Pivo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
@VenloNL si probao starocesko dok ga je bilo jos, to mi se urezalo u sjecanje prije cca 15 tak godina u rikverc makar tad nisam ni znao kako treba piva zgledati!
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Ova je meni vrh. Nazalost kod nas jako skupa i nema je bas po ducanima.

Augustiner-Bräu

augustiner_brau_edelstoff_500ml_large.png
 

Prcula

Aktivan Član
05.09.2016
77
454
53
Uh.. Obožavam pivo i mislim da sam probao sva gore navedena. Slažem se sa dosta ocena ali ove godine sam otkrio "Steiger crno" Au.. nema poređenja ni sam jednim. Recimo meni onaj GUINNESS crni nije ni za "k" Bar što se mog ukusa tiče. Ovaj Steiger je fantazija od piva. Flaširano od pola litre je oko 120rsd=1e. Nije baš jeftino ali prija svaki gutljaj. Pio sam isto to točeno ovog leta, za nijansu je bolje od flaširanog. Inače je to Slovačko pivo kojem ime beše nekad Top Var bar su mi tako rekli. Ajd u zdravlje ! :rasta:

https://image.prntscr.com/image/2iudasN0RcaJEnOiBfkAug.png
 
  • Sviđa mi se
Reactions: h0nda

Prcula

Aktivan Član
05.09.2016
77
454
53
Ne točeno, pio sam iz limenke u Mađarskoj. Nije mi se svidelo. Bio sam u šopingu i od svakog piva koje je bilo izloženo uzeo sam po 2 a Laškog 2 kartona :)
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Da, guinnes toceni je vruhunsko pivo...
Ne znam doduse kvdje kaki je kod nas al u irskoj di se promjeni u pubovima ko zna kolko bacvi dnevno je odlicno...
Iz limenke nisam probo niti cu...

Tak sam probo erdinger toceni, super mi je bio i vidit u trgovini u staklenoj i kupim ga...
Ni priblizno nije bilo ko toceno...