Plagron ili Biobizz ili Canna?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Zanima me koje je najbolje 100% BIO gnojivo od ova tri proizvođača?
Naručujem, a ne mogu se odlučiti.:signs054:

Plagron BLOOM mi izgleda kao ful dobro (NPK 1,4-13-14), BioBizz TOPMAX mi je isto zanimljiv, a za rast nemam pojma...
Jel' ima tko da koristi ove proizvode?
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Ja koristim Biobizz BioBloom i BioGrow i jako mi ljopo rastu biljke. BioGrow mijesam 1ml/l.BioBloom prva 2 tjedna cvjetanja 1ml/l, a do kraja 2ml/l.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
probo sam biobizz i biocannu oboje su podjednako dobri !

sad derem hesi pa cu onda otprilike znati koje je dobro a koje nije, najbolje ti probat sve ..

probaj top max + bio bloom, to ti je super kombinacija za cvjetanje, samo da bi bilo potpuno trebat ce ti i bio heaven : D
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
doomer je napisao(la):
probo sam biobizz i biocannu oboje su podjednako dobri !

sad derem hesi pa cu onda otprilike znati koje je dobro a koje nije, najbolje ti probat sve ..

probaj top max + bio bloom, to ti je super kombinacija za cvjetanje, samo da bi bilo potpuno trebat ce ti i bio heaven : D

Mislim da nije potrebno to sve, al' još me zanima gdje se u HRV mogu naručit Plagron ili BioBizz proizvodi?
Ako naručujem preko Hempatie, poštarina će me koštat isto koliko i narudžba.. :violent018:
Agrohobby ne odgovaraju na mailove, *********** imaju samo ovaj bezvezni HESI koji ne želim koristit, a za ostalo ne znam...
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
nemoj mislit da je HESI bezveze jer s njim se najvise radi u nizozemskoj a nizozemci su ......
usput HESI ima zlatnu medalju u natjecanju gnojiva.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ova gnojiva, biobizz, hesi, canna, house&gardening..to se može nabavit samo preko naručivanja i neta? ne postoji nijedno mjesto di se to prodaje u dućanu?
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Ne u hrv kolko ja znam... najblize je bilo u mariboru kod psundera tamo sam si ja neke stvari takve nabavio ili u austriji u growshopu i tako....
 
01.11.2015
1
0
1
Pozdrav, Plagron je po mom izboru odlican odabir, njega i ostale proizvode možeš pronaci u Zelenoj stanici u Moscenickoj (kod kazališta Trešnja) i Grow Shopu u Ilici
 

klada1115

Aktivan Član
09.05.2015
298
267
63
Dobra tema, ima tih gnjojiva po zagrebu. Mene isto zanima kakva su iskustva i kakve su preporuke za dobra bio gnjojiva, e sad jedino kad sam isao gledati oni se svi nude u paketima po i vise od tri cetiri bocice zavisno u kojem su tjednu, za ovo za ono. Nekako bi ja to zelio ono jednostavnije, da biljka dobije sve u jednom sto joj treba recimo za cvijetanje, a ne ono po tablici u prvom tjednu cvihetanja onda negdje na sredini dodaj malo onog, pa onda pri kraju cvijetanja jos neki peti dodatak mislim da je to malo previse.

Jednostavno, a dobro, bio, cak nije ni bitna cijena toliko.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Nije u zivotu sve jednostavno...
U danasnje vreme imas previse strainova... i onda ne vole sve biljke isto(gnojivo),npr: neke nase curice vole vise fosfora u vegetaciji,a neke ne... i onda jbg... to je samo jedan primer da ne zalazim dalje... frend,svako favorizuje svoj nacin growanja,al najbolje je sve probati,pa onda sam skontati :) ja favorizujem zdrave biljke:banana_rasta::vozdra:
 

Profesor Baltazar

Aktivan Član
24.06.2016
179
1.699
143
Amsterdam
Ja sam od nedavno poceo koristiti biobizz gnojiva,imam bio-grow,bio-bloom i top-max,udaram po tablici i za sad sve 5,vidjet cemo kasnije kako ce to sve izgledati! Do sad sam koristio crvenu plantelu i slavol.
 

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
Vjerojatno neces pogrijesit ni sa jednim, jer su to jako slični proizvodi sa sličnim rezultatima. Frend koji je koristio oba je rekao da mu se cini da je mozda Plagron malo bolji, ali to je tak i tak subjektivno. Ja trenutno koristim Plagron i stvarno sve je odlično, jednostavnost i rezultati, stvarno nemam zamjerki.