PLAGRON iskustva?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.02.2018
45
36
18
29
A sto se tice boom boom spraya jel njega folijarno ili u zemlju direkt? I kako se dozira ja sam procito uputstvo ali nisam shvatio dobro jel moguce da je samo 3 puta kroz cijeli grow?
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
i koristi se tek od treceg tjedna cvjeta. Znaci kad se prestaje koristit zym, pocinje se koristit sensation pa zato kazu da nije potrebno.
Pa zato sam i napisao da nije potrebno koristiti zyme pored sensationa, jer sensation koristis naravno u cvatnji, i zyme rokaš samo po defaultu ako koristis schedule "terra, coco ili hydro" kao što si ti napisao po takom redoslijedu, dok u feeding schedule "bio" nema nikako zyme produkta u listi, zavisi koju seriju produkata koristiš i naravno zavisi od finalnog mixa substrata... ali da u pravu si..
 

Prilozi

  • Duengeschema-BIO-Plagron-Grow-Schedule.pdf
    919 KB · Pregleda: 20
  • Duengeschema-HYDRO-Plagron-Grow-Schedule.pdf
    927 KB · Pregleda: 7
  • Duengeschema-Terra-Plagron-Grow-Schedule.pdf
    902,6 KB · Pregleda: 8
  • Duengeschema-COCO-Plagron-Grow-Schedule.pdf
    881,9 KB · Pregleda: 3
  • Sviđa mi se
Reactions: NewPlayer
30.07.2018
18
9
3
Pozdrav. Kupio sam Plagron (natural-bio) starter kit djubrivo (alga grow, alga bloom, green sesation, power roots, vita race), pa ako može mala pomoć iskusnijih oko njegove upotrebe.

1) Da li je ok koristiti ga u sa Potgrond H zemljom?
2) Da li mora da se šteluje PH, s obzirom da je u pitanju bio?
3) Da li je ok ova njihova tablica korišćenja djubriva, ili preporučujete davati manje ili veće doze od propisanog u njihovom prospektu?
4) Da li se vita race primenjuje samo folijarno?
5) Da li bi ste još nešto preporučili od proizvoda koje bi trebalo dokupiti uz njih (osim shugar i zym jer njih nema u prodaji)?

Gledao sam neke dnevnike i često se dešavalo da je biljka gladna sa Plagronom, iako su ljudi tvrdili da su davali preporučene doze po njihovim tablicama. Razmišljao sam da dodam Boom-boom sprej, ali ako se već vita-race primenjuje folijarno i vrši sličnu funkciju kao i boom-boom sprej, mislim da bi mi on bio dodatni trošak koji sebi ne bih mogao da priuštim.
 
Poslednja izmena: