Pivo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.08.2015
288
229
43
35
Duff je jedna od najlosijih koje sam probao izgleda da je samo marketing prodaje.. euphorija slatkasta sa biljnim okusom nebi znao dal je kopriva a za haze se ne sjecam tocno nije ostavila neki utisak..
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
DSC_0121.jpg
:)
 

21 gram

Aktivan Član
08.04.2008
146
666
93
In the magic forest
Nikad nisam bio veliki pivopija, ali činjenica je da leti pivo najbolje gasi žeđ. Alkohol ne konzumiram već skoro pola godine, ali imam dosta alkoholičarskog staža. :)
U Srbiji postoji neka neformalna podela na Lav ili Jelen... e pa ja sam bio od onih koji piju Lav (koji je postao isto sranje kao i Jelen, pa sam zapravo zadnje dve godine kao i svi ostali uglavnom pio Zaječarsko :)).

Čak sam se oprobao i u craftu, isterao sam nekoliko tura uglavnog tamnog piva i bio sam jako zadovoljan kvalitetom istog. Nije to bio onaj pravi craft kad se krene redom od ječma, pa nadalje... već sam kupio polupripremljeni slad i onda do kraja doterao proces vrenja itd. U svakom slučaju zanimljiva aktivnost i kao i kod growanja nenadjebiv osećaj da si napravio nešto svoje koje ćeš kasnije uz uživanje da trošiš. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
nedavno sam probao ovo pivo,sjećam se da mi je dobro leglo,dosta je pitko,ali neku detaljniju analizu okusa i šmeka ne mogu dati pošto je bilo više vrsta piva u igri pa se izmiješalo sve na kraju. :D

Brewdog-Red-Fire-New.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Piva, malo meda i cole... meni odlična kombinacija za popit poslje pljuge jednu-dvije... Neću više da nebi moral trčat na wc :)

pppp.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD