Pitanje za iskusne?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.08.2013
3
1
0
Neko mi je pogazio devojcicu kada je pocela cvetati,ja sam je presadio na drugom mestu i sada se oporavila maksimalno ali od cvetova ni traga.Proslo je 20 dana od presadjivanja,sorta je Automazar.Sta bi ste vi uradili? 2.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Meni nije jasno di je taj cvijet nestao ako je počela prije cvijetati. Ja bi uradio ništa, ak je biljka zdrava i ima dobre uvjete procvijetat će prije ili kasnije. By the way jesi ti siguran da je auto mazar, si baš brendirano sijeme posadio?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
automatici znaju biti osetljivi na presadjivanje, pogotovo kad procvetaju, a verujem da su osetljivi i na gazenje, jbg. nemas sta mnogo ciniti, eventualno dati neki booster za cvetanje ako imas, il djubrivo za cvetanje, slavola... mada, ostaje da cekas, 20 dana nije bas malo... nisam imao slicna iskustva zaista, drzim fige
 
05.08.2013
3
1
0
Auto mazar 100%, izbacila je pistile pre gazenja koje su sada suve.Zalivam je hesijem za cvetanje ali nista za sada.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Samo nastavi zalivanje i gnojenje i bude se ona vratila u cvat ziher. Nepostoji drugi način da je ubrzaš.
 
10.07.2013
76
22
8
109
za tjedan dana biče sve u redu sa njom...

a milanbg--83 me zbuni s ovim pitanjem ,sigurno mu je kristijan golubović idol ha ha ha :kiss:
 
06.08.2013
20
3
3
Pozdrav

U proteklih deset dana sam se borio sa tripsima (lisnim vasima)
uzgred da kazem eliminisani su sa fobos insekticidom koji je resio stvar
nakon jednog prskanja biljaka i box a
imam 4 fem. semena Paradise Seeds,biljke su u 5.nedelji cvetanja.
Skoro dve nedelje stagniraju ima dosta ostecenih listova
ali sad se oporavljaju pa me zanima da li ce imati produzeno cvetanje zbog toga ili cu
samo izgubiti na kolicini a bice gotova na vreme.
Znam kako izgleda zreo bud ali kod mene je slucaj da su trihomi braon kao da je zrela jel sam pre
ovog insekticida dva tri dana prskao sa koprivom pa zbog toga ne znam kad ce biti kraj..pozdrav hvala.
 
22.10.2013
24
9
3
da ne otvaram novu temu.
biljke su izbile iz zemlje pre par dana ali jedna od biljčica je na prvi pogled izgleda kao invalid :D
ostale su ok i za ovih par dana deluju ok ali me ova brine,mogu li i trebam li išta uraditi kako bi joj pomogao?
uslovi u boxu su optimalni za ovaj početni period i posađene su po PS-u.



 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ne brini. Ja sam od 4 imao 2 "debila". Totalno zakrzljale, fali pola lista, pa rastu pod koso, pa nikud nikam, a na kraju su te rasturile prema lisnoj masi u odnosu na druge... Ako se ne susi, umire i slicno, ostavi, zalijevaj, brini, vec ce se ona/on oporaviti.
 
31.05.2012
41
7
8
Pozdrav
Ovako imam problem sa nekakvim musicama na biljci, biljka je u zavrsnoj fazi cvijetanja(outdoor), sorta California Orange.
Musice su po izgledu kao mlade kucne muhe, samo manje i imaju crvene "oci". Pljesnivu musicu sam izbacio jer nije ni slicna ovoj muhi te na biljci nema ni traga plijesni.
Najslicnije sta sam uspio nac na internetu je lukova muha, ali mi nije jasno sta bi lukova muha radila u ovo doba na ovom tipu biljaka s obzirnom da lukova muha ugiba u 5 mjesecu kad polozi jaja.
Tih musica nema puno 3-4 komada po cvijetu, kad ih pokusas ulovit ne bjeze zapravo uopce se ne micu(kad ih ulovis onda pokazuju znakove zivota XD)

Sad mene zanima da li netko zna sta bi to moglo bit i kako da ih se rijesim bez da utjecem na kvalitetu cvijetova jer ce to kroz tjedan dana bit pobrano.