Pitanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.12.2011
5
0
0
33
zdravo imam pitanje za vas, trenutno koristim psihoaktivne tablete kao sto su seroxat i rivotril pa me interesuje da li bi smetalo ako duvam skanka ili travu, hvala unapred i hvala onima koji su napravili ovako nesto pozdrav
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Reci malo vise,zasto to koristis? Kako zbog cega? Inace nemjesamo bas brate kemiju s vutrom al eto,zato napisi malo vise?! No8!

Edit: inace poznato je da vutra pojacava psihoaktivni odraz bilo cega,pa jbg,ako ti to pase... neznam..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ako uzimas travu uz druge psihoaktivne supstance sigurno je da mora doci do neke sinergije, neces umreti ali neces imati "uobicajen" efekat, e sad kakav ce da bude efekat vrlo je individualno, u nacelu jedno obicno pojaca efekat drugog... treba biti oprezan, mislim, ne znam iz kog razloga uzimas tablete pa ti ne mogu dati konkretniji savet... i ne znam koja je po tebi to razlika izmedju skunka i trave kad odvajas jedno od drugog?
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
nisam pio seroxat (antidepresiv, ja mislim) ne secam se za rivotril, pio sam neki cipralex i jos neke piz darije.... u svakom slucaju duvao sam u tom periodu i jbg tad sam bio u depresiji, hteo da se roknem i te gluposti.....never mind....ali mislim da nije bas pozeljno uzimati te lekove sa vutrom, i ako sam to isto radio...a seroxat je kolko znam mnogo jak lek, tako da se ne bi zezao...na tebi je da odlucis...... a koji rac to pijes????? depresija??sta??? veruj mi pokusaj da izbegnes gutanje tih tableta, ja ih pio i nista nikad nisu pomogle, samo sam bio vecito nagudriran, i nisam znao dal spavam, ili sanjam....od dva meseca konzumiranja takvih lekova, ja se mozda secam par dana....a kad sam bas lose uzmem neki bromazepam ili tako nesto, da me spusti....ne znam. jbg, moras malo da se otvoris....Znaci, zasto pijes te lekove????? pozzz drzi se ;)))
 
07.12.2011
5
0
0
33
haha momci opusteno ne patim ja od nicega, nego imam problem sa pritiskom imao sam "strah" u stomaku pa me poslali kod neurologa, i dao mi terapiju takvu da pijem taj seroxat i rivotril i znam da si psihoaktivne al hteo bi da duvam ono pa se malo sekiram dal bi mi stetilo zdravlju, pa ne znam skank mi jaci ono od obicne i uvek me uhvati
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
a sta je ta obicna, zivota ti... industrijska? skunk je samo jedan strain (vrsta) i svakako nije najjaca, tako da je pitanje sta ti uopste pusis, ako pravis razliku izmedju aktivne i neaktivne, ne znaci samo da je skunk aktivna vutra... al nebitno, smanji tablete ako ti nisu neophodne, "strah" u stomaku i seroxat i rivotril, hmm, dobro ti nisu dali moditen depo, eh, lekari...
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
kako moze da ti da te lekove zbog "straha u stomaku"?????? WTF??? nista ne kapiram, ustvari dolazim do zaklucka da su lekari teski idioti al dobro....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ja ne bih mesao a ti kako zelis, ne znam ni na kojim si dozama ni zapravo zasto... "strah u stomaku" mi bas ne govori mnogo kao ni to kakve veze ima neurolog sa tim strahom, a rivotril znam kada se i za sta uglavnom prepisuje... i ko ga prepisuje, jest fakat neuro, al manje log, sve najbolje
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
nemoj koristiti tablete to su ti gluposti samo te trovaju raznim idiotarija, koristi prirodu to ti je lijek.......al drži se....bit ce bolje...:))
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Izbaci te odvratne tablete s kojima te kljukaju.... Ja se sjecam sebe poslje zubara zadnji put, dali mi one konjeske tablete od grama, tu noc sam dušu izrigao radit tih tableta, reko ajde probat cu ujutro, pojedem ju ujutro, nisam mogao nista jesti cijeli dan i navecer bacim kutijicu, nastavio sam svojom medikacijom i nikakvih problema od tad....

Samo izmisljaju da te nakljukaju za stvari koje ne postoje uopce, ako imas problema sa stomakom samo lijepo jedi uravnotezeno, redovno i zdravo.... A ako nemas apetita, mary jane je uvijek tu...


@power, pa znas da je skunk svaka vutra koja u sebi nema puno sjemenki i netreba je puno stavljat.... hihihihihi
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Aha, nisam skuzio odmah, jbg, malo sam high... A u tom slucaju ako se nervoze i toga tice, neznam koja tableta moze zamijeniti dobru vutru... bar ako se mene pita....

Tako da je ustvari sve isto....
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Ja sam pila rivotril jedno vreme isto zbog tog "straha"... To je u stvari anksioznost, samo sto se to kod mene odrazavalo na srce, a ne na stomak... Ubrza mi se puls bez ikakvog razloga i kao neki uzasan predosecaj da ce nesto lose da se desi, neko iscekivanje, bez nekog posebnog razloga. Prvo sam mislila da mi srce nije u redu, posto mi je nekad puls is'o i do 120 u stanju mirovanja. I kad sam videla da mi je srce ok, neurolog mi je onda objasnio da imam taj strah i dao mi da pijem te lekove tj. rivotril. Od tih lekova sam bila usporena mnoogoo, samo sam spavala... Duvala sam jedno vreme dok sam ih pila, i nista mi nije falilo... Onda sam prestala da ih pijem, jer stvarno nisam mogla vise da izdrzim! Totalno su me umrtvili! Veruj mi, dovoljna je samo svesnost da imas taj strah i da si svestan da nemas nekog razloga i pustis da prodje i prodje... jer ne mozes nista da uradis da sprecis to... Bitna je sama svesnost o tome...
U svakom slucajnu, nemoj da mesas nikako... Eto, meni nije nista bilo, ali opet je to individualna stvar. Ili lekovi ili vutra...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Reći ću samo jedno...traži drugo mišljenje, jer za "strah u stomaku" (što god to bilo-ne zvuči pre ozbiljno) takve lijekove prepisati može samo liječnik kojemu očito fali koja daska u glavi...ima ih takvih, na žalost... mixanje vutre s tim nikako! Prije svega razmisli što je možda navelo liječnika da ti uopće to i prepiše. Kažeš da nemaš problema!? Kako to da si onda dobio takvu terapiju? Što si rekao liječniku? Što je on tebi rekao? Možda mu i ne fali koja daska u glavi:) možda se ne kužite :)
Sve u svemo, sretno ;)

( I educiraj se malo o vutri, ako ju već trošiš :p )
 
09.10.2011
21
3
1
35
Čovječe, ja od aspirina bježim i nikad ga ne miješam sa jutarnjom kavom. Pazite što unosite u sebe. Sve je to kemija i na neki način mijenja organizam.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
samo da napomenem da je rivotril ozbiljna hemija koja nije prvenstveno namenjena "lecenju" anksioznosti i ne spada u standardne anksiolitike ili blaze psihosedative
 
07.12.2011
5
0
0
33
anksioznost ali strah bez razloga posle jednog putovanja no nebitno, pio sam te lekove i duvao i bilo mi skroz okej cak i super jedino sto sam morao da se oporavljam, no powerspeed mozes li mi reci za sta sve sluzi rivotril i kakvo mu je dejstvo i ostale stvari?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
druze, ovaj forum bas nije predvidjen za diskusiji na tu temu, a ako si ga vec pio ili ga pijes pogledaj uputstvo i siguran sam da ti sve pise na maternjem jeziku, u svakom slucaju lek je prvenstveno namenjen tj. primenjuje se u "lecenju" epilepsije:
"What is it used for?
Rivotril tablets are used to treat various different forms of epilepsy, including absence seizures (petit mal epilepsy), generalised tonic-clonic seizures (grand mal epilepsy), partial seizures and myoclonic seizures.
Rivotril injection is used to control repeated fitting with no recovery of consciousness between seizures (status epilepticus).
"

edit: i ajd jos par reci o mogucim nuspojavama:
"Fatigue.
Drowsiness.
Confusion.
Muscle weakness.
Restlessness.
Dizziness.
Shaky movements and unsteady walk (ataxia).
Concentration difficulties.
Decreased co-ordination.
Loss of memory following an epileptic seizure (anterograde amnesia).
Changes in behaviour such as aggression, anxiety, agitation, nervousness.
Abnormal dreams.
Difficulty with speech.
Increased saliva or phlegm production (in infants and young children only).
Skin reactions such as rash, itching, changes in pigmentation.
Hair loss (reversible if treatment is stopped).
Loss of sex drive.
Urinary incontinence.
Heart failure.
Slow, shallow breathing (respiratory depression).
Visual disturbances (after long-term use only).
"