Pitanje u vezi testa na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Šaman Šandor je napisao(la):
Mlijeko i mliječni proizvodi umanjuje učinak aktivnog ugljena piše u uputama

Ugljen kod ciscenja od THC-a ne pomaze ni 1%. Ugljen se koristi za smirivanje zeluca kod trovanja hranom, ukoliko popijes neki deterdzent itd.
To da ugljen pomaze su ciste dezinformacije

Ako imate vremena prije testa dobro je uzimati Tonidren i Uvin H caj.
 
19.09.2007
26
0
0
32
haha, jadnici... da vas starci cinkaju....
ja sam prvu maru zapalio sa starcima (dobro, stari nije pusio) i znaj da uzgajam i sad ih molim da moram vece teglice nabavit :D

za pusenje nisam siguran dal znaju al jebiga ^^
 
19.09.2007
26
0
0
32
oh usput, ispricavam se zbog off topica al ne bi htio otvarat novu temu zbog ovog, a ima veze s THC-om!
Da li biljka ima vise THC-a dok je normalna i raste ILI nakon sto se posusi? jer steta susit ako se THC-a gubi :/
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Kad sazri ima jedan vrhunac thc-a koji si kvalitetom uzgoja, gnojenja, lampi/sunčeve svjelosti, genetikom i puno puno ljubavi:) postigao. Osušit ju tako i onako moraš kad drugačije ne bi mogao pušit (osim da ju sirovu jedeš)...kontaj da direktno nakon šta se osuši, snaga biljke je ista, a onda to polako polako vremenom počne da opada. Recimo, osjeti se to nakon duže vremena, kad treba malo više, mrvicu, al ako si posadio kvalitetnu genetiku, kvaliteta će pravilnim čuvanjem i skladištenjem trajati sasim dovoljno dugo.
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Slim_Shady je napisao(la):
oh usput, ispricavam se zbog off topica al ne bi htio otvarat novu temu zbog ovog, a ima veze s THC-om!
Da li biljka ima vise THC-a dok je normalna i raste ILI nakon sto se posusi? jer steta susit ako se THC-a gubi :/

Ako osusis kako treba nece biti nikakvih problema tj. THC se nece izgubiti ali ako susis nekim glupim metodama mislim ako ti se ne ceka pa je susis fenom ili kojekakvim glupostima koje ti padnu na pamet e onda ces izgubiti dosta thc-a
 
19.09.2007
18
0
0
38
www.propalica.com
Narquila je napisao(la):
Ako osusis kako treba nece biti nikakvih problema tj. THC se nece izgubiti ali ako susis nekim glupim metodama mislim ako ti se ne ceka pa je susis fenom ili kojekakvim glupostima koje ti padnu na pamet e onda ces izgubiti dosta thc-a

sad za sve jedan prijedlog...

>>SIRUP TONIDREN
 
26.09.2007
13
0
0
32
nakon kolko ce mi ishlapit thc iz tijela, ako svaki dan pijem nenormalno puno vode i mokraća mi je tolko prozirna da se u školjki ni ne vidi da sam se popišao niti nema miris ( :D )......jucer sam zapalio zadnji put i nisam se uopce napusio ni nikakve cudne stvari mi se nisu događale.....hoće mi se vidit u mokraci jos dugo?
 
19.09.2007
18
0
0
38
www.propalica.com
ovisi kakav test, koliko si pušio, koliko dugo nisi, da li imaš puno masnog tkiva, koliko se fizički krećeš i to, koliko se znojiš i kakav ti je metabolizam, isto tako i kakva je bila žiža...

otprilike, tako piše na netu, za većinu redovitih korisnika je moguće i do 3 mjeseca u mokraći...
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ako ne zelis da ti se ne vidi na testu, nemoj pusiti:icon_lol: Mucis se i pijes toliko tekucine da ti mokraca nema miris i onda opet zapalis, i sjebes sav trud :icon_lol:
 
15.02.2010
1
0
0
31
e ovako.imam jedno malo cudno pitanje ali ako itko zna odgovor molila bi vas da mi odgovorite.ja sam pala i sad moram ici na testove kod psihologa.sad me zanima dali ce mene zena testirat ako imam menstruaciju? molim vas da mi bilo tko da odgovor na ovo pitanje barem do četvrtka da znam dali da se razbolim ili odem tamo bez straha (pozitivna sam sigurno).
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
Ganja_Roller je napisao(la):
Istina te pločice niš ne valjaju. Duvo sam svaki dan i stara me navećer dočekala s testom, već sam se usro i kad ono ispo sam negativan.

haha tu plocicu je sad meni stara uvalila a pusio sam u petak, sad je pon, pa cemo vidjeti sta ce bit, ali brijem da ce plocica pogodit xD
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
hehe ia išo na testiranja svaki tjedan skoro pola godine pre jedno 7,8 godina
ahaha nema greške, išo sam kod jedne jako dobre psihologinje :)
puno puta sam znao bit pozitivan i stara ju nazove a psihologinja njoj da sam negativan.... žena je duša i pol
najviše sam išo zbog toga da vide jeli konzumiram LSD i extasy

ti testovi za thc, tj. ploćice mogu da nađu thc u mokrači do 7 dana unazad a trakice koje se namože u urin one do 14 dana unatrag

eto toliko kolko ja znam ;)
 

SikSTi

Aktivan Član
21.09.2007
115
40
28
36
U Evropi
Cisto kao prijedlog...

Nakon sto vas starci prvi put testiraju i znate da cete imati opet testiranje doma, pripremite se tako sto cete unaprijed napraviti jedan negativan test (pomocu frendovog urina) i test neka bude doma u pripravnosti...
Najvjerojatnije ce stari/stara kupiti isti test koji ste i prvi put dobili, tako da kupite isti takav za testiranje (bar je u mom slucaju bilo tako).

Dalje, posto kakti da test bude vazeci, je potrebno nakon ukapavanja urina ostaviti 5 min plocicu (mada ona prakticki odmah pokaze rezultat, pogotovo ako stalno duvate), imate taman tih 5 min "rok" da zamjenite plocicu koju ste upravo uzeli sa onom negativnom koju ste prethodno napravili...
Past cete jedino ako ce stari/stara biti svih 5 min kod plocice sto se valjda nece desiti, a i na kraju krajeva za "magiju" :D je potrebno 2-3 sec da se zamjene testovi...

Osobno sam imao 5 testova, 1. pao jer je bilo na "prepad", 2., 3. i 5. prosao na ovu foru, dok sam 4. takodjer pao jer nisam bio "spreman"...

P.S.
Nakon svakog testiranja, starci su plocice objesili pored ulaznih vrata od kuce, da me kao podsjecaju na moja "nedjela"... LoL
Plocice je stari probusio, da ih moze objesiti tako da mi je propala kombinacija da iskoristim stare, negativne plocice, ali sam uzeo plocice u svoje ruke i skuzio da se daju rastaviti bez da se vidi da je nekaj kemijano, sto sam u ucinio...
Fino zamjenio samu testnu traku unutar plocice (dakle, negativnu trakicu [trakicu s dvije crtice] prebacio u pozitivan test [s jednom crticom], a dalje, posto su testovi visili kao "reminder" LoL, sam na ovaj pozitivan test na trakici nacrtao jos jednu trakicu da se ne skuzi ako ko slucajno pogleda na test)...
I opet sam bio spreman za novo testiranje, bez da svaki put kupujem novi... :D

Eto...
Cisto ako nekom pomogne.. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: unicum
07.10.2010
15
0
0
34
jedno pitanje testovi u labaratoriju što pokazuju dali pokazuju dob, spol kolićinu thc i tako tih stvari jer da znam ako budem testiran da mogu uvaliti urin od frenda pa da znam jel moram uzeti od frenda koji je samo isto godište iči čak mjesec rođenja i uglavnom što se sve može doznati priko takvog labaratoriskog testa
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Na testovima ti znaju dati čašu koja ima neki ajmo reči termometar tj. indikator topline,pa budi spreman da zaboraviš priču iz filma "American beauty" i urin iz hladnjaka,pa razmišljaj kako da je ugriješ na temperaturu tijela.Ima postova o tom čini mi se.
 
05.11.2010
9
2
0
37
Moj kolega je prije par mjeseci isao na testiranje. Noć prije se nagruvao, naravno. Drugi dan je otišao ujutro u 6 u birtiju i drmnio 4 piva... Pišao 4-5 puta.. i nije bio pozitivan :)

Probaj.. Sretno :)
 
13.03.2012
4
1
0
33
Pozdrav svima. Zanima me dali je itko imao iskustava sa malo višim stupnjem testiranja na THC. ugl. pao sam sa sitnom količinom pa mi je određena uvjetna od 6 mjeseci. Znaci u tom razdoblju mi mogu doći i testirati me gdje god bio (neznam ni tko ni šta, tako su mi samo rekli na sudu tj. defektolog koji je to zaključio i odredio nakon našeg razgovora) Zanima me kakvi su to testovi (jer nisu sigurno oni najobičniji iz ljekarne). i dali ih je moguće ikako proći sa negativnim ako zapalim koju pljugu tu i tamo recimo 2-3 za vikend. Naravno uz pročišćavanje organizma sa akt. ugljenom, puno vode i fizičkom aktivnosti itd... Ako je netko imao sličnu situaciju neka se javi.
Hvala ;)
 
11.04.2013
2
0
0
E ovako da skratim pricu moji su me nahvatali da varim... I tako ujutru posle nove 2013. godine daju mi iznenadni test po prvi put. Majka je stala metar iza mene i "urinirao" sam u neku posudu za urin, a majka je to poslala u lab. Sva sreca labovi nisu radili za vreme praznika pa je taj test propao. Nisam se bojao za travu vec za ds koji sam vece pre lepo vukao.... Drugi test je usledio za Srpsku ng, tad sam predpostavio da ce dati pa nisam nista uzimao i bio sam negativan. E sad sledi 1. maj i te fore gde planiram da se odvalim, a ne verujem u metode pomocu dosta vode, aktivnog ugljenika posto mi nisu sigurne.
Inspiracuju sam dobio u teretani, pricali smo o testu sportista na steroide, i jedan decko je ispricao da pro sportisti imaju ugradjenu "vestacku stvar" izmedju nogu. ;) Uglavnom oni se okrenu, iz te stvari iscede u bocicu cist urin i stvar gotova. Trenutno sam u fazi smisljanja te niskobudzetne naprave. Planiram da u balon stavim uzorak cistog urina i neku vrstu "cevcice" iz balona pomocu koje cu moci da precizno naspem. Jedini problem ove metode je sto prethodno treba zagrejati uzorak do telesne temp, za sta je potrebno da stavim balon pod toplu vodu 2-3 minuta... Ima li neko predloge ili slicne zamisli? :)