Pivo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Samo da se pohvalim koje pivo sam pio. jedno je holandsko, drugo je belgijsko, oba su mnogo dobra. Ne mogu sad da se setim koje je čije ali ovo "Gulpner" je po mom ukusu, gorko, lepo, kao nekad nikšićko, samo mnogo jače ... Doneo drugar iz NL. Evo fotke... Da se ispravim, nije Gulpner nego Gulpener. GLUPNER...







 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
Ja sam birtaš, na bolovanju, izbjegavam max., ako probam, odem na 2 dana u pivski trip, ni čut nesmijem.

hebote, svi piju ovdje pivo, ja sam na paradajzu doma, inače požderem mnogo žuje ako ljevam, nikad nepijem pivo jer mi je fino, niti nakon jela, niti prije, samo kad derem.
Imam fleševe kad me pusti košto ja tarzan spominjo, na pivu sam supermen, broj jedan, senna, Bolt...nesmijem pivo ni gledat, zamislite si, imao sam birc svoj, dobro sam živu glavu izvuko, Calsberg mali i ja smo tih godina bili ko braća....užas:vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
eh ta holandska vremena

DSCN1957.JPG DSCN2176.JPG DSCN2225.JPG DSCN2309.JPG

hajneken, cak i njihov, overrejted, amstel malo bolji, grolsh za nijansu bolji od bavarije, bar meni, ono belo pivo sto piju uz rostilj mislim, neka pisaona, a sto se tice milion drugih lokalnih piva sve mi nesto kiselo, bljutavo ...
guloaz je sad 7.6€
amnezia u kesici a joint je n light ako se dobro secam ili udovica.
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Zbog alkohola sam u životu više imao problema nego koristi.
Neznam piti, dok ne padnem pod stol ja nestajem. :zvizd:
Mamurluci traju danima i doslovno sam bolestan, :objesen: proljev bla,bla. Nemam filma šta se desilo sinoć, samo neke isječke koje pokušavam sastaviti ali ne ide.
Imam gadnu narav ko u pjesmi "pusti miću gadan je u piću...."
Volim izazivati bilo koji razlog je meni okidač za svađu, tuču. :udarac:
Uglavnom jedan od razloga zašto imam svoju vutru. :puuuh::
Bez vozačke sam ostajo x,y puta.
Išao na predavanja lupali mi ograničenja, budio se na zadržavanju, ispumpavanju, gipsanju, a jednom i zbog mnogo ozbiljnijeg loma. Od kojeg i danas vučem posljedice.
Ni jedne jer jedna mi malo a dvije puno....
Uz vutru mi ni najmanje ne fali kad samo pomislim na taj okus diže mi se želudac, a do nedavno mi je auto bio pun boca,
Tek kad bi počele zabijati se pod kočnicu izbacio bi neki dio....
Nisam protiv alkohola, ali za neke kao ja definitivno nije opcija.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mirogavran

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
zajecarsko crno, retko pijem pivo, ali ovo mi bas palo par puta, miris u ukus vuce na svetlo pivo

zajecarsko-pivo.jpg