Pitanje za iskusne?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ljoVe

Aktivan Član
02.09.2009
119
94
28
40
Neka logika je u tome da ako kupuješ brendirano gnojivo neka nebude umjetna formulacija nego biološka.... Ponavljam, mislim da sam to vech rekao iako nije lijepo reklamirati...ali Biocanna asortiman je nešto daleko najbolje što možete priuštiti svojim biljkama....da nepricamo o niskom indexu soli te da je biljko gotovo nemoguce pregonojiti, cak da se dodaje svako zaljevanje...Koristim i guano gnojivo za trenutni grow ali biocanna je vrh vrhova....potpisujem
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
moje cure su na Hesi-ju od kako uzgajam...grow ,dva Plantela i jos poneke muckalice ali Hesiiju sam vijeran ;)
Mislim da nije problem u gnojivu i dali je brendirano ili ne vec u nama...poznato je da se gnojiva daju po shablonu rijetko tko prati biljku iako to svi volimo isticati a kada spalimo biljku onda krivnju svalimo na losu zemlju ili losu kvalitetu gnojiva.

Htjeo sam ustvari reci da nije problem u gnojivu,problem je u neznanju...100 puta sam naletio na forumu na problem sa pregnojavanjem a jako rijetko ili skoro nikada na problem sa gladnim biljkama,skoro su sve pretrpane i predozirane vecina njih prezivljava drugu polovicu cvjetanja i postalo je pravilo da je biljka zuta vec od 5-6 tjedna cvjetanja.
Bilo koje gnojivo ne samo Hesi nemoze napraviti cudo u tom slucaju ali moze ako se dozira na pravi nacin u pravo vrijeme...znaci odmjereno i po potrebi a ne po shablonu ili nekakvoj tablici.Jasno je da je proizvodacu cilj da se boca isprazni sto prije ..zato i rade gnojiva koja se mogu dodavati svako zaljevanje ali ne kod svih biljki ,nisu sve iste.propisane doze su obicno na granici sa nedozvoljenim iz istog razloga.
Znaci vazno je poznavati ono sto uzgajas..malo dublje zaorati od samog zaljevanja i tablice.Svaka biljka je posebna i svaka ima svoje potrebe koje nemoraju biti iste cak i kada se radi iz istog paketa sa istim imenom i prezimenom.
Tesko je ili gotovo nemoguce znati sta biljki treba ako ju nisi imao vise puta u boxu.Kod mene je praksa da iste strainove ponavljam 3-4 puta bas iz tog razloga...da se bolje upoznamo.
Imam sada 4-5 strainova za koje znam kako disu i tu se greska nemoze dogoditi e u tom slucaju Hesi radi cuda..ne samo on vec i sva druga ovisi tko s cim radi ;)
 
06.08.2013
20
3
3
Pozdrav ljudi molim za pomoc
Imam problemcic koji me prati vec drugi grow
Rudario sam po netu i nisam mogao da pronadjem, usled cega nastaju fleke i ostecenja po donjim listovima ovog tipa.
Unapred hvala
 

Prilozi

  • 20140618_055939.jpg
    20140618_055939.jpg
    123,4 KB · Pregleda: 8
  • 20140618_055824.jpg
    20140618_055824.jpg
    128,5 KB · Pregleda: 8
  • 20140618_181236.jpg
    20140618_181236.jpg
    125,2 KB · Pregleda: 8