Plakati i Reklame

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Kao sto naslov teme kaze. Ja sam napravio vrlo jednostavan i pomalo dosadan reklamni potez. Ali..

Svi mozemo bez naprezanja da ga upotrebimo. To je jedan mali word fajl koji svi imamo na kompu na obicnom formatu svih printera. Svi ga mozemo stampati i namjesteno je da uzima sto manje ketridza.

Odstampajte nekoliko komada prije no sto krenete u grad i lijepnite ili ostavite gdje god mozete.

Pisite dje ste ljepili!!!!!

Kasnije mozemo provjeriti koliko su uspjesne ove metode reklamiranja kod nas. Trenutno imamo oko 300 posjetioca dnevno.

Skinite ove dosadne plakate ovdje:

ZIP FAJL:
http://www.vutra.org/plakat.zip

ili

WORD FAJL:
http://www.vutra.org/plakat.doc


P.S. Ako ko misli da ovo moze pametnije i ekonomicnije da se izvede recite sad ili zauvjek cutite :) Takodje ja sam one recenice na brzinu smislio. Modifikujte po vasem ukusu :)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ideju je jedino moguæe razvit ako doðe do skupljanja istomišljenika (u poèetku ljudi sa ovog sajta...pa kasnije njihovih poznanika i zainteresiranih) koji žive na istom ili meðusobno bližnjem podruèju.
Npr. ja iz Opatije se mogu skupit s ljudima iz svog grada (i onih manjih susjednih) kao i susjednog veæeg grada Rijeke.
Jedino tako nešto možemo jer šta æemo meðunarodno npr. lijepit plakate???
 

Be_HappY

Member
28.09.2005
34
2
8
38
Lepa je to zamisao.... ali ovo sto si napravio je bas DOSADAN plakat. Ja mislim da bi bilo bolje da sa tim plakatima ljude informishemo direktno a ne da ih pozivamo na sajt...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ma plakat je bezveze...ustvari to nije plakat nego letak neki...ali eto to je moj svako moze napraviti bilo sto. Na ovom sajtu jedino ima dosta informacije o marihuani koje ne mogu stati na jedan plakat.

Budite kreativni i dajte nam da vidimo vase plakate/letke pa mozda zamjenimo moj gubavi plakat/letak.
 

dzontra

Aktivan Član
28.09.2005
68
0
0
definitivno treba neko da se pozabavi dizajnom
zato sto je od presudnog znacaja dali ce neko stati da ga procita.....
podrzavam akciju i pokrivam svoj kraj ....kad bude neki bolji dizajn...
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
komentari od ovog nastavnika je dobar kao i od nekih iz razreda.a od nekih loši.neki misle da je legalizacija toga glupost kao i istina o tome.
koga god pitaš svi znaju loše utjecaje,malo tko dobre.to je žalosno zato.
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
kako ti možeš nekom nedokaznom objasniti.da mu godinu dana objašnjavaš nebi skužija.govorim ja to al opet se oni uvate štetnih uèinaka.
 
12.01.2006
39
1
0
www.psyshop.com
Ok je ovaj plakat,sutra cu da izlepim pola jebene schkole,nego da li je uopshte moguce da se trudimo da dodjemo do pitanja legalizacije,ja mislim dok bude ova govnarska vlast nevredi nishta,ali u svakom sluchaju treba da poradimo na tome i to u velikim merama......nemora se to 100%legalizovati ali barem u nekim okruzenjima,kao shto je primer svuda po svetuuu :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:MISLIM DA JE NEBITAN IZGLED PLAKATA VAZNO JE KRENUTI RADITI NA TOME!!! :banana_kauboj: :banana_kauboj: :banana_kauboj: :banana_kauboj: :banana_kauboj: :banana_kauboj: :banana_djavo:
 

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
.............mislim da ovaj letak nikako nemože pomoći u legalizaciji.............ali definitivno mogu pomoći u povećanju broja članova...........