Pitanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.08.2010
3
0
0
44
ovak... ak imas biljku, i ona raste, raste, raste, izraste, odrezes vrheke, :smoke18:, i dali ta biljka nastavlja s rasto? tj. dal ta biljka uvene il kj? kuzite kj ocu rec
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Kanabis je jednogodišnja biljka ako si na to mislio.
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
ja mislim da nije na to mislio, mislio je na centralnu stabljiku , da jer bočne grane uzimaju ulogu glavne , kao da si napravio cropping, ali mora ispod imati grana tj. nodija inače će uginuti
 
13.08.2010
3
0
0
44
nekuzim vas :icon_lol: ... al bum vam probal objsniti. znaci zamislte drvo jabuke. nakon kj to drvo izraste, rastu plodovi i to... mi pobereo sve jabuke sa stabla i to drvo nakon toga nebu uvenulo il tak nest., nego bude i sljedece godine imalo plodove... dali je ista stvar i sa biljkom u nasem slucaju? :thankyou:
 

Flipsilon

Aktivan Član
18.07.2007
85
10
0
36
ubojiti_pingvin je napisao(la):
nekuzim vas :icon_lol: ... al bum vam probal objsniti. znaci zamislte drvo jabuke. nakon kj to drvo izraste, rastu plodovi i to... mi pobereo sve jabuke sa stabla i to drvo nakon toga nebu uvenulo il tak nest., nego bude i sljedece godine imalo plodove... dali je ista stvar i sa biljkom u nasem slucaju? :thankyou:

Odgovorio ti je covek.
Kanabis je jednogodisnja biljka. Raste i cveta samo jednu sezonu i umire. A i kad razmislis malo, u ovom slucaju ne beres cvetove/hedove, nego cupas celu biljku, ljustis lisce i susis hedove. Normalno je da biljka umire.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Postavi jasnije pitanje pa češ dobiti jasniji odgovor,jer ovako tko čita treba misliti i za sebe i za tebe šta ustvari misliš i želiš znati.
CAM,to na šta si ti pomislio je nuklearna fizika:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.