plantela cvet,list

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
05.05.2011
31
2
0
34
pozdrav ljudi!
Htio sam kupit gnojivo neko za biljke jer mi dosta osusila pa nezz koje je najbolje gnojivo..... kolko sam skuzio dosta ljudi tu na forumu pohvaljuje plantelu pa me sad zanima dal ko zna di u zg-u mogu too kupit i kolku dozu da sa vodom izmjesam?.... nezz nis ako se nekom da malo objasnit to jer sam trazio po forumu ...pa nisam naso konkretan odgovor...pa ako se nekom da...fala :D
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ja ti necu odgovoriti. Nego samo dati savjet da koristis znakove kao sto su: ". , ! ?" i slicne jer tvoj tekst je ko da ga je krava lijevim kopitom pisala. Nerazumno do bola! A SenzaPieta dobro veli...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Huragan

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Na uputstvu od plantelle ti fino piše...15 ml na 2 litre vode a kupiš ju gdje hoćeš jer je legalizirana :)
 
05.05.2011
31
2
0
34
znam da je legalizirana al se sjecam negdje na forumu da je neko napisao da je bolje stavljat manje od propisane doze...al fala...
i sto se tice tebe senza pieta pito sam gdje se moze kupit da nemoram lutat okolo po gradu jer je vjerojatno nema u svim ducanima i apotekama...
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
A da pitas nekog da dodje tamo da ti odgoji biljku,pobere i osusi?
Ne bi morao lutati i zamarati se...

Btw ja ne zivim na balkanu a znam gde ima da se kupi plantela i u Zg i u Bg itd...
A znas kako?
Citam postove ovde...

Enjoy
 
05.05.2011
31
2
0
34
gle ja sam napiso ovaj post da mi neko ko zna pomogne AK mu se DA , a ne da mi neko sad tu pametuje ne tjeram ja nikog da komentira...
i kaj ti znas kolko ja tu citam postove....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Green 100%

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
ma plantelice ima na svakoim čosku burgeru,ce je nadjes samo ak se maknes od kuce,edino ku nisi neki opaki brdjan pa ti se neda sic do grada,ma ke tema jel več u škovacama???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.