Pitanje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.05.2011
31
2
0
34
Buduci da znam da na pitanje koje zelim postavit nikako nemogu dobit odgovor a to je kolko velik mi moze biti urod tj. kolko gramam mogu dobit po biljci? pa cu pitati vas kolki je vama bio urod za vanjske uzgajivače i kolko su te biljke imale direktnog suncevog svjetla ....?
I da to sam pitanje vec trazio po forumu al ga nisam naso.... tnx!:)
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Ako je pitanje za vanske uzgajivace,bice da si posadio vani zar ne?
Malo me buni onda to oko direktnog svetla,pa nisi ih valjda sadio u nekoj tami :)

Btw kolicina zavisi dosta od tebe samg,kako je budes uzgajao,gnojio,pazio,mazio itd...
 
05.05.2011
31
2
0
34
moze moze al sto se tice 5-6sati nissam ziher jer nikad bas nisam pogledao ujutro kad im sunce pocne dolazit mislim svjetla ima cijeli dan al direktnog kad bas vidis da sunce tuce po biljkama to nezz mislim da ima 5-6 sati al mozda ima i vise i ja vama definitivno javim kolko bude bilo al kak je putnik reko ima jos dosssta vremena prije berbe ;)
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
kod svakog ti kolicina varira, sve je ovisno o uvjetima za rast biljke, pri cemu mislim na svijetlo, tlo, zalijevanje, stetocine, gnjojenje, itd.
Zato ti nitko ne može dati točan odgovor.
 

Dr Grow

Aktivan Član
24.04.2011
65
6
0
39
Uvijeti su naravno bitni ali po meni je bitnija sorta vuje,koliko sam shvatio ti imaš neku domaju?Ako dostigne nekih 1.5m mislim da bi 100g suhog mogao dobiti.Ja sadim kupljeno sijeme uvijek na istom sajtu sa istim uvijetima a urod mi varira od 100 do 300g ovisi o sorti!
 
05.05.2011
31
2
0
34
ok to me vise manje zanimalo hvala dr grow :D

e ljudi jel zna neko nesto spreju ''doping'' reko mi je frend da taj sprej pojacava potentnost biljke ili neke tak...nezz pa ako neko zna ako mu se da nek malo objasni kakav je to sprej dal je to dobro ili lose...sve kaj zna o njemu tnx :)
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
polar-bear-face-palm_thumbnail1.jpg


...
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
koristi ociju EDIT(ne piši post za postom) i nemoj postavljat glupa pitanja :D

Ako sadiš za sebe, onda trebaš biti budala špricat s bilo kakvim otrovima, + ovo tvoje ispitivanje o količini.....sve mi nekak prestaje mirisat na ljubav prema vutri, a sve više zaudara na komercijalu...
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
ja sam uvjeren da ljudi koji se danas bave komercijalom znaju bolje od ovog.
bar zelim vjerovat u to.
pa hebem mu sve, to je unosan posao, da se bar malo potrudit..
a burger je vjerojatno samo junfer sa prvim biljkama na putu, pa masta o bar
po kile marsovske vu, a nema bolje od "spricane"..
zasto te mrzi EDIT?
 
05.05.2011
31
2
0
34
kaj ste vi ludi kakve kile o cemu vi ja priznajem ovo mi je prvi outdoor citam sam ovaj forum vec 5 mj. ja se nadam da cu dobit 200gr da netrebam stalno kupovat jer nea se stalno para a ovak necu morat neko vrijeme ***at se oko toga..i znat cu od kud je a za ono kaj sam pito pito sam bas zato kaj nezzz kaj je to dal je to cista kemija ili sta........
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Sve ok burger , samo si cuo nesto i nisi stvarno razmislio o tome ... Ne mastaj o kolicini , to zna da odvede u cudne smerove i baci po neku sliku ,tako najbolje mozes dobiti konkretne odgovore

meatballs.gif