Pivo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.07.2021
9
31
13
39
Nisam neki pivopija. U mladosti sam pio pivo samo prije pusenja kako bi me jace drmnulo. Pa sam napravio pauzu od 11 godina i sad sam poceo da uzivam u pivi.

I tako prije nekih par dana bio naporan tjedan na poslu, bas teska fizikalija. Vozim se ja tako doma kad vidim da je na obliznjem trgu neka zabava, vidim pije se, puno ljudi...e sad kako sam morao po zenu prvo na posao smislio sam kako da je nagovorim da odemo..sta lazno da obecam posto zna da ja kad pijem..onda pijem i bude tu svega onda .

Uspio sam i sta sad..uzmem neko pivo pojma nemam kakvo..znam samo da je jako pitko bas klizi super. Vidim craft sa oko 8 posto alkohola...i tako popijem ja prvu i voilaaa..drmnulo me do bola. Opusten sam, brbljam, zabavljam se sa zenom....drugo me slobodno mogu reci napilo. Cak i plesem sa njom sto je da me znate..znanstvena fantastika za mene.

Trece je vec bilo kurcenje..ono razmisljanje o tome tko zna kad cu ga opet piti pa eto..a trece mi je jebalo majku. Dakle imao sam operaciju zuci prije par godina i ponekad zna da me boli to mjesto. Nije jako dugo..do sad. Morao sam setati da mi se smiri i smiri se i pocne opet. I tako od euforije do depresije. Pivo me rasturilo ali doslovno.

Bilo je to neko craft pivo Paradigma koje se puni u Dugom Selu.
 

Prilozi

  • 20210626_224233.jpg
    20210626_224233.jpg
    428,3 KB · Pregleda: 19

dzidzo

Hey sexy mama xD
22.04.2015
666
2.958
163
Jel tebi ima miris vutre? Žena me ubjeđuje da miriše na cvijeća, a meni je to preslabo da osjetim iako sam skeptičan po tom pitanju
 

dzidzo

Hey sexy mama xD
22.04.2015
666
2.958
163
Definitivno, pogotovo za više komada. Ovo mogu prožvakati jedno xD Bio je period dok se u jednom lokalu točilo nikšićko tamno ( iako sam storinama km od nikšića), redovno sam znao dolaziti kući nasađen na glavu hahah
 
  • Haha
Reactions: Herb Gardener