Pitanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

huh

09.06.2010
4
0
0
38
Imam pitanje u vezi gnojiva, imam 2 biljke stare oko mjesec dana i fino napreduju... danas sam kupio gnojivo za list i cvat.. Za list je sastav: npk 14+3+3 (sa mikro elementima) a za cvat: 5-6-7.
samo me zanimalo dali imate kakvu primjedbu na gnojiva i dali je rano da pocnem sa gnojivom? hvala lp.
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
ja rokam nakon 1 mjeseca

14-3-3 mi se cini opako :D

to je da cimnes biljku kad imas pomanjkanje azota. imam i ja nesto tako :D

probaj pa vidi :D
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
huh je napisao(la):
a za cvat: 5-6-7.

Ovako....mora imat vise FOSFOR I KALIJA...to jet P-K....n izbacis skrozu ako je moguce,,,jer Dusika im u fazi cjetanje netreba...jedino ce stetit biljkama......kad dođe faza cvjetanja koristis NPK-0-2-2 po mogucnosti....ako oces i ako si financisku uredu...odes i kupis promjera NPK-0-2-2....mislim.---na bocama moze pisat i npr...NPK-4-8-8....samo da je visi promjer fosfora i kalija...jer su potrebni biljci da razvije cvjetove do maximuma.....jos pogotovo ako ih imas indoor....peace i sretno prijatelju... :=)
 

huh

09.06.2010
4
0
0
38
Evo sam da javim... biljke su dobro prihvatile gnojivo :) pise na bocici da se gnoji jedanput tjedno, ali to mi se nekako cini slabo i malo (ide jedan cep na 4 litre). Samo me zanima dali cu nastetit biljkama ako malo povecam dozu ili bar 2 puta tjedna da pognojim? pozz
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
@xx
to sto ima jedan K vise nece biti nista...ja sam potrosio pola litre i nije im nista smetalo.
jedino gnjojivo koje sam imao a da je imalo vise P od K je HESI i ostali preparati koji su namjenjeni bas za ganju...

@huh
ja mecem 1cep na 2l i zalijevam svaki drugi dan...stim da radi full flush svaki mj jer ce ti biljke inace biti pune govana