Pitanje - zavisnost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kikiriku

Banned
Banovan
19.12.2011
0
0
0
27
poz,
ovako, posto imam 14 godina i nisam bas neki "doktor" za droge imam jedno pitanje, jer hocu za novu godinu da pominem :b_jump: :D
jednostavno pitanje, dali marihuana (marihuana, joint, gana valjda je sve to isto) stvara zavisnost.
dali posle pusenja marihuane (1-2 max 3 puta (msm na ture)) teralo bi me za jos da pusim, i dalje na neka teska droga koja prinosi SMRT?

p.s. izvinjavam se ako nisam lepo objasnio sta zelim da kazem, jer sam iz makedonije pa nzm bas srpski jezik :)

hvala unapred :

poz.
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Ona ne izaziva ovisnost, ali nemoj pusiti tako mlad...strpi se jos par godina...
 

Kikiriku

Banned
Banovan
19.12.2011
0
0
0
27
Sekach je napisao(la):
Ona ne izaziva ovisnost, ali nemoj pusiti tako mlad...strpi se jos par godina...

hmmmm......
zasto ne sad? ima li neku stetu ili sta? i npr. do koliko godina da se strpim? :)
a sto se tice ovisnost, 50% od one ljudi koji sam pitao dali stvara ovisnost rekli su da stvara, 50% rekli su da ne stvara :)
zato sam resio tu da pitam, i takodje me zanima koliko vreme stoji u krvi ili kako vec ti to znam....pitam to zato sto je bila svadja pre nekoliko dana sa kevu da mi uradi narko test jer se sumjala da se drogiram, mada me boli .... za to :D
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
U krvi par sati... U urinu od par dana do 2 mjeseca... U kosi par godina...

Razlog zasto da ne palis dok si ovako mlad je taj sto ti pluca nisu jos razvijena kako treba...a svaki dim je stetan, pa tako i ovaj... Isto tako nisi jos psihicki zreo(ne shvacaj to kao uvredu) i lako bi mogao pasti pod utjecaj nekih osoba koje bi te nagovorile na nesto drugo.. Prvo razvij svoje tijelo i svoju osobnost a onda kreni, ako jos uvijek budes imao zelju, u istrazivanje nase biljke...
 

Kikiriku

Banned
Banovan
19.12.2011
0
0
0
27
Fanta je napisao(la):
E pitaj nekog malo starijeg i nece ti trebati prevodilac. Jos je rano za tebe da pocnes da duvas. Mozes samo da probas da bi te prosla zelja i da sebi kazes da je to tad pa tek za nekoliko godina ponovo

pa da, zeleo sam samo da probam na novu godinu samo (e sad nzm dali se podrazumeva duvanje vise od 2 rizle ako se duva ili kako vec) .....
samo da prodze zelja :)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
zaključano i pospremljeno na prikladno mjesto
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.