjeti na cemu sam...

A info za tu zelenu glinu? Sta je to, kako funkcionira, gdje nabaviti i koliko je pouzdano.

Da, pijem i med ugljen jednom u dva dana
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Pa kaj kema kod nas po ljekarnama tih 5u1 testova? Znam da sam vidio taj test kaj sve te gluposti mjeri.
Ugljen ne trebas bit. On ne stigne dalje od zeluca i crijeva. Super jer kad nes krivo pojedes al u krv nece nikad doc pocistit :p
Sretno i mislim da mos bit bez brige.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
gline bi trebao imati u ljekarnama ili negdje onlajn za naručiti, ugljen je štetan ako se više dana zaredom koristi dok glina nije. Ja isto mislim da nebi trebao da se brineš i da ćeš biti čist, iako znam ljude koji su bili pozitivni
i nakon 40 dana. Samo obavezno izbjegavaj biti i istom prostoru gdje se duva. sretno ;)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ma nisam ga ni namirisao ni priblizio se zadnjih mjesec dana.

A u vezi testa da ima u apotekama ali su cijene nenormalne i netreba mi test na sve droge samo na THC a toga u apoteci nema.

Ugljen pijem onako kad se sjetim nije nista redovno.

Za par dana kada dodje test probam pa vam javim.
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Izbaci u potpunosti masnu hranu,na nacin,recimo, koji propisuje Hriscanska Crkva.... post dakle,nece ti skoditi da se hranis kao da postis. Uz dosta tecnosti i fizicke aktivnosti, i ovakva ishrana,ne bi trebalo da bude problema.... ukoliko ne dodje do potpunog detoxa svakako da ce ti biohemijska anliza krvi pokazati sjajno stanje u organizmu :D E sad, ne znam gdje zivis,ali ako ikako mozes da nabavis vodice od Breze,ona se ubira u rano prolece i ostavlja da odfermentira..... i popijes nekoliko litara,GARANTUJEM ti da ce ti bubrezi biti isprani u potpunosti,a detox zagarantovan. Siguran budi,potrazi ovu vodicu,da te ne drma paranoja. I naravno,svako vece tusiranje vrucom vodom,zavrsnica hladnom SRECNO L ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
A u vezi testa da ima u apotekama ali su cijene nenormalne i netreba mi test na sve droge samo na THC a toga u apoteci nema.

ja sam uzimao prošle godine samo za thc u apoteci po 35 kuna, morao sam naručiti pa čekati da im stigne par dana, imali su samo taj univerzalni po 210 kn, a to nisam htio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
ja sam bio prvi puta na testu nakon cca 2 mjesecaod zadnjeg jointa,test je bio na sve droge i prošao sam.... pitao sam sestru dal' se vidi išta...kao vidi se nešto malo svjetlije boje za marihuanu na testeru ali to je zanemarivo,e sad ....
a duvao godinama prije toga svaki dan :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI