Pitanje-visok krvni pritisak i otkucaji nakon pušenja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.01.2021
5
6
3
29
Cao svima imam jedno pitanje duvam vec par godina unazad nista preterano kad je neka bleja zezanje i to nisam zavistan mogu bez vuje i sve to_O cemu se radi pre nedelju dana dunuo sam vu preko pajpa ili kako se vec zove,pocela je cuka da mi udara sto mi nije bilo prvi put desilo se par puta nista ozb ali ovog puta sam bio zavrsio u bolnici zbog cuke imao sam preteran krvni pritisak i nenormalne otkucaje mislio sam da cu da riknem kaonda sam zguto 5 dsa pa ujutru problem nije mi se to desilo ranije dali je mozda do vutre da ne prskaju necim ili stavljaju nesto pusio sam druge vutre super sam se osecao nekakve otkucaje smejem se ko budala sve full naduvan dali je zbog vutre ili do mene.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Deepforest

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
Imam jednog drugara, koj ima sličan problem kao ti , samo što on može da odere 2l rakije bez problema ali od 3 cima vutre mu se desi sličan šou, otkucaji, paranoja, buncanje, nebitno, ja sam mišljenja da vutra, kao i sve stvari u životu, mogu a i ne moraju da ti prijaju. Nije sve za svakoga. Duni još koj put ako nastavi da se ponavlja prestani očigledno. Može biti milion faktora i razloga zašto se to dešava od tolerancije do psihe, prirodne sklonosti, praznog stomaka itd...
Mislim da nam se svima to desilo u manjoj ili većoj meri samo je neko ostao pribran a neko se malo više uplašio pa završio u bolnici, nemoj da me shvatiš pogrešno, ne osuđujem, ako si ti tako mislio da treba samo ti tako radi. To je moje mišljenje i ne mora značiti da sam u pravu.
 
21.01.2021
5
6
3
29
Jesi ti siguran da je to bila vutra?

Edit:
Tema preimenovana. Naslov "Pitanje" ne govori ništa...
Ma da bate vuja samo sto to sranje necu vise da pusim.
Imam jednog drugara, koj ima sličan problem kao ti , samo što on može da odere 2l rakije bez problema ali od 3 cima vutre mu se desi sličan šou, otkucaji, paranoja, buncanje, nebitno, ja sam mišljenja da vutra, kao i sve stvari u životu, mogu a i ne moraju da ti prijaju. Nije sve za svakoga. Duni još koj put ako nastavi da se ponavlja prestani očigledno. Može biti milion faktora i razloga zašto se to dešava od tolerancije do psihe, prirodne sklonosti, praznog stomaka itd...
Mislim da nam se svima to desilo u manjoj ili većoj meri samo je neko ostao pribran a neko se malo više uplašio pa završio u bolnici, nemoj da me shvatiš pogrešno, ne osuđujem, ako si ti tako mislio da treba samo ti tako radi. To je moje mišljenje i ne mora značiti da sam u pravu.
Pa imas pravo prekinucu jedno vreme dok ne odem za srb inace zivim u ovoj prokletoj nemackoj a ovde vutra iz holandije stize najbolja vutra koju sam ikad pusio pusio sam i u Amsterdamu nikad taj problem nisam imao samo sad ova sorta od drugara mi se uopste ne svidja.
Ili si popusio kakvu opaku sativcugu pa te paranoja oprala. :)
Pa imao sam u zadnje vreme i stres i ludila i znam da oce da opali na lose kad nisi raspolozen al za bolnicu nikad ma ko zna sta trpaju unutra
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Deepforest
22.02.2016
78
180
33
@Goksi 32 ne znam jesi li vidio ovaj VICEov prilog. Uglavnom diler priča da je njemačko tržište preplavila jeftina albanska trava prskana sintetičkim kineskim kanabinoidima, koji ljudima znaju stvarati ovakve probleme kao što si ti imao. To rade da bi digli potenciju same trave. Možda je tako nešto i u tvom slučaju ako ne znaš porijeklo trave.

 
Poslednja izmena:
21.01.2021
5
6
3
29
Tako sam i mislio pazi buraz pusio sam ovde pitaj boga koje sve vrste nikad taj problem sa srcem nisam imao i pitacu lika gde je to nabavio mnogo losa stvar
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sitri
22.02.2016
78
180
33
Da moglo bi biti. Jer lik u prilogu kaže da ih špricaju sa JHW ili Spiceom. A to i jesu nuspojave Spicea:

Konzumenti Spice-a izvještavaju o simptomima koji uključuju ubrzani rad srca, povraćanje, uzrujanost, zbunjenost i halucinacije. Spice može također povećati krvni tlak i prouzrokovati smanjenje dotoka krvi do srca (myocardial ischemia). U nekoliko slučajeva povezan je sa srčanim udarima. Česti korisnici mogu iskusiti simptome ustezanja i simptome ovisnosti.[2]

 
21.01.2021
5
6
3
29
Ma da buraz pocela slika da mi se gubi kao da sam infarkt imao zvali notarzt kad su videli krvni pritisak gurnuli mi morfijum u venu a cuka samo sto mi iz grudi nije izletela ja reko gotovo sacu da zakucam zvao kevu pa sta bude nek bude hvala bogu sputio me morfijum posle nekog vremena
 
Poslednja izmena od urednika:
09.04.2021
24
40
13
39
Izgleda mi kao da si pusio Spice... Imao sam slicne simptome nakon samo 2-3 dima, skoro da sam pao, morao da prilegnem... OCAJ! Ne preporucujem!