Pitanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
24.11.2013
11
2
3
Pozdrav prijatelji, nadam se da nema neka slična tema (iako sumnjam u to) ovoj. Imam prostor d 60,š 60,v 150 (može i više ako treba) ,u kojem planiram napravit growbox. Moje pitanje je sljedeće, da li ovi proizvodi će biti dovoljni ili previše za taj isti growbox.

MH 400w
HPS 400w
(i kako da ih spojim? pošto vidim da ima za kupiti e40 grlo, a i nisam baš najbolji sa strujom)

I imam pitanje za ventilaciju pošto me to dosta zbunilo kada sam gledao ventilatore (a i cjene su im jako visoke), koliko mi ih je potrebno i koji? (da ih ima za kupit u hr)

I ako mi okvirno možete reći za koliko vam se povećao račun struje. (planiram da većina vremena bude u toku jeftine tarife)

Sve ostalo mi je manje više jasno. Puno hvala i ispričavam se ako sam ponovio temu.


P:S: ovo mi je prvi put da pravim growbox i da krećem u uzgoj.
(i preporuka za neke stranice sa sjemenkama da je sigurno za naručit, to neznam jel može javno ili pm)

Još jednom isprike moderatorima na ponavljanju teme
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
400w je za 100x100x200. Ventilator uzmeš centrifugalni od 100mm promjera, ovako izgleda
12_b.jpg

Za sjemenke i ostalo čitaj malo nemoj žuriti reklamiranje je ionako zabranjeno ali da se svašta pročitati ako čitaš, Sve ove odgovore bi našao da si potražio, a nisi a naslov je debilana lol.
ako želiš pomoč moraš se i sam potruditi i pripaziti na neke stvari, "kaj ne"?
Ajd polako, knjigu u ruke:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.