Pitanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
evo ovako neznam dal je pitanje glupo al me zanima jedna stvar na koje nisam nasao konkretan odgovor,narucio sam skunk#1 tamo pise da daje kolicinski +-450g e sad me zanima kojom metodom da se odradi da se izvuce puni potencijal koliko litara saksija i sta sve treba da se izvuce toliko,ako ima neko da napise iz iskustva isto tako bi volio znat koliko ste VI dobili najvise kolicinski od jedne biljke,mislim da to mnoge zanima,ako moze da napisete koja vrsta kolike saksije koje svjetlo i kolicinu,to me je oduvijek zanimalo a nisam naisao na slicnu temu.hvala:icon_lol:
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
ja mislim da je to 450g po m2 a ne po biljci mada napolju moze da budi i kilaca po biljci bar tako kazu
ako ti je prvi put nemoj mnogo da se nadas posto ces ce smoriti
 

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
a cemu sluzi tema pitajte sve sto vas interesuje - unutrasnje uzgajanje
zato se i zakljucava kad vec postoji tema za takvo nesto..
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
:icon_idea::bananabang:u pitanju je štamparska pogreška kod svih(osim onih koji ne pišu rezu;)
seedbankova zato tu zadnju nulu zajebbbi i mir to je to...!!!:icon_arrow:pOZDRAFF
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
ja bi na sjeme napisao da daje 3 kile sam da ga prodam..
nemoj se zamarat s tim sta pise, drzi se osnovnih pravila i budi sretan ak dobijes 100gr po biljci
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
ja cu bit sretan da dobijem bilo sta,i niko nije napisao konkretno kolko dobije.meni je drug govorio da je on imao box u koji stane 8-10biljki i zavisi koliko bude zenskih dobivao je 1-1.5kg.znaci svaka oko300g,glavni vrh sinsimilja 50g,bas me zanima kolko balcan smoke dobiva po komadu,ajd prijatelju ako nije problem da ti objasnis ovoj djecici koliko se moze dobit po komadu vjeruj da nas to sve zanima,ako nije problem ako je problem...sorry
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
pogledaj malo dnevnike uzgoja pa ces vidit ko je kolko dobio, u razlicitim uvjetima.. (sjeme, rasvijeta, saksije, gnojivo....)

pa odaberi koji ti nacin najvise pase
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Đaba da ti neko piše idealne uvjete kad sadiš ti a ne on,kad posadiš najbolje češ znati i iduči put znaš odgovor za sebe šta si u stanju uzgojiti.
 

griva

Aktivan Član
08.05.2005
100
2
0
51
mjesecar je napisao(la):
ja cu bit sretan da dobijem bilo sta,i niko nije napisao konkretno kolko dobije.meni je drug govorio da je on imao box u koji stane 8-10biljki i zavisi koliko bude zenskih dobivao je 1-1.5kg.znaci svaka oko300g,glavni vrh sinsimilja 50g,bas me zanima kolko balcan smoke dobiva po komadu,ajd prijatelju ako nije problem da ti objasnis ovoj djecici koliko se moze dobit po komadu vjeruj da nas to sve zanima,ako nije problem ako je problem...sorry
on imao box u koji stane 8-10biljki i zavisi koliko bude zenskih dobivao je 1-1.5kg -a nos mu rastao ko u pinokija :)))))))))).Ako imas srece odnos muskih i zenskih bude 50-50 a desava se ko meni da bude 80-20 za kuronje po toj logici on u najbolje slucaju ima 3-4 zenske biljke koja svaka daje po 500 gr to ne uspeva ni onima u holandiji jer oni govore na metar kvadratni(sto je njihova reklama i fora )
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
neznam al nevjerujem da je lagao,steta sto je otisao u austriju protjeran je al je se uspio vratit sad nikako nemogu doc do njega,gledao sam dnevnike uzgoja i vidio koliko ljudi dobivaju al me zanima koliko dobivaju ovi iskusni,znam da cu najbolje znat kad sam odradim al ima jos do toga,ipak hvala
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa smatraj "iskusne" čiji su dnevnici završeni.
Ma ne zamaraj se oko tog pitanja,to je najmanje bitno.Samo nek je kvalitetno!
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
mjesecar je napisao(la):
bas me zanima kolko balcan smoke dobiva po komadu,ajd prijatelju ako nije problem da ti objasnis ovoj djecici koliko se moze dobit po komadu vjeruj da nas to sve zanima,ako nije problem ako je problem...sorry

dobijam dobru zdravu hemiski ne tretiranu travu pravilno skladištenu i pravilno sušenu
predivno miriše
a radi kako ja izaberem
dosta njih je probalo i reklo da toga u amsterdamu nema, ni približno
a ja neću da se falim ali ne da nema nego to mogu da sanjaju :icon_lol:
skoro lik iz kanade ja ga pitam za cigar da se pridruži a on mi veli nisam 5 god
kada je zamirisala skočio je kao pustinjski skoči miš i reče vauo ovo nisam mogao da nadjem
zato sam i prestao
onda je uzeo da nadoknadi izgubljeno....

eto koliko dobijam
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
i ja bi volio to da probam pa da skocim kao skoci mis,upravu si nije bitna kolicina bitno je kako radi i da ne rusi zdravlje to mi je na prvom mjestu ja idem u teretanu 5god i cijelo to vrijeme sam bio napusen i opet dobro napredujem volim sport travu jos vise pa bi volio tako citav zivot zbog tog mi je bitno da je trava zdrava zbog tog i hocu da uzgajam a sto sam primijetio da je izgradnja misica isto sto i uzgajanje masa definicija listanje cvjetanje,imam jedno pitanje nadam se da nije problem i nemora niko odg.al me zanima sta je sa slo-ere dosta sam citao sto je pisao mogu vam rec lik je moj idol,nadam se da mu se nije nista lose desilo,neko vrijeme pratim forum i nisam cuo za njega nadam se da je ok i napusen
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Kad smo već stigli do istraživanja naših idola :D
Jel znaš/znate što je sa Growimirom?

p.s. Ovo postat će brutal offtopic #2:sick:
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
jbg otisli smo daleko,nisam sav svoj citav dan nisam nista pusio i ovaj jedan prijatelj sto je imao danas otisao u zatvor,ajd balkan kod tebe sigurno nema krize povuci koji dim za mene-peace