Planovi za outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CannabisCanna

Banned
Banovan
23.07.2009
10
0
0
29
evo znaci poceo bi s frendom uzgajati outdoor.... i ovako mislio sam da zasadim u u vazu s humusom i normalnom zemljom i stiroporom naribanim.... znaci veliku neku vazu da kupimo i kada nam proklije da stavimo tamo da nemoramo presadjivati ako je sve to moguce.... i stavimo tu vazu na jedno mjesto di ima puno sunca.... pa pitam ako je moguce tako u vazu da nam raste.... tnx ljudi....
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Malo prekasno si se sjetio.Mozes probati,pa vidit hoce li biljka uspit svoje odradit kroz jos tih sitno dana (čitaj premalo) za vegetaciju i cvjetanje.

Vaza (je za ubrano cvijeće) zašto mora baš bit vaza? Daj uzmi posudu što veću to bolje.
10/15/20/30 litara ,nemoj da ti bude zao zemlje.Imat ces manje brige ,korijenje ce slobodnije rasti ,imat ces zdraviju biljku.

Naravno da moras stavit na mjesto gdje ima puno sunca to je svakako jedan od uvjeta.Mjesto je jos bitnije, da je tebi dostupno (da tamo imas vode) a da nemoras nositi vodu (i da te jos netko vidi da nosis vodu) .

Zbilja dobro izplanirajte ako mislite nesto vec raditi.
I jedna ti neznaci nista, imas veliku vjerojatnost da ce ti biti muska.Jedino ako imas kupovno feminizirano sjeme,onda nemas muke.
Ali opet ponavljam premalo vremena!

Bolje isplanirajte za sljedeću godinu, i tamo u 4 mjesecu nadjite mjesto, ocistite ga i pripremite i posadite desetak biljki.
A zasad probaj ,pokusaj pa upoznaj ponasanje biljki...
 

CannabisCanna

Banned
Banovan
23.07.2009
10
0
0
29
a kuzim ja to sve.... ali sta mi mora biljka doci bas do faze cvjetanja i da naraste 2 metra? ja sam mislio pusiti da naraste negdje 1m , 1.5m.... iako sam mislio zasaditi easy misty ako je moguce da si nabavim to.... ali vidjeti cemo jos to sve.... znaci da ne sadimo ove god?
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Ajme nemoj kupovati Early Misty od Nirvane ni za živu glavu. Imam je ja... katastrofa... Od 10 samo 2 su preživjele. Dobro germiniraju ali onda ko da im ponestane snage... nemaju dosta hrane u sjemenki valjda, neznam, pa stanu i umru. Kontaktirao sam Nivanu oko toga ali oni su rekli da to sjeme ne rade več 2 godine tako da je shop (austrija...neču reklamirat) kriv što mi je podvalio staro sjeme. Ako več želiš Nirvanu idi na njihov sajt pa uzmi jedan od strainova koji trenutno drže. Nije Nirvana tolko loša ali se pazi starog sjemena!

Inače malko je kasno pa tako da bi ti investicija u neko dobro i skupo sjeme bila bacanje novca u vjetar.
 

CannabisCanna

Banned
Banovan
23.07.2009
10
0
0
29
ok onda necu to ali mislio sam bilo sta samo da se naucimo i da nam krene to da se ufruramo malo da znamo kako sta i di... a sljedece god mozemo nes ozbiljno planirati.... a ove mislili smo da vidimo kako sta radi i to....
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
tako bi ti i bilo najbolje.Ista stvar i kod mene eno je raste ima nekih 40 cm valda ce bit nešta al još ja to sve ucim....tako da u sljedecu god mogu uc s više iskustva i napravit bolji poso:D sretno stim
 

CannabisCanna

Banned
Banovan
23.07.2009
10
0
0
29
evo da ne otvaram novi post ako je moguce ovo kako sam isplanirao.... znaci... kupim od frenda 1 sjemenku.... stavim pod vlaznu maramicu i onaj proces da ne pisem sada sve.... kada proklije.... prebacim sjemenku u posudu od 15L .... negdje 1.5cm duboko.... i sada to ce biti outdoor sve na suncu samo ce biti u toj posudi.... vidjeti cu ako su feminizirane sjemenke super onda.... ako nisu onda cu svejedno se brinuti o toj biljci koja god bila samo za pocetak.... znaci obilazim tu sjemenku koju sam tek zakopao svaki dan.... a u posudi je od zemlje humus, zemlja i stiropor... i sada samo zalijevam i cekam da raste.... je to dovoljno dobar plan za prvo sadjenje ili moram jos nesto ubaciti ? ako sam nesto zaboravio molim vas nadodajte.... tnx....
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
ako imas dobar sajt onda je to to otprilike,kako bude vrijeme odmicalo i budeš više u tom svemu znat češ šta treba nadodat...napravi sve kako treba i dobro...sretno
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
sve pet samo u kanti ti se osusi zemlja duplo brze nego normalni out u zemlju...ja bi ti savijetovo pripremi oki zemlju i nadi ok pleys i u zemlju jedino ak ces moc obilazit pleys svakih 3 dana i zaljevat dok su najace vrucine....al imas i za to sheme da nemoras dolazit zaljevat..moze se sve sam treba imat mud:abducted:*a i znanja i srece....
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
daj stavi nek proklija u maramici prvo,pa dok dobiješ klicu pazljivo to stavi u zemlju,tako da bijeli dio klice ide prema dole,a sjemenka prema gore!
Jer ak budes gurao sjemenku u zemlju ,zna strunit tako,i inace neuspijevai propadne lako....
Sretno ti bilo!

;)
 
11.04.2008
13
3
0
30
pozz drugari ako mi vidite post dajte mi odgovor molio bi,ovako imam super sjemenke narucene fem. razlicite vrste bacile su mi klicu sad mi je sadnja na redu,negdje sam čito po forumu da kao prva tri dana da se bas nemsije direktno sjeme izlagat suncu,pa bi trebo savjet sta da napravim radim out door i stavljam sjemena u velike saksije 25 litarne..mali help hvala:>
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Posadi ih u male važeve one od pola litre, svaku u svoj, u neku dobru zemlju, i stavi ih na prozor dok ne narastu nekih 10-ak centimetara, a onda ih presadi van u već pripremljenu zemlju.

Sretno
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ganđamon je napisao(la):
... negdje sam čito po forumu da kao prva tri dana da se bas nemsije direktno sjeme izlagat suncu...
cek, cek... ne kontam bas, zasto bi seme bilo na suncu, mesto mu je u zemlji, a tamo je mrak, ako ti je proklijalo seme poslusaj savet od big l, jedino sto ako stavljas u prozor trebalo bi da bude sto vise svetla, mozes drzati i u dvoristu, na terasi...