plakati, flajeri, naljepnice...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.04.2008
4
1
0
34
e ovo je samo ideja,jer sam toliko zeljna i voljna da organizujemo neku akciju....:) nemojte da me hejtujete ako vam se ne svidja ideja...samo sam predlozila.:D
:common028:
palo mi je na pamet da odshtampamo flajere neke,neshto tako,kao sa sloganom nekim,neam pojma,za legalizaciju. i da nocu ubacimo u sanduchice,bar u nekoliko zgrada,ili vec gde kome odgovara.... mislim da bi se ljudi malo trgli i mozda bismo nacheli temu legalizacije...npr,ja sam pala kod mojih za vutru,i kad god neshto bude na tv-u o marihuani ili kad ide neka pesma pa se spomene vutra,bude jako neprijatna situacija pred kevom. ali kad bi ona doshla i iz sanducheta izvadila flajer koji je vezan za vutru(legalizaciju),i pritom chuje kako je pola grada dobilo isti takav flajer,mislim da bi situacija bila malo drugachija.... samo naravno,moramo biti pazljivi,zbog pandura i ljudi,da neko nas neko ne navata u akciji.:) ali mislim da nije teshko i da nije problem da se to obavi.... mozda vam zvuchi smeshno i glupo,ali neam pojma...nije loshe. a?
ajde ako vam se ideja dopada mozemo ovde da postavljamo primere flajera,ko voli da se zaludjuje i pravi to,i mozda vec neko ima ideju. hm? shta mislite?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lesattictbifehk

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Svaka akcija dobro došla, bolje bilo šta neko ništa... neka na flajeru piše vutra.org i neki dobar slogan, bit će dobro...
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
ja radim u tvrtci koja ce se od sljedeceg tjedna bavit ozbiljnim printanjem svacega...pa eto...mogao bi opsluzivat grad split...
...samo eto smislite dizajn i slogan, prilozite mi sliku, i mogucnost da se slogan moze prilagoditi na nas jezik ako je vec originalni slogan na tudjem napisan...
i to samo ako je cijela ideja poptuno legalna i u skladu sa propisima.
mislim da nema nista nelegalno u tome jer ionako nam sanducice pune svime i svacim.

EDIT: detalje cu dostaviti u naredne dane kad vidim kako ce ljudi reagirati na ideju
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
2Bugi_bi ako šta bude od toga štampanja odma javi, uzet ću par sto flajera, bez ikakvog dvoumljenja, treba sve ti i financirat! kako šta gdje? donacije? kako?

mislim da bi ovo bila dobra akcija
i priložit obavezno adresu legalizacija.org
dalo bi se to riješit, podjelimo se kako ko gdje može i riježi svoju zonu!, ja mogu skupit još 10-ak ljudi za akciju! veoma dobra ideja
odvojit umjesto 1 piza dat svak za flajere, i eto!
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ja sam za..

Naslovnica flyera:
Ljubav zapocinje osmjehom.. osmjeh prirodom.. onda unutra napucat neke bitne cinjenice o vutri koje nikako da se probiju kroz medije.. i ostavit link na ovaj forum tako da oni koji su zainteresirani za sudjelovat znaju da postojimo i da su dobrodosli.
 

ranrom

Aktivan Član
06.12.2006
93
0
0
38
to bi bilo vrlo zanimljivo dogovorit se sve i u jednoj noci napunimo sanducice u cijeloj zemlji. da informiramo ljude. Navesti prednosti legalizacije a ima ih puno. MORAMO SE BORIT
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
To bi bila dobra ideja, nego imam ja jos jedan dodatak...
Proletimo po parkiralistima TV kuca i stavimo svima za brisace letak. Vjerujem da bi netko to objavio u HR vjerovatno Nova TV barem na svome portalu dnevnik.hr jer tamo stvarno objavljuju sve i svasta, a ima i veliku posjecenost...
Onda im jos netko posalje mail ili nazove i postavi pitanje vezano za djeljenje letaka po ZG,BG ili...
Ako se razumijemo:)
 

ranrom

Aktivan Član
06.12.2006
93
0
0
38
objavila bi to nova tv. i to bi bio prvi najpametni korak kad bi mi nasu naciju informirali istinu o travi. vecina ljudi nema pozitivno mišljenje jer neznaju. a mi bi tu nasrali da vise nebi bilo dilera, pranja novca na drogi, puno manje ljudi bi uzimalo kemiju, pa po mom mišljenju i cigarete bi se puno manje pusile.ljudi bi bili zdraviji. manje bi se kralo. manje bi nasilja bilo. to je neko moje mišljenje ljudi to neznaju. a vlada nam naca sama od sebe leg. jer njima ovako vise pase bar ovoj vladi
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja sam isto razmisljao o tome. Sto bi bilo kada bi svi clanovi odjednom nesto uradili u jednoj sedmici to bi bio zvek. Ono mozemo i skociti svi odjednom i zatrest cemo bBalkan :)

Treba to sve smislit lijepo da ne bude na kraj pet ljudi to stvarno uradi a ostali probleje jer su lijeni ili misle ma neko ce drugi to uraditi. Nemoj ko Homer da zaboravimo dan glasanja :facesjump:


Ja sam odstampao dva tri lista onog starog letka davno to bjese i podjelio poznanicima...i evo i dan danas odem kod jednog i njemu stoji zaljepljeno na vratima sobe i ko god dodje vidi. Mojih 2 minuta posla isplatilo se... kupio sam onaj samoljepljivi papir i odstampao kod druga u boji. Evo ako koga zanima:


http://www.incolo.us/images/naljepnice.jpg
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Kad bi se radila takva akcija trebalo bi odabrati par organizatora za svaku nam lijepu drzavu ovog balkana. koji bi okupili u svojim ajmo rec threadovima sto vise ljudi te ih raspodjelili po sto vise regija znaci ono da nisu svi iz zga jbg...

I smatram da se ne bi smjele pisati neistine o vutri makar one bile i pozitivne jer to znaci da se spustamo na razinu onih koji su ju stavili pod ilegalu!

I naravno opsjednut medije!
Zamislite samo da jedna udruga/forum po citavom balkanu u jednoj noci pobaca te flayere sa svih strana!
Mislim da bi cak i balkanci poceli razmiljat malo!!!:wave::wave::wave:
 

ranrom

Aktivan Član
06.12.2006
93
0
0
38
nema neistina o marihuani. sve sto ide nama u korist je istina. ja isto mislim da bi trebalo odredit glavne po drzavi i da se oni dogovore i osmisle letak. i onda da nadu nas male koji ce pokriti svatko svoj grad
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
ja bi mogo sredit nešto kod novaTV, ali prvi sam tu da se forum za neko vrijeme zatvori za javnost, tj. da se treba regat za čitat, jer prvi ja, previše podataka je tu o meni, ili bi mi morali mjenjat username na par dana, flyer, bar po meni, bi trebao bit, recimo slogan stranice u vrhu, i onda dolje usporedbe neke s cigaretima, neke druge stvari, i sve to dat nekome s foruma da dizajnira ljepo i oštampat, i poslat poštom ko se javi, a i opet naglašavam, treba skupit $$$, jer bez $$$ no legalizacija, i dakako tvrdim da treba stavit na letku l.org site, jer je po meni on prihvatljiviji starijem naraštaju i puku!
a i treba se pazit neželjene reakcije, da sve još više sjebu... opet zaboravit kraj :D
uglavnom, da ne organiziraju hajke na nas nakon toga i sl..., jer ipak bi bilo na mađudržavnoj razini,
ja bi mogo sredit da se podjeli par tisuča letaka, ali ne razbacat, nego par tisuča obitelji od 3-7 članova da dobije!
molim da kalkulirate realno, i nek se netko uhvati sadržaja s l.org ili negdje drugdje (erowid) skidat, pa mogu i ja prevest da stignemo to sredit još koji mjesec, i da ne propadne ko i ostale stvari!
2bugi_bi -> pogledaj koliko bi došlo tiskanje na veliko i kako i šta je najpovoljnije, tako da možemo kalkulirat
mislim da bi i svi drugi u svojim gradovima mogli pronać nekoga i raspitat se

veliina koja nije ni skupa, a ni jeftina bi bila A5, bar ja u tome tiskam flajere
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Gledajte ljudi, netreba sad ići komplicirati... treba napraviti samo neki dobar dizajn kako je onaj od genje, šupiti ime stranice gore, dva-tri dobra slogana i printaj... ja imam novi priter i duple boje pa moram to potrošiti :)

ajde idemo grafičari... možda treba nagradnu igru izmisliti za malo motivacije
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
haha ee
mislim da bi (između ostalog) svakako tribalo istaknuti ono 'broj mrtvih od alkohola = blabla735839' Vs. 'broj smrti od marihuane = 0'
... i treba istaknuti da je dosta predrasuda ... znak STOP predrasude, STOP proganjanju (nas, eli ;) ) .. STOP dilerima ('pravo na 4 saxije'), STOP ograničenosti ... tak nešto
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
da..a i ubacite nesto tipa sto bi netko i od zagovaraca stavio a i nama ide u prilog..npr..

-informirajte vasu djecu o toj zloglasnoj biljci
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
odlična ideja
ja cu printat za svoj gradić ovisno o tome kolko budem imo boje u printeru
svakako treba navest i istaknuti neke činjenice o marihuani (one koje ljudi ne mogu vidjeti zbog ispranosti mozgova), zatim ono sta je rekla ramona br. mrtvih od alkohola, cigareta isl...
bas mislim da bi ovo moglo šutnut neke ljude po mozgu i osvjestit ih kolko tolko
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
To je dobra fora!Ja cu se prvi sunjat po ulaza ako treba:evilking:
Genjo daj ti poguraj to malo.vrijeme je da u cg barem malo pomjerimo stvari.Pozdrav!
Btw. ovaj naljepnica je ludacka.Posten svijet bre!