Pitanje za avion...

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
04.04.2007
5
0
0
29
Nisam znao kako da nazovem topic, zanima me posto dolazim iz amerike preko leto u BG, i zelim da s sobom donesem to sto mi ovde zovemo "piece" ili "pipe" tj lula ali staklicna, to jos tamo nisam video a mrzim vise da rolam a pogotovo mrzim da znam da kad rolam toliko od trave trosim. Elem navikao sam se na ovo i bong pa bih hteo da ponesem. Naravno kupio bi novu lulu, ne koriscenu... a zanima me dali bi moglina aerodromu da mi prave problem zbog toga?

U pitanju je
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Hvala unapred

OP
OP
M
04.04.2007
5
0
0
29
Pa to sam i mislio da kazem. Ortak mi je jedan rekao kao stavi u kofer a pored toga kesicu s duvanom, kao da bude da je za to. Ali plazilo me da, posto ovde proveravaju sve torbe, ce mi otvoriti tu pred caletom i kevom. A ovako bi drza u rancu na ledjima, pa ako mi proveravaju i ispituju bar ce biti nesto kasnije, i tu cu biti sam tako da mi tu nije tolika frka.

Aj valjda ce sve biti uredu, pa da pokazem u BG-u ortacima. Da duvamo k'o sto i ja ovde :icon_lol:

Hvala na odgovoru

Vutragenjo

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
5.201
7.244
298
Čikago, USA
www.vutra.org
neces imati problema jer se te stvari prodaju legalno u americi i ti si kupio legalno za upotrebu duvana. Ponesi cak i racun pa im pokazi ako bas oces da si siguran i ne otvaraj kutiju.

Ja imam jednu zanimljivu pricu kad sam se vracao iz amerike (bjese to prije 3 godine). Kraj druge godine faxa i naravno ostalo nas pet sest malo duze od ostalih i lesili se non stop i duvka i pivo u kegovima od jutra do mraka a napolju Florida i bazen ispred apartmana i duvka ah da to sam vec spomenuo...uglavnom nije bilo puno zena posto su sve otisle kuci na kraj semestra i uglavnom na kraj ostanu duze samo stranci i oni sto nisu prisni porodici to jest problematicni likovi :)) oni sa kojima ja provodim americke bozice :)) uglavnom moj uzi drug prijatelja :eek:hno:

no da skratim lesili se mi tako i prvo sto sam propustio let na avion za beograd i to oko 11 sati sam kasnio a drugo sto nas je pokupila od druga mama pa je on sakrio ogromnu staklenu (crnu od katrana) lulu u moju torbu kao dok je ona tu... medjutim to ostalo mojoj torbi i preslo granicu i nasla je moja mama u Beogradu...POPIZDIO SAM JER JE ONA TO KONFISKOVALA! i to me ispitivala pola sata a ja nisam imao pojma da je lula uopste u torbi cak me je i pitala da me raspakuje...:vb_whip:

OP
OP
M
04.04.2007
5
0
0
29
HAHAHAHA! Pa dobro bar je proslo granicu.

Mislim legalno ce biti kupljeno ali posto sam maloletan(17godina) ne kupujem ja legalno. Znam gde mogu i ja da nabavim ali to vecinom puta neko nabavi mesto mene. Ma ja cu da lepo zapakujem tu kutijicu i stavim kod sebe u ranac, cepnu cu jedan bong rip noc pred put za srecu :rofl:

Imam i ja slicno dustvo, posto ja zivim u "Townhous-u" i tu nemamo bazen idemo u jednu zgradu. To mesto smo mi pametno nazvali the pool...i tu nam je glavno mesto za dobar provod posto nam nikad ne prave probleme. A mom naj ortaku ovde keva duva...mislim perverzije... Dodjem kod njega kuci i keva s rizlom u ruci...

Valjda posle raskida je pala u neku depresiju pa joj ovo pomaze. A on provalio pre par godina, maznuo od nje travu, i ono mi duvamo ja rekoh odakle ti bre ovo cudo i on ce brate neces verovati...nasao sam ispod kevinog kreveta :icon_lol: :icon_lol:

Onda je saznala da on zna i sad vise ne krije, ima samo jedno pravilo...nesme da duva pre skole a za sve ostalo ok.

Jednom se desilo, pre nego sto je ona znala da on duva da mu dolazim diler vutre na vrata, i on kao koji qrac si dosao ovde, sad si mi sinoc prodao vutru...a tu mi je i keva bezi bre budalo...a diler mu kaze e, pa ja sam bas zbog keve i dosao! ali nisi ti trebao da budes tu...i eto od tad keva i sin(a povremeno i ja, jbg moram malo da se ucepim :costumed-smiley-027" duvaju zajedno.

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
838
36
0
30
Vidis nemoras pitati ni aviona ni slo eru i mi znamo ponesta odgovoriti. Inace koliko znam Avion nije vise aktivan na ovom forumu.

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
1.003
105
0
totalni off ali obrisace weed-ran

Vidis nemoras pitati ni aviona ni slo eru i mi znamo ponesta odgovoriti. Inace koliko znam Avion nije vise aktivan na ovom forumu.
???

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.808
132
88
44
www.legalizacija.org
Ne bi trebao imati problema.Jedna drugarica je donela sa Kipra pajp i duvan,isto kao suvenit i nije bilo problema.

OP
OP
M
04.04.2007
5
0
0
29
Hvala vam na odgovorima, sad sigurno donosim, jednu malu da mi uvek pri ruci, i jedan veci za planirano duvanje :rofl:

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.216
66
0
41
www.vutra.org
Ne znam, ja to ne bi vucarao po avionu, pogotovo da imam 17 god. i još putujem sa starcima ...

Ne znam konkretno kakvo je stanje u BG, 99% ima finih staklenih lulica u nekom shopu. Pa nije ni Balkan što je nekad bio. ;-)

Pretpostavljam da bi se malo pohvalio pred ekipom, kao živi se u USA, vidi kako mi tamo pušimo ...

Sjeti se samo odakle je u Ameriku stigao Tesla ... i gle čuda, donio amerima struju. :))

OP
OP
M
04.04.2007
5
0
0
29
Putujem sam, i bicu tamo sam u stanu. Samo mi bila frka jer ce mi starci biti tu kad budem cekirao kartu, a tad sledi i prvi pregled torbi..

Verovatno ima, ali ne ovakvih...trust me :) bar ne ovo sto cu ja doneti...one of a kind :)