Pitanje za avion...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.04.2007
5
0
0
34
Nisam znao kako da nazovem topic, zanima me posto dolazim iz amerike preko leto u BG, i zelim da s sobom donesem to sto mi ovde zovemo "piece" ili "pipe" tj lula ali staklicna, to jos tamo nisam video a mrzim vise da rolam a pogotovo mrzim da znam da kad rolam toliko od trave trosim. Elem navikao sam se na ovo i bong pa bih hteo da ponesem. Naravno kupio bi novu lulu, ne koriscenu... a zanima me dali bi moglina aerodromu da mi prave problem zbog toga?

U pitanju je http://www.smoke-nut.com/foto/cheap-glass-pipes/big/404a-color-changing-red-spoon.jpg

Hvala unapred
 
04.04.2007
5
0
0
34
Pa to sam i mislio da kazem. Ortak mi je jedan rekao kao stavi u kofer a pored toga kesicu s duvanom, kao da bude da je za to. Ali plazilo me da, posto ovde proveravaju sve torbe, ce mi otvoriti tu pred caletom i kevom. A ovako bi drza u rancu na ledjima, pa ako mi proveravaju i ispituju bar ce biti nesto kasnije, i tu cu biti sam tako da mi tu nije tolika frka.

Aj valjda ce sve biti uredu, pa da pokazem u BG-u ortacima. Da duvamo k'o sto i ja ovde :icon_lol:

Hvala na odgovoru
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
neces imati problema jer se te stvari prodaju legalno u americi i ti si kupio legalno za upotrebu duvana. Ponesi cak i racun pa im pokazi ako bas oces da si siguran i ne otvaraj kutiju.


Ja imam jednu zanimljivu pricu kad sam se vracao iz amerike (bjese to prije 3 godine). Kraj druge godine faxa i naravno ostalo nas pet sest malo duze od ostalih i lesili se non stop i duvka i pivo u kegovima od jutra do mraka a napolju Florida i bazen ispred apartmana i duvka ah da to sam vec spomenuo...uglavnom nije bilo puno zena posto su sve otisle kuci na kraj semestra i uglavnom na kraj ostanu duze samo stranci i oni sto nisu prisni porodici to jest problematicni likovi :)) oni sa kojima ja provodim americke bozice :)) uglavnom moj uzi drug prijatelja :eek:hno:


no da skratim lesili se mi tako i prvo sto sam propustio let na avion za beograd i to oko 11 sati sam kasnio a drugo sto nas je pokupila od druga mama pa je on sakrio ogromnu staklenu (crnu od katrana) lulu u moju torbu kao dok je ona tu... medjutim to ostalo mojoj torbi i preslo granicu i nasla je moja mama u Beogradu...POPIZDIO SAM JER JE ONA TO KONFISKOVALA! i to me ispitivala pola sata a ja nisam imao pojma da je lula uopste u torbi cak me je i pitala da me raspakuje...:vb_whip:
 
04.04.2007
5
0
0
34
HAHAHAHA! Pa dobro bar je proslo granicu.

Mislim legalno ce biti kupljeno ali posto sam maloletan(17godina) ne kupujem ja legalno. Znam gde mogu i ja da nabavim ali to vecinom puta neko nabavi mesto mene. Ma ja cu da lepo zapakujem tu kutijicu i stavim kod sebe u ranac, cepnu cu jedan bong rip noc pred put za srecu :rofl:

Imam i ja slicno dustvo, posto ja zivim u "Townhous-u" i tu nemamo bazen idemo u jednu zgradu. To mesto smo mi pametno nazvali the pool...i tu nam je glavno mesto za dobar provod posto nam nikad ne prave probleme. A mom naj ortaku ovde keva duva...mislim perverzije... Dodjem kod njega kuci i keva s rizlom u ruci...

Valjda posle raskida je pala u neku depresiju pa joj ovo pomaze. A on provalio pre par godina, maznuo od nje travu, i ono mi duvamo ja rekoh odakle ti bre ovo cudo i on ce brate neces verovati...nasao sam ispod kevinog kreveta :icon_lol: :icon_lol:

Onda je saznala da on zna i sad vise ne krije, ima samo jedno pravilo...nesme da duva pre skole a za sve ostalo ok.

Jednom se desilo, pre nego sto je ona znala da on duva da mu dolazim diler vutre na vrata, i on kao koji qrac si dosao ovde, sad si mi sinoc prodao vutru...a tu mi je i keva bezi bre budalo...a diler mu kaze e, pa ja sam bas zbog keve i dosao! ali nisi ti trebao da budes tu...i eto od tad keva i sin(a povremeno i ja, jbg moram malo da se ucepim :costumed-smiley-027" duvaju zajedno.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Vidis nemoras pitati ni aviona ni slo eru i mi znamo ponesta odgovoriti. Inace koliko znam Avion nije vise aktivan na ovom forumu.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ne znam, ja to ne bi vucarao po avionu, pogotovo da imam 17 god. i još putujem sa starcima ...

Ne znam konkretno kakvo je stanje u BG, 99% ima finih staklenih lulica u nekom shopu. Pa nije ni Balkan što je nekad bio. ;-)

Pretpostavljam da bi se malo pohvalio pred ekipom, kao živi se u USA, vidi kako mi tamo pušimo ...

Sjeti se samo odakle je u Ameriku stigao Tesla ... i gle čuda, donio amerima struju. :))
 
04.04.2007
5
0
0
34
Putujem sam, i bicu tamo sam u stanu. Samo mi bila frka jer ce mi starci biti tu kad budem cekirao kartu, a tad sledi i prvi pregled torbi..

Verovatno ima, ali ne ovakvih...trust me :) bar ne ovo sto cu ja doneti...one of a kind :)