pitanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.07.2011
0
0
0
31
znaci biljka ima kojih dva tjedna, sjeme je nepoznato i tek sad je pocelo kicat nesto..
ali mi nije jasno sta je ovo zuto u sredini i sastrane :), mozda je glupo pitnje ali ovo je ono vise iz zabave nego iz koristi neke :)

e2t1wff0x3lr071tpbh.jpg
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
Za takve egzibicije sadnje se dobiva robija, što i nije baš najzabavnije utrošeno vrijeme :D

pretpostavljam da nisi upoznat s uzgojem, šta i kako odradit, pa predlažem čitanje osnova, i prelistavanje nekog dnevnika da si stvoriš sliku kako bi to trebalo izgledati.
(ovo žuto si si sam stavio u teglu(indirektno), kako bi netko drugi znao što bi to moglo biti>>>>TROL)
 
07.07.2011
0
0
0
31
hvala na odgovoru, ali nisam te nista skuzio, niti imam pojima sta je trol.. da, nisam upoznat s uzgojem, cito sam ono za pocetnike, gledo sam dnevnike, ali to nista nije bas tolko opsirno da bi ja svatio posto nisam bas najpametniji,..
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
nije ti bez razloga tema na vječnim lovištima, i da smo svi sposobni, svi bi bili direktori... čitaj i uči, ili se ostavi ovog hobija.
 
06.11.2010
35
6
0
121
Ovo žuto, to ti je dop.. to ti biljka izbaci kad tek pocne rast. Moras hitno to uklonit iz saksije jer ces inace zavrsit na igli!!
 

alabama_kush

Aktivan Član
21.09.2010
85
9
8
36
ajde malo blazi budite sa njime :icon_lol: . ocito je da pojma nema o nicem. zato i je tu di je. a ti raba lijepo si daj malo truda pa prođi forum od a-ž pa onda tek baci neki grow.. svi mi smo tu da podjelimo iskustva i pomazemo jedni drugima pa tako i tebi u tvom daljnjem uzgoju. sto se tice ove biljcice najbolje to iznesi negdje van jer ako ti netko uleti doma nahebat ces za nist..uz puno puno srece mozda ces i zapalit nesto od toga.sretno :sun2::sun2::sun2:
 
07.07.2011
0
0
0
31
alabama kush tebi hvala i imas pravo zato i jesam doso ovdje, da imam iskustva s time nebi bilo ovog posta ovdje, i ne brini vani je ta biljka,..
aidmints jel ti to znas iz vlastitog iskustva? jel na mentalnoj razini si nekoga ko stvarno je na dopu. kolko ja znam ovo je forum, doso sam ovjde po savjet.. a ti se pravi pametan negdje drugdje, jer da si pametan odgovorio bi na moje pitanje a ne izmisljo tu neke gluposti..
 

Dr Grow

Aktivan Član
24.04.2011
65
6
0
39
Za poćetak Biljka ti se utapa (previše je zaljevaš) u prevelikoj je tegli!Jel je misliš saditi vani ili unutra?
 
07.07.2011
0
0
0
31
vani je, jel zna ko kaj je to zuto ili ne i sta da radim s time, i da tu u sredini je oko 15 sjemenki, jbg ja sam previse ih stavio brio sam da treba vise da nije 1 dovoljna da nikne nesto, sta da radim sad s time, dal moze bit nesto od toga ili da ne ne nadam, tj da pokusavam spasit to?
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Ne znam da li se zezas il si ozbiljan,al ajde.
Ako se ne zezas to sto si stavio 15 semenki u jednu teglu 1. greska,al ok ako je iz zezanja posadjeno(kao sto kazes) onda se zezaj sa njima,sta drugo.
Moraces ih presadjivati ako izniknu,a to nije nimalo lak posao jer tako male su i najosetljivije.
A sto se tog zutog tice,postavio si losu sliku prvenstveno,i ako ti ne mozes da skuzis sta je to koji si tamo,kako bi mi mogli?!
Verovatno neko sranje,*****,blato,otpadak itd itd itd.

Nemoj se ljutiti na ljude sa sajta,jer zamisli da si ti tu i da svakih par dana moras odgovarati na ovakva pitanja kakva ti postavljas.
Nije sadnja samo baciti semenke i cekati da poberes burazeru...
Naime i pre same pomisli da sadis trebao si malo da vidis i procitas kako to sve ide,pa onda polako krenuti sa poslom.
Ali ok to dolazi sa zrelozcu,kako u glavi tako i u poslu...

Enjoy
 
02.07.2011
0
0
0
42
nov sam u ovome al bih obozavao da uzgojim koju svoju pa samo da vas pitam dali bih sada mogao da krenem sa nekom sadnjom posto je vec 7 mjesec a to bih pokusao na polju tj outdooru hvala za odgovor ko god da stigne i pozzz
 
06.11.2010
35
6
0
121
raba930 je napisao(la):
aidmints jel ti to znas iz vlastitog iskustva? jel na mentalnoj razini si nekoga ko stvarno je na dopu. kolko ja znam ovo je forum, doso sam ovjde po savjet.. a ti se pravi pametan negdje drugdje, jer da si pametan odgovorio bi na moje pitanje a ne izmisljo tu neke gluposti..
Nisam siguran jel trolas ili imas 10 godina. Bez ikakve uvrede. I nemoj pisat poboldano i podcrtano molim te, izgleda ko da si ljut il se deres..
 
07.07.2011
0
0
0
31
Nemoj se ljutiti na ljude sa sajta,jer zamisli da si ti tu i da svakih par dana moras odgovarati na ovakva pitanja kakva ti postavljas.
bolje da nista nije odgovorio nego ovakvu glupost sta je, je.. nisam ni previse ocekivo od ove bilje to je vise ono da vidim kak to sve ide, al sljedece godine ce bit nesto, aidmints ako nemas sta pametno za rec, radje suti
 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
to zeleno je biljka, ako mozes presadi je zajeno sa zemljom u neku teglicu da bude sama i nemoj je zaljevati previse
 
02.07.2011
0
0
0
42
jel mi kasno da sad posadim u zemlju il nije hoce li mi neko strucan odgovorit hvala unaprijed :)
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
Kasno si se sjetio prijatelju. iz 2 razloga: da si prije počeo čitat forum, znao bi što bi se dogodilo da ju sad baciš van, i kakav bi rezultat bio(i automatski bi sam sebi odgovorio na postavljeno pitanje) a druga stvar je ta da bi ti se u toku rasta dogodilo XYZ problema, i zatrpao bi forum s hrpom pitanja koja su padobranci poput tebe već 100x postavili.

Pričekaj sljedeću sezonu za sadnju, a do tada čitaj čitaj i samo čitaj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.